Chorvátsko na 8 dní vo Vile Etno Domček v nádhernom prostredí Paklenickej riviéry priamo pri mori

Vila Etno Domček, Chorvátsko - Paklenica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Chorvátsko na 8 dní vo Vile Etno Domček v nádhernom prostredí Paklenickej riviéry priamo pri mori

Vila Etno Domček, Chorvátsko - Paklenica Vila Etno Domček, Chorvátsko - Paklenica (mapa)

Ukončené od 550,00 €

od 550,00 €

Bežná cena: 750 - 850,00 €

Úžasná stredomorská atmosféra, krištáľovo čisté more, oddych na štrkovitej pláži, vodné športy či dobrodružné výlety. Presne to je Riviéra Paklenica. Užite si 8 dní relaxovania v obľúbenom chorvátskom letovisku vo Vile Etno Domček, ktorú máte celú sami pre seba.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 610 620 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

V destinácii Starigrad Paklenica V destinácii Starigrad Paklenica

Možnosť krásnych výletov do okolia Možnosť krásnych výletov do okolia

Ubytovanie priamo pri mori (20 m) Ubytovanie priamo pri mori (20 m)

Na krásnej Paklenickej riviére Na krásnej Paklenickej riviére

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vila Etno Domček

  • vlastná strava vlastná strava

Úžasná stredomorská atmosféra, krištáľovo čisté more, oddych na štrkovitej pláži, vodné športy či dobrodružné výlety. Presne to je Riviéra Paklenica. Užite si 8 dní relaxovania v obľúbenom chorvátskom letovisku vo Vile Etno Domček, ktorú máte celú sami pre seba.

Kombinácia mora a hôr

Ideálna pre všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy. Jeden deň na pláži, druhý deň objavovanie Národného parku Paklenica. Krištáľovo čisté more, oddych na pláži, vodné športy či dobrodružné výlety. Riviéra Paklenica je na akčnú letnú dovolenku ako stvorená.

 

Tipy na výlety:

Šibenik

Mesto a prístav v Severnej Dalmácii neďaleko ústi rieka Krka do mora, v Šibenickom zálive. Šibenik je významné stredisko cestovného ruchu s veľkým množstvom pamiatok. Šibenická katedrála sv. Jakuba bola v roku 2000 zapísana do listiny svetového dedičstva organizácie UNESCO.

Krka

je rieka v Chorvátsku. Pramení v pohorí Dinara, na svahoch najvyššej hory Sinjal
a ústi do Jadranského mora pri Šibeniku. Počas celého toku vytvára množstvo vodopádov a kaskád, vďaka ktorým patrí medzi najvyhľadávanejšie rieky v krajine.

 
Národný park Plitvické jazerá

Je najznámejší národný park v Chorvátsku, ktorý leží v Licko-senjskej župe. Nachádza sa na hornom toku rieky Korana medzi horskými vápencovými masívmi Velká a Malá Kapela a Pleševica medzi mestami Karlovac a Zadar v blízkosti hranice s Bosnou a Hercegovinou. Krasové jazerá sú terasovito rozložené a spojené prietokmi. Nachádza sa tu 140 vodopádov, 20 jaskýň a žriedel. Označenie Plitvické jazerá ako prvé použil v roku 1777 kňaz Dominik Vukasovič. 8. apríla 1949 bol založený národný park na ochranu unikátnej kaskády (prevýšenie 156 m) a v roku 1979 bol zaradený na zoznam Svetového dedičstva UNESCO. Do roku 1958 bol pre turistov neprístupný.

 

Zadar

je mesto v Chorvátsku pri Jadranskom mori. V Zadare sa nachádzajú pozostatky z rímskeho obdobia, sú to najmä časti opevnenia, z ktorých bola väčšina zbúraná za čias rakúskej nadvlády. Zachovalo sa rímske fórum, chrám sv. Donáta z 9. storočia, vedľa neho veža a zvonica, bazilika sv. Anastázie z 12. storočia a niekoľko kostolov a kláštorov zo stredoveku. Novodobé pamiatky sú najmä Morský organ a Pozdrav slnku. Morský organ sa nachádza na brehu mora v západnej časti mesta a sú to vlastne biele schody, ktoré ukrývajú trúbky a pri najmenšom pohybe vĺn a vetra vydávajú príjemnú a zvláštnu melódiu. Vedľa Morského organu, tiež na brehu mora sa nachádza umelecké dielo Pozdrav slnku od architekta Nikolu Bašiča. Táto zaujímavosť – kruh s priemerom 22 metrov, ktorý je zapustený do zeme je postavená na základe hry svetla.

Pag

je piaty najväčší chorvátsky ostrov, nachádzajúci sa v Kvarnerskej časti Jadranského mora. Pri Pagu sa nachádzajú rozsiahle saliny,kde sa na ploche viac ako 3 km²  získava soľ odparovaním morskej vody. Ročne sa tu získa až 33 000 ton soli.


 

Kontakt

Vila Etno Domček

Starigrad Paklenica ,
23244 Starigrad Paklenica

paklenickariviera@gmail.com
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem