Romantická dovolenka v hoteli Tvrz Orlice**** s historickou atmosférou, polpenziou, zapožičaním loďky, privátnym wellness a masážou

Hotel Tvrz Orlice****, Letohrad - Česko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Romantická dovolenka v hoteli Tvrz Orlice**** s historickou atmosférou, polpenziou, zapožičaním loďky, privátnym wellness a masážou

Hotel Tvrz Orlice****, okres Ústí nad Orlicí, Letohrad - Česko Hotel Tvrz Orlice****, okres Ústí nad Orlicí, Letohrad - Česko (mapa)

Ukončené od 208,00 €

od 208,00 €

Až 53 % zľava Bežná cena: 325 - 488,00 €

Nezmierte sa s málom a na svoju letnú dovolenku majte tie najvyššie nároky. Miestom, ktoré ich dokáže uspokojiť, sa stane Hotel Tvrz Orlice****. Tu sa dokonale snúbi príroda, história a kvalitné hotelové služby. Oceníte ich nielen v reštaurácii, kde si pochutnáte na čerstvých lokálnych surovinách, ale aj v privátnom wellness, kde vás čaká rovnako dokonalý odpočinok ako pri relaxačnej masáži.

9,4

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Zapožičanie loďky zdarma (podľa dostupnosti)

Zapožičanie loďky zdarma (podľa dostupnosti)

1x vstup do privátneho wellness na 60 min.

1x vstup do privátneho wellness na 60 min.

1x relaxačná masáž chrbta pre dve osoby

1x relaxačná masáž chrbta pre dve osoby

Turistické i cyklistické trasy, výlety do okolia

Turistické i cyklistické trasy, výlety do okolia

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Tvrz Orlice****

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • detské ihrisko detské ihrisko
 • bezbariérový prístup bezbariérový prístup
 • úschovňa lyží úschovňa lyží
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • platené parkovanie platené parkovanie
 • masáž masáž
 • vstup do wellness vstup do wellness

Okolie

Okolie hotela je ako stvorené na aktívny oddych a hostia majú niekoľko variantov či už pohybových, alebo športových aktivít. Región Orlických hôr a Podorlicka je známy svojimi cyklotrasami a kvalitnými podmienkami na turistiku. Hlavné trasy Podorlicka sú pre cyklistov rozsiahlejšie ako samotné Orlické hory so svojimi hrebeňmi. Neďaleko hotela v rámci mesta Letohrad sú pre hostí k dispozícii aj tenisové kurty s umelým povrchom (umelá tráva) a možnosť stolného tenisu. Letohrad tiež ponúka kúpanie na miestnom novozrekonštruovanom kúpalisku (je tu veľký plavecký bazén, detský bazénik a ďalšie športové vyžitie v rámci areálu).

Šport

Tvrz Orlice ponúkajú svoje služby aj športovcom alebo rodinám, pre ktoré nie je aktívnejší relax neznámy. Asi 10 km od hotela sa nachádza vychýrený športový areál so šiestimi vonkajšími kurtmi a pevnou halou s dvoma antukovými dvorcami. Na recepcii vám radi rezervujú kurt alebo halu na konkrétnu hodinu. V meste Žamberk sa môžete aj po vyčerpávajúcom tenisovom zápase vykúpať alebo si užiť chvíle s deťmi v miestnom aquaparku, ktorý disponuje toboganmi masážnou vaňou, detským bazénom s vodotryskom. Jeho kapacita je pre 1000 ľudí a je nadštandardne vybavený.

K dispozícii budete mať tiež ihrisko na plážový volejbal a streetball. K areálu patrí i bowling s fitness centrom a minigolfovým ihriskom.

Cyklotrasy 

Nenáročná trasa ideálna na bicykel aj korčule je 16 km dlhá cyklotrasa z Letohradu, teda priamo od hotela cez Valdštejn a Libchavy až do Ústí nad Orlicí. Potom môžete pokračovať ďalej po chodníku z Ústí nad Orlicí až do Chocně, čo predstavuje dĺžku ďalších 20 km. Pre náročnejších cyklistov odporúčame chodníky v kopcovitom teréne na hrebene Orlických hôr, smerom na Ski Park Deštné.

Bicykle a vybavenie si môžete rezervovať na recepcii hotela.

 

Kontakt

Hotel Tvrz Orlice****

Orlice 1
561 51 Letohrad
Česko
+420 465 677 720, +420 465 677 720

recepce@eywan.cz
tvrzorlice.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať