Lesklé a krásne vlasy s brazílskym keratínom

SALÓN EVELYN STYLE, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Lesklé a krásne vlasy s brazílskym keratínom

SALÓN EVELYN STYLE, okres Žilina, Žilina SALÓN EVELYN STYLE, okres Žilina, Žilina (mapa)

Ukončené od 43,99 €

od 43,99 €

Bežná cena: 79 - 133,00 €

Krásne, vyživené, lesklé a odolné vlasy – tak presne také môžete mať aj vy vďaka keratínovej kúre alebo liquid hair ošetreniu vlasov. Obe procedúry zanechajú vaše vlasy mäkké, lesklé a hodvábne, pretože majú vynikajúcu schopnosť rekonštrukcie vlasových vlákien. Uvidíte, že okolie bude vašou hrivou nadšené – a to nemusíte mať ani nový strih či farbu.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 610 769 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Efekt trvá až 3 – 4 mesiace Efekt trvá až 3 – 4 mesiace

Vhodné aj pre jemné a zničené vlasy Vhodné aj pre jemné a zničené vlasy

Dlhotrvajúci lesk a odolnosť Dlhotrvajúci lesk a odolnosť

Dokonalý relax v príjemnom prostredí Dokonalý relax v príjemnom prostredí

Covid automat

Pre okres Žilina

Červená Od pondelka 18.10.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SALÓN EVELYN STYLE

Krásne, vyživené, lesklé a odolné vlasy – tak presne také môžete mať aj vy vďaka keratínovej kúre alebo liquid hair ošetreniu vlasov. Obe procedúry zanechajú vaše vlasy mäkké, lesklé a hodvábne, pretože majú vynikajúcu schopnosť rekonštrukcie vlasových vlákien. Uvidíte, že okolie bude vašou hrivou nadšené – a to nemusíte mať ani nový strih či farbu.

Prečo si vybrať práve brazílsky keratín?
Dôvodov a výhod prečo sa rozhodnúť pre brazílsky keratín je naozaj veľmi veľa. Táto inovatívna technika vyrovnávania vlasov má veľmi široké použitie. Brazílsky keratín je, v prvom rade, absolútne bezpečný pre vaše vlasy, pretože, na rozdiel od ostatných produktov, používa na úpravu a regeneráciu vlasov prirodzenú bielkovinu, ktorá je hlavnou zložkou vlasu.

Už samotné slovo keratín hovorí o tom, že preniká hlboko do štruktúry vlasu a regeneruje ju. V podstate vytvára novú vrstvu keratínu na povrchu každého vlasu a navyše vypĺňa všetky prázdne miesta a dutiny, kde vlasu keratín chýba, ako napríklad, v rozštiepených končekoch.

Nepoddajné vlasy sa vďaka nemu stávajú nádherne hebké, hladké a lesklé. Navyše ich ochráni pred negatívnym vplyvom počasia a smogu. Vlas sa stáva odolnejší k vode, dažďu a aj slnku. Rovnako ochráni vaše vlasy pri každodennom stylingu, sušení a kulmovaní pri vysokých teplotách. Tento efekt trvá dokonca 3 až 4 mesiace. Žiadny iný systém vyrovnávania vlasov na trhu nedokáže dosiahnuť takýto výnimočný a dlhodobý výsledok.

Čo je to keratín a aké má účinky?
Látka keratín je stavebná bielkovina, ktorá je okrem iného základnou zložkou našich vlasov. V roku 2006 bol v Brazílii vyvinutý tzv. brazílsky keratín. Je to čistý prírodný produkt, ktorého hlavnou zložkou je proteín, z ktorého sa skladajú ľudské vlasy. Brazílsky keratín odvtedy zaznamenal v kaderníckom priemysle veľký úspech. Je určený k regenerácii, ochrane a tvarovaniu vlasov -najmä k dlhodobému narovnaniu vlasov. Používanie brazílskeho keratínu je vhodné ako ochrana pred slnečným žiarením, mrazom, vetrom a morskou alebo chlórovanou vodou. Brazílsky keratín zamedzuje lámavosti vlasov, podporuje ich rast a dodáva im silu a oslnivý lesk. Zároveň keratín vlasy hĺbkovo regeneruje a obnovuje vlasové vlákno.

Pre aké vlasy je keratín vhodný?
Brazílsky keratín je vďaka svojmu zloženiu a vlastnostiam vhodný pre akýkoľvek typ vlasov. Vhodný je aj pre farbené alebo chemicky upravované vlasy. Navyše platí pravidlo, že čím viac sú vlasy poškodené, tým väčší výsledný efekt docielite. Platí však upozornenie, že brazílsky keratín by nemali požívať tehotné a dojčiace ženy, zároveň je však vhodný už od 12 rokov veku.

Kontakt

SALÓN EVELYN STYLE

A.Hlinku 7B (obchodný dom Mirage) ,
010 01 Žilina ,
0903 386 960

colonovaevka@gmail.com
www.evelynstyle.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem