9,6

Vynikajúce hodnotenie
(10 hodnotení)

Antinikotínová terapia prístrojom BICOM OPTIMA – zbavte sa fajčenia jednoducho

LokalitaBiO Optimus, Zvolen (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Zbavte sa závislosti od fajčenia nastálo. Bezbolestná odvykacia metóda od fajčenia psychickým odblokovaním a následnou terapiou biorezonančným prístrojom BICOM OPTIMA. Organizmus fajčiara si nutkavo pýta svoju dávku nikotínu, čomu sa odoláva mimoriadne ťažko. Cieľom terapie je odstrániť tieto signály, aby ste už viac nemali chuť na cigaretu.

Ako to funguje?

Antinikotínová terapia je bezbolestná a bez vedľajších účinkov na organizmus, potláča chuť na nikotín a eliminuje aj abstinenčné príznaky.

Pomocou biorezonančného prístroja je vysielaná do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu, v dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Práve kvôli tomu je dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín – najlepšie čistej neperlivej vody. Dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad.

Táto metóda potláča fyzickú závislosť (abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad). Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).

Fajčiarov organizmus je zvyknutý na to, že sa do jeho tela dostáva nikotín. Pri náhlom úbytku nikotínu telo spustí signál, že sa ocitlo v stave nikotínovej núdze hladu a dostaví sa silná chuť na cigaretu a abstinenčné reakcie. Cieľom biorezonančnej terapie je dosiahnuť to, že sa núdza po nikotíne nedostaví. Terapeutický účinok spočíva v odstránení chuti na cigaretu pomocou nízkofrekvenčného biorezonančného vlnenia. Na základe zvoleného programu na prístroji BICOM, je elektródami, na ktorých má klient ruky, snímaný signál z jeho tela.

Vďaka vzorke nikotínu (popol a špak z poslednej klientovej cigarety), je signál rozdelený na harmonickú a disharmonickú časť. Disharmonická časť je pomocou inverzií zrkadlovo obrátená a pôvodné rušivé signály zosnímané z tela klienta (ktoré vyvolávajú nikotínovú núdzu u fajčiara), sú eliminované. Vďaka biorezonančnej terapii sa odstráni chuť na cigaretu a závislosť na nikotíne, nakoľko dochádza k potlačeniu abstinenčných príznakov.

O biorezonancii

Biorezonančná terapia BICOM OPTIMA – biorezonancia, to je komplexný prístup a vysoká úspešnosť. Biorezonancia lieči skutočné príčiny chorôb a iných zdravotných problémov, nielen príznakov. Je to metóda bez liekov a vedľajších účinkov s možnosťou liečby bežne neliečiteľných chorôb. Biorezonancia je aj o presnej, rýchlej a bezbolestnej diagnostike, odhalení skrytých príčin chorôb a ťažkostí.

Pri terapii je použitý najmodernejší biorezonančný nemecký prístroj BICOM Optima, ktorý je vyvíjaný nemeckou spoločnosťou REGUMED už viac ako 30 rokov.

Biorezonančná metóda patrí rovnako ako napríklad homeopatia, akupunktúra a iné metódy prírodnej liečby do oblasti tzv "komplementárnej medicíny".

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Terapia prístrojom BICOM OPTIMA
  Terapia prístrojom BICOM OPTIMA
 • Rýchla, bezbolestná a bez vedľajších účinkov
  Rýchla, bezbolestná a bez vedľajších účinkov
 • Pracuje sa vo vzorkou nikotínu
  Pracuje sa vo vzorkou nikotínu
 • V prípade neúčinnosti 1 opakovanie zdarma
  V prípade neúčinnosti 1 opakovanie zdarma
 • Vynikajúce hodnotenia
  Vynikajúce hodnotenia

18,90 €

Bežná cena: 40,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 18 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 18 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

10 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

10

Som spokojná zo službami a odporučila som známu

Ina, 22. apríla 2021

Hodnotil ponuku Odvykacia kúra od fajčenia


10

Neveril som tomu možno je to v hlave ale nefajčím.a je mi jedno ako to spravili. PS -nevydržia iba slabé kusy. ,????

Zákazník ZľavaDňa, 7. novembra 2019

Hodnotil ponuku Odvykacia kúra od fajčenia

Kontakt

BiO Optimus

BiO Optimus

Borovianska 31/1
96001 Zvolen
0948 440 956

s.sliacka@gmail.com
www.biorezonanciazvolen.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež