Chorvátsko na 8 dní vo Vile Etno Domček v nádhernom prostredí Paklenickej riviéry priamo pri mori

Vila Etno Domček, Chorvátsko - Paklenica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Chorvátsko na 8 dní vo Vile Etno Domček v nádhernom prostredí Paklenickej riviéry priamo pri mori

LokalitaVila Etno Domček, Chorvátsko - Paklenica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 11.6.2020 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Úžasná stredomorská atmosféra, krištáľovo čisté more, oddych na štrkovitej pláži, vodné športy či dobrodružné výlety. Presne to je Riviéra Paklenica. Užite si 8 dní relaxovania v obľúbenom chorvátskom letovisku vo Vile Etno Domček, ktorú máte celú sami pre seba.

Kombinácia mora a hôr

Ideálna pre všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy. Jeden deň na pláži, druhý deň objavovanie Národného parku Paklenica. Krištáľovo čisté more, oddych na pláži, vodné športy či dobrodružné výlety. Riviéra Paklenica je na akčnú letnú dovolenku ako stvorená.

 

Tipy na výlety:

Šibenik

Mesto a prístav v Severnej Dalmácii neďaleko ústi rieka Krka do mora, v Šibenickom zálive. Šibenik je významné stredisko cestovného ruchu s veľkým množstvom pamiatok. Šibenická katedrála sv. Jakuba bola v roku 2000 zapísana do listiny svetového dedičstva organizácie UNESCO.

Krka

je rieka v Chorvátsku. Pramení v pohorí Dinara, na svahoch najvyššej hory Sinjal
a ústi do Jadranského mora pri Šibeniku. Počas celého toku vytvára množstvo vodopádov a kaskád, vďaka ktorým patrí medzi najvyhľadávanejšie rieky v krajine.

 
Národný park Plitvické jazerá

Je najznámejší národný park v Chorvátsku, ktorý leží v Licko-senjskej župe. Nachádza sa na hornom toku rieky Korana medzi horskými vápencovými masívmi Velká a Malá Kapela a Pleševica medzi mestami Karlovac a Zadar v blízkosti hranice s Bosnou a Hercegovinou. Krasové jazerá sú terasovito rozložené a spojené prietokmi. Nachádza sa tu 140 vodopádov, 20 jaskýň a žriedel. Označenie Plitvické jazerá ako prvé použil v roku 1777 kňaz Dominik Vukasovič. 8. apríla 1949 bol založený národný park na ochranu unikátnej kaskády (prevýšenie 156 m) a v roku 1979 bol zaradený na zoznam Svetového dedičstva UNESCO. Do roku 1958 bol pre turistov neprístupný.

 

Zadar

je mesto v Chorvátsku pri Jadranskom mori. V Zadare sa nachádzajú pozostatky z rímskeho obdobia, sú to najmä časti opevnenia, z ktorých bola väčšina zbúraná za čias rakúskej nadvlády. Zachovalo sa rímske fórum, chrám sv. Donáta z 9. storočia, vedľa neho veža a zvonica, bazilika sv. Anastázie z 12. storočia a niekoľko kostolov a kláštorov zo stredoveku. Novodobé pamiatky sú najmä Morský organ a Pozdrav slnku. Morský organ sa nachádza na brehu mora v západnej časti mesta a sú to vlastne biele schody, ktoré ukrývajú trúbky a pri najmenšom pohybe vĺn a vetra vydávajú príjemnú a zvláštnu melódiu. Vedľa Morského organu, tiež na brehu mora sa nachádza umelecké dielo Pozdrav slnku od architekta Nikolu Bašiča. Táto zaujímavosť – kruh s priemerom 22 metrov, ktorý je zapustený do zeme je postavená na základe hry svetla.

Pag

je piaty najväčší chorvátsky ostrov, nachádzajúci sa v Kvarnerskej časti Jadranského mora. Pri Pagu sa nachádzajú rozsiahle saliny,kde sa na ploche viac ako 3 km²  získava soľ odparovaním morskej vody. Ročne sa tu získa až 33 000 ton soli.


 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • V destinácii Starigrad Paklenica
  V destinácii Starigrad Paklenica
 • Možnosť krásnych výletov do okolia
  Možnosť krásnych výletov do okolia
 • Ubytovanie priamo pri mori (20 m)
  Ubytovanie priamo pri mori (20 m)
 • Na krásnej Paklenickej riviére
  Na krásnej Paklenickej riviére
 • Možnosť pobytu s domácim miláčikom
  Možnosť pobytu s domácim miláčikom

Ukončené
od 550,00 €

Bežná cena: 750 - 850,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 040 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Vila Etno Domček

Starigrad Paklenica
23244 Starigrad Paklenica

paklenickariviera@gmail.com

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť