Revolučná ECO DOG TOILET pre zvieratá s dopravou a montážou zdarma

DOGTOILET.SK, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Revolučná ECO DOG TOILET pre zvieratá s dopravou a montážou zdarma

DOGTOILET.SK, Slovensko DOGTOILET.SK, Slovensko (mapa)

Ukončené 59,00 €

59,00 €

Čistá záhrada bez psích exkrementov a zápachu moču? Exteriérová toaleta pre psíka vám ušetrí veľa starostí. Prírodný feromón v ECO DOG TOILET psa priťahuje a podporuje vykonanie potreby. Tuhý exkrement a moč sústreďuje stanica na jednom mieste, kde sa filtruje i zbavuje zápachu. Výsledkom je neškodná tekutina, ktorá neohrozuje trávnik ani podzemné vody a vaša rodina je chránená pred baktériami.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 653 437 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Čistá záhrada, dvor a okolie rodinného domu

Čistá záhrada, dvor a okolie rodinného domu

Exkrementy aj moč filtruje a zbavuje zápachu

Exkrementy aj moč filtruje a zbavuje zápachu

Chráni vašu rodinu pred parazitmi či baktériami

Chráni vašu rodinu pred parazitmi či baktériami

Vynikajúce skúsenosti zákazníkov (rozkliknite nižšie)

Vynikajúce skúsenosti zákazníkov (rozkliknite nižšie)

Viac informácií

Unikátna psia toaleta

ECO DOG TOILET STANICA je pre psa nové revolučné zariadenie, s ktorým sa musí majiteľ psa, ako aj samotný pes, najprv oboznámiť a naučiť sa ho správne a pravidelne používať. 

ECO DOG TOILET STANICA bola vyvíjaná celkovo 11 rokov a jej funkčnosť otestovaná na veľkom množstve psov. V praxi je súčasťou niekoľkých slovenských miest, ako aj miest v Rakúsku, kde si prešla "zaťažkávajúcim testom praxe" na rôznych druhoch psov a ich majiteľov. 

Je možné konštatovať, že na ECO DOG TOILET STANICU sa dokáže adaptovať každý typ psa a aj pohlavia. Dôležitá je spolupráca človeka a psa v úvode využívania ECO DOG TOILET.

Výhody zvieracej eko-toalety: 

 • - zabezpečuje čistotu preventívne, nie až zberom odpadu po pozemku
 • - chráni zdravie vás aj vašej rodiny
 • - sústreďuje moč na jednom mieste, kde sa filtruje a zbavuje zápachu
 • - zostane vám čistá záhrada, dvor a okolie domu
 • - zabráni vysychaniu trávnika, kríkov, stromov
 • - chráni váš majetok – steny domov, záhradný nábytok... 
 • - likviduje nepríjemný zápach
 • - eliminuje riziko kontaminácie pôdy a podzemnej vody
 • - zvyšuje atraktivitu vašej záhrady
 • - vyrobená z ekologických a ľahko recyklovateľných materiálov

Modely:

 • SMART: eko dizajn bez vrchného dielu (striešky), menšie zariadenie bez LED osvetlenia, priemer 115 cm, výška 140 cm.
 • MODERN: moderný dizajn bez vrchného dielu (striešky), menšie zariadenie bez LED osvetlenia, priemer 115 cm, výška 160 cm
 • HOME: eko dizajn so strieškou vo vrchnej časti, ktorá funguje ako odrazová plocha pre svetlo integrované v hornej časti stĺpa, na strieške sú umiestnené solárne panely, stanica obsahuje aj samostatnú batériu, priemer 115 cm, výška 220 cm

Skúsenosti zákazníkov

"Naša záhrada vyzerá konečne tak ako si predstavujem. Žiadna vypálená tráva od moču a skvele zapasovala ECO DOG TOILET STANICA aj na záhrade. Odporúčam aj ďalším, ktorý váhajú. Za mňa palec hore." (Tibor)

"Vyskúšal som už viacero možnosti ako mojho psa nauciť robiť potrebu na jedno miesto no bezúspechu. Stanicu mam uz 9mesiacov a musim povedať, že úplná spokojnosť. Konečne ten trávnik vyzerá zeleny." (Viliam)

"S manzelom sme nad touto toaletou pre psíka dlho váhali. Objednali sme si stanicu Smart pretože mame malý dvor. Zo začiatku sme museli potrenovať no netrvalo to dlho a rýchlo si zvykol. A teraz pri venčení hneď vie kde ma ísť. Sme spokojný, možem odporúčať dalej." (Marta)

"Odporúčam, skvelé toalety, psík si rýchlo zvykne." (Katarína, Facebook)

"Útulok Trnava je s toiletou pre psíkov nadmieru spokojný. Nielenže sme dostali toiletu sponzorsky ale ona aj funguje. Niektorým psíkom to bolo treba ukázať ale väčšina psíkov už stanicu využíva. Najrýchlejšie si zvykli šteniatka pretože boli najzvedavejšie, tak hneď zbadali niečo nové na útulku. Nie všetci psi hneď pochopia, hlavne najväčší jedoši chodia najprv očurať koterec svojho nepriateľa ale zas takýto problém tam, kde je pár miemumilovných psíkov nehrozí. Ďakujeme" (Ingrid, Facebook)

"Dnes mi montovali toaletu pre psov pred salon pre psikov jerryjessy v Šamorine a zaroven na zahradu v rodinnom dome. Psik 11 rokov, to pochopil okamzite, mačka tiez, 12rocnú fenku musime naučit. Ďakujem za super odvedenú prácu, individuálny prístup. Maximálna spokojnosť, odporúčam" (Zuzana, Facebook)

Ako to funguje?

1. Pes je priťahovaný k stanici

ECO DOG TOILET STANICA priťahuje psy a aktívne podporuje ich vylučovanie vďaka špeciálnej zložke s obsahom psích feromónov, ktorá sa postupne uvoľňuje do okolia stanice. Táto zložka so psími feromónmi pôsobí na psy upokojujúco a podporuje preznačovanie ich vlastného teritória. 

2. Majiteľ psa podporuje

Spolupráca majiteľa psa pri tomto ekologickom riešení je veľmi dôležitá, lebo psa je potrebné podporovať na vykonávanie potreby v ECO DOG TOILET STANICI, obzvlášť pri ranných prechádzkach. Majiteľ psa po príchode k ECO DOG TOILET STANICI umožní psovi pohodlný prístup povolením vôdzky, prípadne jej zafixovaním na závesný element, ktorý sa nachádza na stĺpe stanice. 

3. Pes vykonáva potrebu

Majiteľ nechá psa inštinktívne vykonať potrebu. Následne je vhodné psa pochváliť, prípadne odmeniť, aby si na venčenie v ECO DOG TOILET STANICI vytvoril návyk. 

4. Majiteľ likviduje tuhý exkrement

Majiteľ psa naberie tuhý exkrement priloženou lopatkou aj s časťou absorpčnej hmoty a vhodí ho do plastového vreca, ktoré sa nachádza v ochrannom koši ECO DOG TOILET STANICE.

5. Moč je filtrovaný

Zvyšky exkrementu a vylúčený moč prechádza absorpčnou hmotou a následne filtračnou vložkou, čím sú zbavené choroboplodných zárodkov, zápachu, pH kyslosti a sú neutralizované. 

6. Výsledkom filtrácie je nezávadná tekutina

Moč preteká do pôdy ako nezávadná tekutina, ktorá nemá negatívny vplyv na hygienu ani životné prostredie. Tento krok chráni váš trávnik, kríky, steny a pestovanú úrodu. Vďaka ECO DOG TOILET sa nemusíte obávať škodlivosti psích exkrementov. 

Ocenenia

- 3. miesto v súťaži Inovatívny čin roka 2019. Vďaka dômyselnému zloženiu a patentovanej technológii boli stanice ocenené nezávislou komisiou. Prečítať viac

- na využitie a prínos ECO DOG TOILET STANÍC v mestách a obciach sa pozreli redaktori z internetového magazínu Pravda. Prečítať viac

- ECO DOG TOILET v internetovom magazíne STARTITUP. Prečítať viac

- jeseň v čistej záhrade bez psích exkrementov. Článok uverejnený v magazíne MôjDom. Prečítať viac

- ECO DOG TOILET v relácii Dámsky Klub na RTVS: https://www.youtube.com/watch?v=9V-PEHRmXFw&feature=emb_logo

Kontakt

DOGTOILET.SK

DOGTOILET.SK

Dunajská 8
811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovensko
+421 948 996 992

info@ecodogpartner.sk
www.dogtoilet.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať