Tekvicový, pestrecový alebo konopný olej lisovaný za studena pre vaše zdravie

Obchody Milota, s.r.o., Slovensko Obchody Milota, s.r.o., Slovensko (mapa)

Cena od 6,39 € Kúpiť od 6,39 €

od 6,39 €

Bežná cena: 8,95 - 28,95 €

Nákupom získate minimálne 6 bodov

Konopný olej obsahuje vysoké množstvo prírodného vitamínu E, podporuje bunkový metabolizmus a imunitný systém. Tekvicový olej zasa v porovnaní so živočíšnymi tukmi nezaťažuje organizmus cholesterolom a dodáva mu esenciálne nenasýtené mastné kyseliny. A nakoniec, pestrec mariánsky je veľmi účinný pre ľudí, ktorí majú problémy s pečeňou, dýchacou sústavou a trávením.

Uložiť Sledovať Zdielať

7,2

Veľmi dobré hodnotenie

11 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Dávkovanie: 1x čajová lyžička 2x denne Dávkovanie: 1x čajová lyžička 2x denne

100 % čisté oleje 100 % čisté oleje

Neobsahuje konzervanty a farbivá Neobsahuje konzervanty a farbivá

Dodacia lehota tovaru 8 dní Dodacia lehota tovaru 8 dní

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

od 6,39 €

Bežná cena: 8,95 - 28,95 €

Nákupom získate minimálne 6 bodov

Obchody Milota, s.r.o.

Konopný olej obsahuje vysoké množstvo prírodného vitamínu E, podporuje bunkový metabolizmus a imunitný systém. Tekvicový olej zasa v porovnaní so živočíšnymi tukmi nezaťažuje organizmus cholesterolom a dodáva mu esenciálne nenasýtené mastné kyseliny. A nakoniec, pestrec mariánsky je veľmi účinný pre ľudí, ktorí majú problémy s pečeňou, dýchacou sústavou a trávením.

Pestrecový olej 500 ml

Pestrec mariánsky je jedno až dvojročná liečivá bylina, ktorej pôvod je v Stredomorí, na Kanárskych ostrovoch a v Ázii. U nás sa vyskytuje na záhradách ako bylina a aj ako okrasná rastlina.

Olej z pestreca je cenný liečivý výrobok. Obsahuje chlorofyl, komplex polynenasýtených mastných kyselín, tokoferoly, akrotenoidy. Pomáha pri cirhóze a žltačke, poškodení pečene, vredových ochoreniach a pri chronickej gastritíde, paradontóze, popáleninách a pri zle sa hojacich ranách.

Pestrecový olej lisovaný za studena, jednodruhový, jedlý. Prípadný zákal nie je závadou – ide o charakteristický jav pri olejoch, ktoré sú lisované za studena. Pestrec mariánsky sa používa pri cirhóze a tukovej dystrofii pečene, hepatitíde, poškodenia pečene v dôsledku užívania alkoholu, vredového ochorenia žalúdka a dvanástnika, pri akútnej a chronickej gastritíde, paradentóze  a poškodení kože a popáleninách (chemické, termické, na zle hojace sa rany).

Užívanie:

  • 1 čajová lyžička 2x denne

Zloženie:

  • 100 % čistý olej vyrobený listovaním plodov pestreca za studena. Neobsahuje konzervanty a farbivá

Konopný olej lisovaný za studena 500 ml

Konopný olej je dôležitým prvkom na liečbu kožných problémov. Získava sa z konopných semien a neobsahuje žiadne THC. Konopný olej patrí medzi najcennejšie oleje. Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a omega 6. Tieto kyseliny si telo nedokáže vytvoriť samo a je možné ich získať z potravy.

Konopný olej lisovaný za studena.

Za studena lisovaný výhradne český konopný olej je vyrobený zo semienok vybraných potravinárskych odrôd konope, bez obsahu THC. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne rozpúšťadlá.

Ponúkame vám konopný olej lisovaný výhradne v Českej republike zo semienok vybraných registrovaných potravinárskych odrôd konope, bez obsahu THC, bez prísad, príchutí alebo konzervačných látok. Špeciálna výrobná metóda lisovania za studena pri 40°C zaručuje že všetky hlavné zložky konopného semienka (omega 3 a omega 6 nenasýtené mastné kyseliny, nevyhnutné pre ľudský organizmus a zdraviu prospešné rastlinné steroly) zostávajú zachované v konečnom produkte a tak je zaručená ich maximálna účinnosť v organizme. Konopný olej tiež obsahuje vysoké množstvo prírodného vitamínu E. Podporuje bunkový metabolizmus a imunitný systém. Nie je vhodný na varenie pri vysokých teplotách a na vyprážanie.

Tekvicový olej – lisovaný sa studena 500 ml

Tekvicový olej je výborný pre svoje mimoriadne schopnosti. Je bohatým zdrojom zinku, selénu, vápnika, draslíka, fosforu, horčíka i železa.

Tekvicový olej sa odporúča užívať všetkým členom rodiny. V porovnaní so živočíšnymi tukmi nezaťažuje organizmus cholesterolom a dodáva mu esenciálne nenasýtené mastné kyseliny.  Olej je zelenej až tmavohnedej farby.

Účinky pre zdravie:

  • pomáha pri ťažkostiach s prostatou
  • znižuje hladinu cholesterolu v krvi
  • chráni cievy pred aterosklerózou
  • priaznivý účinok pri srdcovo-cievnych ochoreniach
  • antioxidačný účinok
  • pôsobí proti vypadávaniu vlasov a lámavosti nechtov
  • napomáha zdraviu žalúdka, žlčníka a celého tráviaceho traktu
  • zlepšuje kvalitu pokožky

Tekvicový olej je skvelí ako šalátová zálievka a môže sa používať aj na grilované ryby, cestoviny... Pri tepelnom spracovaní stráca svoju jedinečnú chuť a zdravé vlastnosti. Neodporúčame užívať osobám s cukrovkou.

Minimálne, preventívne užívanie – 6 mesiacov.

Skladovanie:

Na tmavom a chladnom mieste.

Kontakt

Obchody Milota, s.r.o.

Východná 293 (expedičný sklad)
032 32 Východná
Slovensko

obchody.milota@seznam.cz
www.dobrapotravina.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem