Žehlička na pleť 5v1, ošetrenie, revitalizácia a prevencia pre krásnu pleť

JAGER SLOVENSKO, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Žehlička na pleť 5v1, ošetrenie, revitalizácia a prevencia pre krásnu pleť

JAGER SLOVENSKO, Slovensko JAGER SLOVENSKO, Slovensko (mapa)

Ukončené 39,99 €

39,99 €

Bežná cena: 59,99 €

Odstraňuje akné a rôzne typy sfarbenia pokožky, odstraňuje jazvy, zmenšuje vrásky, vyživuje a zlepšuje pružnosť pokožky a spomaľuje proces starnutia. Umožní vám tiež vykonávať procedúry z pohodlia domova. Prístroj je bezdrôtový. Má mimoriadne účinnú lítium-iónovú batériu, ktorú je možné nabíjať pomocou stojanovej nabíjačky alebo priamo z USB zásuvky.

9,0

Vynikajúce hodnotenie

46 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Pleť sa regeneruje a stáva sa elastickou Pleť sa regeneruje a stáva sa elastickou

Liečiť tmavé škvrny a zmenu farby na pokožke Liečiť tmavé škvrny a zmenu farby na pokožke

Používa sa na liečbu akné Používa sa na liečbu akné

Doba dodania je do 7 pracovných dní Doba dodania je do 7 pracovných dní

Viac informácií

Odstraňuje akné a rôzne typy sfarbenia pokožky, odstraňuje jazvy, zmenšuje vrásky, vyživuje a zlepšuje pružnosť pokožky a spomaľuje proces starnutia. Umožní vám tiež vykonávať procedúry z pohodlia domova. Prístroj je bezdrôtový. Má mimoriadne účinnú lítium-iónovú batériu, ktorú je možné nabíjať pomocou stojanovej nabíjačky alebo priamo z USB zásuvky.

Technológie ošetrenia

Rádiofrekvencia (FW) - sa považuje za jednu z najúčinnejších foriem boja proti príznakom starnutia a redukcie tuku. Je neinvazívne založená na pôsobení vysokofrekvenčného elektromagnetického žiarenia generovaného striedavým prúdom. Rádiové vlny spôsobujú v tkanive tepelný efekt. Teplo spôsobuje zvýšenie prietoku krvi, vďaka čomu sa pokožka viac okysličuje a vyživuje. Stimuluje fibroplasty, aby produkovali kolagén a elastín.

Mesoporácia - bola vytvorená ako reakcia na trend nahrádzania invazívnych procedúr ihlami. Je to bezbolestná moderná metóda, ktorá sa stala alternatívou k mezoterapii ihlou. Umožňuje zavádzanie aktívnych prípravkov hlboko do pokožky. Je to alternatíva k tradičnej liečbe mezoterapiou ihlou. Rovnaké účinky.

Elektroporácia - je moderná metóda podporujúca prenikanie častíc do bunky. Pomocou elektrických impulzov môžete na krátky čas dezorganizovať lipidy a vytvoriť kanály v bunkovej membráne. Elektroporácia predstavuje prostriedok na transport kolagénu a kyseliny hyalurónovej hlbšie do pokožky.

Elektrická stimulácia svalov (EMS) - používa sa na aktiváciu zinku v pokožke, stimuláciu omladzovania prostredníctvom produkcie kolagénu, na zlepšenie pružnosti pokožky, vyhladenie vrások a zanechanie hladkej a zdravej pokožky.

LED svetlo - používa sa na ošetrenie bezbolestnej starostlivosti, ktorá odlupuje pokožku zvýšením produkcie kolagénu a lieči svetlo až mierne akné. Funguje tak, že do hlbších vrstiev pokožky zasiela svetelné pakety produkujúce energiu. Ošetrenia pomocou LED môžu minimalizovať jemné vrásky , vyliečiť poškodenie slnkom a strie a po agresívnejšom ošetrení laserom znížiť začervenanie.

  • Červená LED - môžete ho použiť na starostlivosť o vráskavú pokožku. Vďaka tomu sa vaša pleť regeneruje a stáva sa elastickou.
  • Zelená LED - s ňou môžete liečiť tmavé škvrny a sfarbenie pokožky, nadmerne vylučujete melanín - 
  • Modrá LED - používa sa na liečbu akné. - 
  • Žltá LED - je mäkšia voľba pre ľudí, ktorí zápasia s tmavými škvrnami a sfarbením na svetlej pokožke. - 
  • Fialová LED - kombinuje liečbu akné a redukciu odfarbovacej terapie.
  • Blikajúca fialová LED - podporuje prienik produktov starostlivosti o pleť.

KOVOVÁ HLAVA S LED PANELOM - Vďaka špeciálne tvarovanej hlave s LED panelom a výčnelkom bude ošetrenie príjemné pre pokožku a úplne bezbolestné.

Pre správnu a účinné ošetrenie pleti prístrojom je dôležitý tesný a vodivý kontakt hlavice prístroja s pleťou. Pre správne a plnohodnotné fungovanie prístroja použite vodivý aquagel, vodnú emulziu alebo krém.

Štýlový dizajn - moderný , kompaktný , estetický dizajn.   Vďaka špeciálne tvarovanej rukoväti sa prístroj zmestí do každej ruky. Je extrémne ľahký . Je vybavený LCD displejom, na ktorom vidíme úroveň nabitia batérie a intenzitu svetla vyžarovaného zariadením. Pod displejom sa nachádzajú dve tlačidlá, ktoré umožňujú ovládanie zariadenia. Minimalizovaný počet tlačidiel uľahčuje použitie.

Kontakt

JAGER SLOVENSKO

Slepčany 264
95152 Slepčany
Slovensko
+421 948 090 698

info@tukup.sk
Www.jhc.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať