Fibroblast - nechirurgický lifting očného okolia alebo odstránenie vrások okolo očí, úst či na čele

CENTRUM LUXURY, okres Prešov, Prešov CENTRUM LUXURY, okres Prešov, Prešov (mapa)

Cena od 9,90 € Kúpiť od 9,90 €

od 9,90 €

Bežná cena: 20 - 270,00 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

Lifting očného okolia alebo zdvihnutie očných viečok, či blefaroplastika, odstránenie vrások okolo očí, okolo úst, sa v dnešnej dobe dá dosiahnuť nielen chirurgicky, ale aj nechirurgickým, neinvazívnym spôsobom, pomocou prístroja Fibroblast.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,4

Vynikajúce hodnotenie

32 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Pokožka po zákroku ostáva bez jaziev či modrín Pokožka po zákroku ostáva bez jaziev či modrín

Výsledok je viditeľný ihneď po zákroku Výsledok je viditeľný ihneď po zákroku

Rýchla doba rekonvalescencie (5 až 7 dní) Rýchla doba rekonvalescencie (5 až 7 dní)

Nedôjde k prehnanému liftingu, pretože sa odstráni len prirodzene nadbytočná koža Nedôjde k prehnanému liftingu, pretože sa odstráni len prirodzene nadbytočná koža

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 9 možností

od 9,90 €

Bežná cena: 20 - 270,00 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

CENTRUM LUXURY má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 4 )

CENTRUM LUXURY

Lifting očného okolia alebo zdvihnutie očných viečok, či blefaroplastika, odstránenie vrások okolo očí, okolo úst, sa v dnešnej dobe dá dosiahnuť nielen chirurgicky, ale aj nechirurgickým, neinvazívnym spôsobom, pomocou prístroja Fibroblast.

Vhodný nielen na lifting očí, ale aj na odstránenie vrások (na čele, fajčiarske vrásky, vrásky v okolí očí), jaziev, nepeknej kože v okolí pupka, strií...

Lifting očného okolia alebo zdvihnutie očných viečok, či blefaroplastika, odstránenie vrások okolo očí, okolo úst, sa v dnešnej dobe dá dosiahnuť nielen chirurgicky, ale aj nechirurgickým, neinvazívnym spôsobom technológiou plazmatického oblúka pre ošetrenie dermálnej a epidermálnej oblasti .

FIBROBLAST PLASMA LIFTING nazývaný tiež PLEX-R či PLAX POT - Ide o technológiu ktorá dokáže vykonať niekoľko neablatívnych procedúr, tzn. procedúr, pri ktorých sa neporušia hlboké vrstvy kože, pretože sa len selektívne zohrievajú zvolené štruktúry bez toho, aby sa poškodilo okolité tkanivo. Po zákroku teda oblasť nekrváca, nie je postihnutá jazvami ani rozsiahlymi modrinami. Veľkou výhodou je, že v porovnaní s chirurgickým odstránením, proces hojenia je neporovnateľne kratší. Táto technológia sa využíva najmä pri zdvihnutí očných viečok, ale aj pri odstraňovaní kruhov pod očami, vrások, jaziev a pod.

Ako to funguje?

Na špičke pera, s ktorým sa procedúra vykonáva, sa produkuje tzv. plazmatický lúč. Tento lúč prejde zo špičky pera na pokožku, kde teplom zmrští maličký bod o rozmere  do jedného milimetra na jej povrchu. Tým sa pokožka v okolí bodu napne, preto sa tieto body musia vykonávať v presne stanovenom rozostúpení, aby došlo k redukcii nadbytočnej kože. To samozrejme vyškolený odborník presne vie určiť, aby bola dosiahnutá čo najlepšia efektivita procedúry.

Technológia prístroja využíva štvrté skupenstvo hmoty - plazmu. Plazma vzniká ionizáciou plynu ako vedľajší jav pri elektrickom výboji medzi hrotom pera a kožou. Prístroj tak tvorí tok plazmy, ktorým pôsobí na tkanivá a spúšťa špecifické reakcie. Touto metódou dochádza k depolarizácii bunkových membrán - jednotlivé ióny bunkovej membrány sa preskupujú, aby došlo v vyrovnaniu elektrického potenciálu na membráne. Je to významný krok k omladeniu buniek, pretože pri starnutí dochádza k nerovnomernému rozmiestneniu iónov bunkovej membrány. Keď sa vráti rovnováha bunkovej membrány, tá sa napne. Čím viac buniek je ovplyvnených, tým je efekt badateľnejší.

Aké sú výhody?

 • Pokožka po zákroku ostáva bez jaziev či modrín
 • Výsledok je viditeľný ihneď po zákroku
 • Rýchla doba rekonvalescencie (5 až 7 dní)
 • Nedôjde k prehnanému liftingu, pretože sa odstráni len prirodzene nadbytočná koža (v porovnaní s chirurgickým zákrokom)
 • Dlhodobý efekt (výsledok trvá až do doby prirodzeného starnutia)
 • Vhodný nielen na lifting očí, ale aj na odstránenie vrások (na čele, fajčiarske vrásky, vrásky v okolí očí), jaziev, nepeknej kože v okolí pupka, strií

Čo by ste mali vedieť pred absolvovaním neinvazívneho liftingu?

 • Malé body - chrastičky, ktoré vzniknú po procedúre sa nesmú škrabať ani odlupovať. V takom prípade môžu vzniknúť na ošetrovanom mieste jazvy.
 • Na ošetrenie po zákroku sa nesmú používať vatové tampóny, ktoré môžu zanechať čiastočky bavlnených vlákien v malých chrastičkách. Najvhodnejšie je používať gázu.
 • Po procedúre je potrebné postihnuté miesto ošetrovať podľa pokynov so špeciálnym prípravkom, ktorý vám bude doporučený v salóne.
 • Po procedúre sa neodporúča navštevovať sauny, výrazne cvičiť či vykonávať iné aktivity, ktoré môžu dráždiť postihnuté miesto, aby sa tak do chrastičiek nedostala infekcia a aby proces hojenie prebehol v poriadku.
 • Po procedúre môžu na ošetrovanom mieste ale aj v jeho okolí vzniknúť opuchy, ktoré sa by do 4 - 7 dní mali stratiť.
 • Optimálny výsledok je viditeľný po úplnom odznení opuchov a zahojení chrastičiek, približne do 3 - 6 týždňov.
 • Pre optimálny výsledok postačuje zvyčajne jedno sedenie. V prípade, žeby ste s výsledkom neboli spokojní, ďalšiu procedúru je možné vykonať najskôr za 6 - 8 týždňov, pričom z nasledujucého sedenia bude odpočítaných 50 % z ceny.

Kontakt

CENTRUM LUXURY

Jarková 41
08001 Prešov
Slovensko
+421 911 924 961

PO-PI: 9:00 - 19:00
SO: OBJEDNÁVKY
NE: ZATVORENÉ


www.kozmetolog.sk
www.facebook.com/Luxury-kozmet...
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem