Ultherapia – neinvazívny a takmer bezbolestný lifting líc, krku či podbradku v krásnej klinike Elite Clinic

Elite Clinic dermato-esteticko-relaxačné centrum, Topoľčany

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ultherapia – neinvazívny a takmer bezbolestný lifting líc, krku či podbradku v krásnej klinike Elite Clinic

LokalitaElite Clinic dermato-esteticko-relaxačné centrum, Topoľčany (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Večná mladosť, bez vrások s vyhladenou pleťou – presne tak, ako to bolo vo vašej dvadsaťpäťke. Nemusí to byť len krásny nedosiahnuteľný sen. Ultherapia patrí medzi najmedernejšiu technológiu v oblasti liftingu. Je takmer bezbolestná, jej účinky pretrvajú 2 až 5 rokov a výsledok? Ten je úplne prirodzený!

Toto ošetrenie predstavuje najmodernejšiu technológiu v oblasti liftingu tváre a zároveň alternatívu chirurgického liftingu s prirodzeným výsledkom. Stimuluje nielen kolagén v úrovni kože, ale jedinečne pôsobí priamo v „základoch“, ktoré boli donedávna dostupné iba plastickým chirurgom.

Zákrok je vhodný pre klientov, ktorí túžia po spevnenej a mladistvo vyzerajúcej pokožke. Ošetrenie vyhladí hlbšie vrásky a podporí novotvorbu kolagénu a tiež stimuluje tvárové svaly.  Benefit z ošetrenia môže pretrvávať po dobu 2 až 5 rokov. Odporúčané je na udržanie dosiahnutých výsledkov procedúru zopakovať cca po 1– 1,5 roku na podporu cieleného efektu. 

Priebeh zákroku

Podľa zvolenej oblasti ošetrenia sa vysielajú impulzy fokusovaného ultrazvuku v 2 až 3 hĺbkových úrovniach. V hlbokej vrstve – SMAS (Superficial Muscular Aponeurotic System), ktorý sa rozprestiera nad svalovým systémom celej tvárovej oblasti a ovplyvnenie ktorého je zodpovedné za pozitívne výsledky faceliftu. Následne sa prechádzajú vyššie úrovne dermy, hlboká derma so sieťou spojivových vlákien a prídavné podľa potreby i povrchovejšie vrstvy kože.

Ulthera používa fokusovaný ultrazvuk vysokej frekvencie, ktorý neporuší horné vrstvy kože. V prvej časti ošetrenia sa tepelné poškodenia vytvárajú na úrovni SMAS-u, počas hojenia dochádza k ich stiahnutiu, čo má za následok skutočný liftingový efekt.

Druhá časť ošetrenia je zameraná na spodnú vrstvu kože a cielené tepelné poškodenie tejto vrstvy vedie k remodelácii a novotvorbe kolagénu čoho výsledkom je spevnenie pokožky. Je možné, že pocítite relatívne nepríjemný pocit počas tepelného pôsobenia ultrazvuku. Tento pocit je iba dočasný a signalizuje, že došlo k ovplyvneniu správnych vrstiev kože. Tým začína proces tvorby nového kolagénu. Postupné zahojenie, vypnutie pokožky a znásobenie množstva kolagénu nastáva počas 3 – 6 mesiacov.

Po zákroku

Procedúru môžete podstúpiť kedykoľvek počas roka. Žiadna rekonvalescencia nie je potrebná. Pokožka môže byť po zákroku jemne začervenalá, ale toto sfarbenie mizne do pár hodín. Prípadná citlivosť pokožky a mierny opuch zmizne do 3 až 4 dní.  Citlivejší klienti môžu po zákroku pociťovať miernu bolesť z dôvodu koagulácie tkaniva. Obvykle ustúpi v priebehu 48 hodín po zákroku.

Klinika Elite Clinic

Privíta vás novootvorená špičková klinika v Topoľčanoch so svojimi krásnymi novými priestormi v exkluzívnom štýle na vysokej úrovni. Využiť tu môžete možnosť masáží, solária či aplikáciu viacerých ošetrení pleti najnovšími prístrojmi na trhu (vlastnia jediný prístroj Sensolite na Slovensku). Vykonávajú tu i estetickú dermatológiu, odstránenie vrások, laserovú medicínu, kožnú ambulanciu… v klinike si môžete zakúpiť špičkové produkty značky Teoxane či Dermasir.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vyhladzuje vrásky
  Vyhladzuje vrásky
 • Podporuje tvorbu nového kolagénu
  Podporuje tvorbu nového kolagénu
 • Zákrok je takmer bezbolestný
  Zákrok je takmer bezbolestný
 • V cene je lokálna anestéza
  V cene je lokálna anestéza
 • Z výsledku sa budete tešiť 2 až 5 rokov
  Z výsledku sa budete tešiť 2 až 5 rokov

Ukončené
od 160,00 €

Bežná cena: 160 - 320,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 351 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Elite Clinic dermato-esteticko-relaxačné centrum

Stummerova 1941/6 (biznis centrum 1. poschodie)
955 01 Topoľčany
+421 948 077 602

PO - PIA: 10.00 hod. - 16.00 hod./ po 16:.00 hod. na objednávku
SO: na objednávku
NE: zatvorené

eceliteclinic@gmail.com
http://www.eliteclinic.sk
>https://www.facebook.com/eceli...

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež