Limitovaná ponuka! Rhinoplastika – nos, po akom ste vždy túžili

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej, Pezinok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,4

Vynikajúce hodnotenie
(20 hodnotení)

Limitovaná ponuka! Rhinoplastika – nos, po akom ste vždy túžili

LokalitaJednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej, Pezinok (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.11.2020 podľa dostupnosti.

Pekný nos v priebehu hodiny s najznámejšou plastickou chirurgičkou na Slovensku v luxusnom inštitúte estetickej medicíny IEM. Nos je dominantou tváre a rhinoplastika estetická operácia, ktorej cieľom je jeho úprava.

Čo je rhinoplastika?

Tvar a veľkosť nosa má silnú genetickú predispozíciu. Jeho umiestnenie na tvári ho predurčuje k pozícii dominanty. Vonkajší pozorovateľ našej tváre opticky automaticky a podvedome hodnotí pomery jej rôznych častí až ho napokon upúta tá najvýraznejšia. Ak je to nos je to považované za nevýhodu a to hlavne u žien, no v extrémnych prípadoch aj u mužov. Oči, pery a sympatická šírka líc sa dostávajú do úzadia. To sú dôvody, pre ktoré nás naši klienti vyhľadajú.

Genetická dysharmónia môže byť rôzneho charakteru. Napríklad silná kostra nosa, ktorá sa z profilu prejaví vo forme nadbytku na chrbte nosa-väčším či menším hrbom. Opakom je nedostatočne vyvinutá kostra nosa so sedlom v profile nosa. Ďalej je to guľatá, či poklesnutá alebo naopak príliš zdvihnutá špička nosa, široké krídla, priveľké nosné dierky a podobne.

Rhinoplastika preto nie je univerzálna, ale individuálne prispôsobená operácia. Rhinoplastika patrí medzi najcitlivejšie operácie. Od operatéra vyžaduje excelentnú presnosť. I napriek snahe plastických chirurgov je rhinoplastika najčastejšou operáciou, ktorá sa koriguje v druhom sedení.

Veľmi dôležitou súčasťou rhinoplastiky je osobná konzultácia. Pri nej sa zosúladia požiadavky klienta/ky a plastického chirurga. Je veľmi dôležité vedieť, že plastický chirurg je pri plánovaní a realizácii operácie limitovaný prirodzenou anatómiou tváre tak, aby výsledok nepôsobil napríklad komicky. Operujeme klientov s ukončeným rastom tvárového skeletu, v opačnom prípade by bol, výsledok nekontrolovateľný. U žien situujeme termín operácie do obdobia mimo menštruácie.

Cieľom zmenšenia a úpravy nosa je optické zvýraznenie očí, pier, líc a celkové omladenie čŕt tváre. Operácia prebieha štandardne v lokálnej anesthézii, výnimočne preferujeme celkovú anesthéziu.

Ako prebieha operácia?

Samotná operácia trvá 1-2 hodiny a následne je vhodná hospitalizácia do nasledujúceho dňa. Pooperačný priebeh po úspešnej operácii býva nebolestivý, no dyskomfortný, kvôli tamponáde a opuchu sliznice. Tamponádu ostraňujeme na druhý deň, opuch sliznice pretrváva dlhšie a dýchanie je tým sťažené.

Ako prebieha hojenie?

Rekonvalescencia trvá 2 týždne, počas nosenia vonkajšej fixácie nosa. Po zložení fixácie je možné normálne fungovať. Krvné výrony a opuchy vymizli, dýchanie nosom sa upravuje. V skutočnosti však naďalej nebadane prebieha proces zrenia tkaniva nosa až po dobu 1 roka.Kto sa bude o mňa starať?

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko: Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Prečo práve IEM?

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie. Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zákrok vykonáva lekár roka 2015
  Zákrok vykonáva lekár roka 2015
 • Zmenšenie nosa alebo časti
  Zmenšenie nosa alebo časti
 • Výsledky sú trvalé
  Výsledky sú trvalé
 • Bezplatná úvodná konzultácia
  Bezplatná úvodná konzultácia
 • Pooperačná starostlivosť
  Pooperačná starostlivosť

Ukončené
899,00 €

Bežná cena: 1 350,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

20 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

Bola som maximálne spokojná. Odporúčam

Jana, 9. októbra 2020

Hodnotil ponuku Otoplastika - korekcia odstávajúcich ušníc v...


9,7

S personálom som bola spokojná, operácia prebehla úspešne.

Zákazník ZľavaDňa, 14. júla 2020

Hodnotil ponuku Rhinoplastika nosa s kompletnou pooperačnou...

Kontakt

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej

Hollého 4
90201 Pezinok
0903 633 822, 0910 542 657

helena.jezovitova@gmail.com
http://www.jezovitova.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť