Proteínová verzia orieškovo-čokoládovej nátierky – Proteinella s prospešnými živinami a nie len prázdnymi kalóriami

Descanti, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Proteínová verzia orieškovo-čokoládovej nátierky – Proteinella s prospešnými živinami a nie len prázdnymi kalóriami

Descanti, Slovensko Descanti, Slovensko (mapa)

Ukončené 6,90 €

6,90 €

Až 27 % zľava Bežná cena: 9,49 €

Všetci ju milujeme... lahodná orieškovo-čokoládová nátierka, ktorá sa hodí ku všetkému, ale najlepšia je aj tak samotná. Ale čo tie prázdne kalórie a výčitky voči postave? Pre všetkých milovníkov tejto sladkej pochúťky ponúkame záchranu - proteínovú verziu Proteinella od švédskeho výrobcu plnú prospešných živín a nie prázdnych kalórií.

9,7

Vynikajúce hodnotenie

28 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Skvelá náhrada za sladkosti

Skvelá náhrada za sladkosti

Obsahuje cukor s kalorickou hodnotou o 70 % menšou ako bežný cukor

Obsahuje cukor s kalorickou hodnotou o 70 % menšou ako bežný cukor

Nespôsobuje kazenie zubov

Nespôsobuje kazenie zubov

Zdravé tuky, antioxidanty a vitamíny

Zdravé tuky, antioxidanty a vitamíny

Viac informácií

Nová sladká pochúťka

Nová orieškovo-čokoládová nátierka od švédskeho výrobcu je určená tým, ktorí chcú zahnať chuť na sladké „sladkou pochúťkou“ a zároveň dodať telu prospešné živiny a nie prázdne kalórie.

Proteinella obohatená o bielkoviny (srvátkový proteínový izolát) je bez pridaného cukru. Obsah cukru (len 6,6 g na 100g) pochádza zo surovín použitý ch pri výrobe.

Maltitol, ktorý Proteinella obsahuje, je vlastne alkoholický cukor s kalorickou hodnotou o asi 70% menšou ako bežný cukor. Významným plusom maltitolu je, že má asi o polovicu nižší glykemický index ako sacharóza (bežný cukor), to znamená, že nedvíha hladinu cukru v krvi ako bežný cukor. Proteinella je preto vhodná práve pre tých, ktorí nechcú prijímať sladkosti ale aj pre diabetikov. Navyše nespôsobuje kazenie zubov a časť tohoto alkoholického cukru sa nevstrebáva do krvi.

Ďalej obsahuje aj vlákninu, ktorá spomaľuje vstrebávanie cukrov a tým ešte viac spomaľuje zvyšovanie cukru v krvi. 

A čo tuky? Tie sú zastúpene v pomernom množstve a to predovšetkým z lieskových orieškov a kakaa, ktoré obsahujú okrem zdraviu prospešných tukov aj prirodzený obsah antioxidantov a vitamínov. Navyše neobsahuje palmový olej.

Ochutnali sme Proteinellu

Porovnali sme aj chuťové vlastnosti tohoto výrobku a dokonca môžeme povedať, že môže chuťovo a zložením smelo konkurovať nie len podobným výrobkom na trhu ale dokonca aj najznámejšej orieškovo- čokoládovej nátierke. 

Ďalšou zaujímavou vlastnosťou ktorú sme po chvíľke ochutnávania postrehli, bol pocit nasýtenosti už po malom množstve. To je veľké plus, pretože aj napriek tomu, že je to zdravý produkt, neskonzumovali sme ho príliš veľké množstvo a mohli sme sa smelo držať pravidla „všetkého príliš veľa škodí“ .

Pokiaľ hľadáte skvelú náhradu za sladkosti, tento produkt splní vaše očakávania ako po nutričnej stránke tak aj chuťovej.

Zloženie:

Zloženie: sladidlo- polyol(maltitol), srvátkový proteínový koncentrát-WPC (obsah 12%), lieskové oriešky (10%), sladká sušená srvátka (z mlieka), odtučnený kakaový prášok (6,5%),kakaové maslo, slnečnicový olej, kokosový olej, emulgátor: lecitín, vanilkový extrakt

Obsah zdravých tukov, antioxidantov a vitamínov je zastúpený zo surovín použitých na výrobu ako sú lieskové oriešky, kakao a kokosový olej.

Výživové hodnoty na 100 g: Energia( Kj/Kcal) 2057/496,Tuky 35,2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 7,7 g, sacharidy 44,9 g, z toho cukry 6,6 g, vláknina 2,5 g, bielkoviny 13,2 g, soľ 0,18 g

Kontakt

Descanti

Descanti

Športová 37
91501 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko
+421 908 580 347

objednavkyfaktury@descanti.com
www.descanti.com
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať