Neinvazívna liposukcia Lipolaserom v Beauty Esthetic Centrum

Beauty Esthetic Centrum, Bratislava - Nové Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Neinvazívna liposukcia Lipolaserom v Beauty Esthetic Centrum

Beauty Esthetic Centrum, okres Bratislava III, Bratislava - Nové Mesto Beauty Esthetic Centrum, okres Bratislava III, Bratislava - Nové Mesto (mapa)

Ukončené 10,90 €

10,90 €

Bežná cena: 49,00 €

Bez bolesti, bez anestézy, bez hluku a hlavne bez námahy. To je neinvazívne ošetrenie lipolaserom. 10 nasatí bojuje miesto vás s tukovými bunkami s efektom viditeľným už po jednom ošetrení.

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

39 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Tukové bunky preč už po 1 ošetrení Tukové bunky preč už po 1 ošetrení

Vhodné pre ženy aj mužov Vhodné pre ženy aj mužov

Schudnutie o 2 konfekčné veľkosti Schudnutie o 2 konfekčné veľkosti

Ošetrenie vykonáva zdravotná sestra Ošetrenie vykonáva zdravotná sestra

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Beauty Esthetic Centrum

Bez bolesti, bez anestézy, bez hluku a hlavne bez námahy. To je neinvazívne ošetrenie lipolaserom. 10 nasatí bojuje miesto vás s tukovými bunkami s efektom viditeľným už po jednom ošetrení.

LipoLaser

LipoLaser je novinka v boji s tukovými bunkami. Má jedinečný prístup k ošetrovanej oblasti. Svetlo červeného laseru prechádza pokožkou k tukovým bunkám a stimuluje mitochondrie. Takto začne proces štiepenia triglyceridov na mastné kyseliny a glycerol, ktoré sa uvoľňujú z buniek do lymfatického systému tela. Zásadný rozdiel je v tom, že pomocou červeného laseru dochádza len k stimulácii buniek, čo má za následok automatické začatie prirodzeného štiepenia.


 

Proces ošetrenia

Ošetrenie vyvoláva v tele proces, ktorý v tele nastáva pri bežných športových aktivitách ako je beh alebo posilňovanie, kedy dochádza k spaľovaniu tukových zásob.

Prístroj na slovenský trh prišiel zo Spojených štátoch, kde sa podrobil klinického testovaniu. Novinkou je používanie laserových diód, ktoré umožňujú ošetrenie väčších oblastí naraz. Výsledky sú značné už po jedinom ošetrení - priemerný úbytok je 3 - 7 cm v obvode! Pre ešte viditeľnejšie chudnutie je ideálne absolvovať 2 - 3 ošetrenia.


 

Výhody

  • Bezbolestné, neinvazívne a nehlučné ošetrenie, bez anestézie a čiastočného poškodenia vnútorných tkanív.
  • Oproti ultrazvukovej liposukcii je laserová liposukcia šetrnejšou metódou. Nedochádza pri nej k roztrhaniu tukových buniek (známe "pukanie" pri ošetrení ultrazvukom v dôsledku kavitácie), ale k prirodzenejšiemu vyplaveniu tukov z buniek, pri zachovaní ostatných prospešných funkcií tukových buniek.
  • Regenerácia organizmu v prípade ošetrenia laserom je jednoduchšia, nakoľko organizmus sa nemusí zbavovať mŕtvych buniek a látok vzniknutých ich rozpadom.
  • vhodné pre ženy aj mužov 

Kontraindikácie

ochorenia srdca a tráviaceho systému, žalúdočné vredy, vysoký krvný tlak, cukrovka, tehotné a dojčiace ženy, pacienti s kovovými implantátmi, menštruácia, pooperačné stavy kratšie ako 3 mesiace, epilepsia

Kontakt

Beauty Esthetic Centrum

Beauty Esthetic Centrum

Šancová ulica 108 (pri Trnavskom myte vedľa polikliniky)
83104 Bratislava
Slovensko
+421 915 037 885

beautyesthetic@centrum.sk
beautyesthetic.wix.com/home
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem