Kompletná starostlivosť pre zdravý chrbát a reflexná masáž chodidiel

Drc AURA, okres Prešov, Prešov Drc AURA, okres Prešov, Prešov (mapa)

Cena od 16,99 € Kúpiť od 16,99 €

od 16,99 €

Bežná cena: 25,60 - 57,90 €

Nákupom získate minimálne 16 bodov

Ťahy a hmaty vykonávané bruškami prstov sa vnárajú do kože a podkožia. To, čo vďaka tomu cítite je vytúžené uvoľnenie. Kompletná masáž celého tela, masáž chrbta alebo masáž chodidiel je presne to, čo vášmu telu dodá potrebnú energiu.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,8

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Zlepšenie funkcie vnútorných orgánov Zlepšenie funkcie vnútorných orgánov

Reflexná masáž je vhodná pri ochoreniach srdca, dýchacieho aparátu a problémoch so zažívaním Reflexná masáž je vhodná pri ochoreniach srdca, dýchacieho aparátu a problémoch so zažívaním

Masáž chrbta uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov, prekrvenie svalov Masáž chrbta uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov, prekrvenie svalov

Zrýchľuje metabolizmus a posilňuje imunitný systém Zrýchľuje metabolizmus a posilňuje imunitný systém

Covid automat

Pre okres Prešov

Bordová Od pondelka 25.10.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

od 16,99 €

Bežná cena: 25,60 - 57,90 €

Nákupom získate minimálne 16 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Drc AURA má pre vás ešte aj tieto ponuky

Drc AURA

Ťahy a hmaty vykonávané bruškami prstov sa vnárajú do kože a podkožia. To, čo vďaka tomu cítite je vytúžené uvoľnenie. Kompletná masáž celého tela, masáž chrbta alebo masáž chodidiel je presne to, čo vášmu telu dodá potrebnú energiu.

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

Reflexnú masáž odlišujeme od ostatných masáži technikou prevedenia. Dôležitosť kladieme ťahom, ktoré sú kľúčovým bodom pre-dráždenie nervových zakončení. Ťahy či hmaty sú vykonávané bruškami prstov vnorených do kože či podkožia. Podľa tlaku a sklonu prsta vieme diagnostikovať problematické partie tela a podľa kvality a intenzity ošetrenia oslabenú časť posilniť. Reflexnou masážou dosahujeme pozitívne zmeny nielen na pokožke, ale aj v podkoží, taktiež na obaloch svalových vlákien a aj na niektorých častiach kostí. Túto masáž vykonávame podľa čínskej teórie. Ak je organizmus v rovnováhe aj tok energie je bez prekážok. Ak sa rovnováha energie naruší môžu vzniknúť zdravotné problémy. Keďže vieme, že telo je ako jeden celok, tak v prípade, že sa problém nerieši, začne ovplyvňovať ďalšie časti tela, ako aj zóny na chodidle. Narušenie rovnováhy jednotlivého orgánu sa prejaví na jeho reflexnej zóne, čím dochádza k reflexným zmenám. Citlivosť zóny na chodidle sa prejavuje práve pri zmenách energetického prúdenia a teda ešte pred vznikom samotného problému.

Reflexológia chodidla je cielene zameraná na ošetrenie kosti a svalstva, teda celého pohybového aparátu. Tu možno zreteľne pozorovať, ako sme si odopreli jednu z prirodzených stimulácií energetiky v tele a to je behanie na boso.

Ako to funguje?

Reflexológia je založená na princípoch reflexov, ktoré sú uložené v podkoží, tie sú spojené s každým orgánom, žľazou, respektíve s každou časťou tela. Reflexnú masáž považujeme za špeciálnu terapiu, kde sa využívajú tlakové, bodové a líniové masáže, ktoré dokážu vďaka nervovým spojom liečiť telesné orgány, a to v mieste, kde kvôli ochoreniu boli vyvolané reflexné zmeny. Výsledkom je vytúžené uvoľnenie.

Indikácie:-

 • prekrvenie hlavne dolných a horných končatín
 • pomáha pri bolestiach v krčnej chrbtice
 • pomáha pri bolestiach hlavy až migrén
 • zlepšuje funkcie vnútorných orgánov
 • Zlepšuje hormonálne funkcie, funkcie nervových buniek
 • je vhodná pri ochoreniach srdca, dýchacieho aparátu a problémoch so zažívaním

 

KOMPLETNÁ STAROSTLIVOSŤ PRE ZDRAVÝ CHRBÁT

Našim cieľom je dosiahnutie životnej rovnováhy, harmónie tela, mysle a zdravia človeka. Všetky tieto procedúry majú pozitívny vplyv na celkový stav chrbtice  a celého pohybového aparátu. Výsledkom je uvoľnenie, relax, posilnenie zdravia a zvýšená odolnosť organizmu.

Prístrojom DIACOM- sa analyzujú informácie, ktoré má náš vlastný mozog o vlastnom tele a sú uložené v našom podvedomí. Tieto informácie sú komplexné, pretože každá živá bunka v našom tele je prepojená s mozgom cez nervovú sústavu  a podáva o svojom stave informácie vo forme elektrických signálov. A keďže mozog ako centrálna riadiaca jednotka tela vie úplne všetko o svojich bunkách, vyšle odpoveď, ktorú nám počítač preloží z elektromagnetických vĺn do pre nás zrozumiteľnej reči. DIACOM sníma tieto nízkofrekvenčné vlny, ktoré sú  z orgánov vysielané do mozgu a na základe dlhodobého výskumu porovnáva vzorky, ktoré sú uložené v systéme prístroja s vlnami buniek jednotlivých orgánov.

Masáž- dotykom rúk vieme dosiahnuť pozitívne výsledky v pohybovom aparáte a tak znížiť výskyt nežiadúcich problémov. Mala by sa využívať preventívne, pretože pravidelnou kvalitnou masážou je možné niektorým chorobám dokonca predísť, alebo potlačiť prvé príznaky bolesti, ktoré sú spôsobené dnešným uponáhľaným spôsobom života. Vďaka dobre prevedeným hmatom vieme odstrániť bolestivé a stuhnuté miesta, ktoré nám zaťažujú život.

Plazmový generátor- využíva princíp bez kontaktného prenosu frekvencií podľa poznatkov a praxe priekopníka tejto metódy selektívneho ničenia mikroorganizmov- Dr. Royala Raymonda Rifa. Pomocou frekvenčnej terapie (vysielania nízkych frekvencií) je možné spoľahlivo zlikvidovať jednotlivé patogény. Každý cudzorodý mikroorganizmus vysiela určitý rozsah frekvencií. Pôsobenie opačnej frekvencie ku kmitaniu buniek týchto narušiteľov spôsobí úplné zastavenie kmitania a tým aj ich odumretie.

Indikácia:

 • uvoľňuje energetické blokády tela
 • odstraňuje bolesti chrbtice
 • prekrvenie svalov
 • uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov prekrvenie svalov
 • zrýchľuje metabolizmus a posilňuje imunitný systém
 • príjemný zdroj relaxácie, regenerácie a detoxikácia tela

Kontraindikácie:

 • kŕčové žily
 • ťažké srdcovo-cievne ochorenie
 • ženy v tehotenstve-klienti so zvýšenou teplotou
 • užívanie antibiotík
 • klienti s otvorenými a hnisavými ranami-klienti, u ktorých je riziko epileptického záchvatu

Kontakt

Drc AURA

Hlavná 55 ,
080 01 Prešov ,
051/772 04 26, 0918 811 046

Pondelok až Piatok od 9:00 do 17:00 hod.

drcaura@gmail.com
www.drcaura.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem