Profesionálna liečba akné IPL fototerapiou, ktorá redukuje tvorbu mazu, veľkosť pórov a má protizápalové účinky

Esthetic Beauty Laser Cosmetology, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Profesionálna liečba akné IPL fototerapiou, ktorá redukuje tvorbu mazu, veľkosť pórov a má protizápalové účinky

Esthetic Beauty Laser Cosmetology, okres Banská Bystrica, Banská Bystrica Esthetic Beauty Laser Cosmetology, okres Banská Bystrica, Banská Bystrica (mapa)

Ukončené od 34,99 €

od 34,99 €

Bežná cena: 50 - 220,00 €

Všetci si pamätáme na pubertu, keď naša tvár vyzerala ako na bojovom poli: čierne bodky, nepekné pory a akné. Dnes nie je výnimka, že týmito problémami ľudia trpia aj v dospelosti. Profesionálna liečba akné IPL fototerapiou redukuje počet cievok, a tým aj intenzitu zápalu, čím urýchľuje hojenie a predchádza vzniku nových lézií, predchádza vzniku jazvičiek, redukuje tvorbu mazu a veľkosť pórov.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 616 435 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

IPL pôsobí antibakteriálne (znižuje počet baktérií zapríčiňujúcich akné) IPL pôsobí antibakteriálne (znižuje počet baktérií zapríčiňujúcich akné)

IPL využíva princíp selektívnej fototermolýzy (svetelná metóda sa mení na teplú) IPL využíva princíp selektívnej fototermolýzy (svetelná metóda sa mení na teplú)

Liečba - celej tváre (alebo vybranej časti), krku, dekoltu, pliec, chrbta Liečba - celej tváre (alebo vybranej časti), krku, dekoltu, pliec, chrbta

Salón pracuje s lekárskou kozmetikou značky Medik8 Salón pracuje s lekárskou kozmetikou značky Medik8

Kontakt

Esthetic Beauty Laser Cosmetology

Nad Plážou 5700/1
974 01 Banská Bystrica
Slovensko
+421944 921 144


Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem