Dokonalé kučery do 15 minút bez spálenia s profi kulmou MARCEL

Salon IX Beauty Wellness, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Dokonalé kučery do 15 minút bez spálenia s profi kulmou MARCEL

Salon IX Beauty Wellness, Slovensko Salon IX Beauty Wellness, Slovensko (mapa)

Ukončené 29,99 €

29,99 €

Bežná cena: 79,90 €

Krásne vlny si vytvoríte jednoduchým kĺzaním ako pri žehlení a vlasy tak zbytočne neprehrievate. Táto kulma ovládla americky trh a v Európe ju používajú najmä profesionáli. SALON IX. ju na slovenský trh prináša ako prvý a je na to patrične hrdý.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 397 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Vďaka kĺzavému pohybu vlasy neprehrieva ako klasická kulma Vďaka kĺzavému pohybu vlasy neprehrieva ako klasická kulma

Šetrí končeky – do kulmy sa dostávajú až nakoniec Šetrí končeky – do kulmy sa dostávajú až nakoniec

Rozohreje sa do 10 sekúnd Rozohreje sa do 10 sekúnd

24-karátový zlatý povrch, digitálny displej, dlhý kábel 24-karátový zlatý povrch, digitálny displej, dlhý kábel

Viac informácií

Krásne vlny si vytvoríte jednoduchým kĺzaním ako pri žehlení a vlasy tak zbytočne neprehrievate. Táto kulma ovládla americky trh a v Európe ju používajú najmä profesionáli. SALON IX. ju na slovenský trh prináša ako prvý a je na to patrične hrdý.

Prelomová kulma

Ďalší produkt, ktorý dorazil aj na slovenský trh, je naozaj prelomový. Je to typ kulmy, ktorý svojou stavbou a štýlom siaha až ku koreňom tejto úpravy vlasov – a k samotnému vynálezcovi, Francúzovi s menom Marcel Grateau. Často sa v histórii vraciame k "základom" a ani tu to nie je inak.

Šetrné vlnenie do 15 minút

Časté kulmovanie vlasov môže spôsobiť presušenie alebo aj spálenie vlasu. Ale čo keby ste mali kulmu, ktorá vám vlasy bude natáčať šetrnejšie? MARCEL zvlní vlasy kĺzavým pohybom, čím ich neprehrieva na jednom mieste ako klasické kulmy. Ďalšou výhodou je, že tá časť vlasov, ktorá potrebuje viac tepla na stylovanie (vlasy bližšie ku korienku) sa do kulmy dávajú skôr. A končeky vlasov, ktoré sú viac opotrebované, sa nahrievajú až nakoniec. Možno to znie zložito, ale akonáhle si osvojíte ten správny grif, mate vyčarované vlny na celej hlave do 15 minút! Ďalšou výhodou, je že do kulmy si môžete zobrať oveľa hrubší prameň vlasov ako klasicky, čím si skrátite čas úpravy.

​​Prvý svojho druhu na Slovensku

Svetová novinka a kadernícka elita - MARCEL CURLING IRON. Tento model kulmy je prvý svojho druhu na Slovensku. Kulma Marcel je vlastne vylepšený model úplne prvej kulmy na svete, ktorú vynašiel Francúz MARCEL GRATEAU v roku 1872. Po ňom bola kulma aj pomenovaná. Je to kulma, ktorá vlní vlasy kĺzavým pohybom. Tým, že nedržíte kulmu na jednom mieste, vlas nepálite. Ťahom vlas vyhladzujete v smere vĺn. Preto sú vlny trvácnejšie.

Ako na to?

Khloe Kardashian

Exkluzívny vzhľad, jednoduchá manipulácia a šetrnosť voči vašim vlasom. To je kulma MARCEL. Používajú ju väčšinou svetoví stylisti a ľudia, ktorí si potrebujú často a rýchlo upravovať vlasy.

Popis výrobku

  • priemer 30 mm
  • rozohreje sa do 10 sekúnd
  • digitálny displej
  • nastaviteľná teplota od 180 - 220 °C
  • robí vlny kĺzavým pohybom, čiže neprehrieva vlasy na jednom mieste
  • 24-karátový zlatý povrch
  • profesionálny dlhý elektrický kábel

Kontakt

Salon IX Beauty Wellness

Dolná 47 (prízemie)
97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovensko
+421 949 303 603

BB@salon9.sk
www.salon9.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať