Trvalá laserová epilácia špičkovým diódovým laserom Epil Evolution

Beauty Salon MadMazel, Bratislava – Nové Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Trvalá laserová epilácia špičkovým diódovým laserom Epil Evolution

LokalitaBeauty Salon MadMazel, Bratislava – Nové Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 6.3.2020 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Kto by nemiloval ten pocit, keď sa dotkne svojich čerstvo oholených nôh. A v jednom kuse si ich v tej chvíli hladká, lebo sú také jemné a hebké, no zajtra už nebudú... Ale mohli by! Vďaka trvalej epilácii špičkovým laserom Epil Evolution budú vaše chĺpky na ktorejkoľvek partii tela minulosťou.

Predstavujeme vám rozostrený diódový laser najnovšej generácie EPIL EVOLUTION od talianskej firmy EME ESTETICA ITALY, ktoý bol navrhnutý a vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality pri využití najnovšej technológie. Firma EME je popredným výrobcom medicínskych a kozmetických zariadení v Európe. Tento prístroj využíva laserovú diódu s vlnovou dĺžkou 808 nm aby rýchlo a efektívne liečila nedokonalosti pokožky. Ide o špičkový prístroj, ktorý odstraňuje prebytočné chĺpky. Táto doposiaľ neprekonaná technológia dokáže cielene zasiahnúť cibuľku vlasového folikulu a vďaka laserovému lúču túto cibuľku úplne zničiť, resp. Účinkom selektívnej fototermolýzy pri epilácii dôjde k prehriatiu tkaniva obsahujúceho pigment a k postupnému zničeniu vlasového folikulu. Hlavica s extrémnym chladením umožňuje takmer úplne bezbolestnú epiláciu /nap. intímnych partií/. Ďalšou výhodou tohoto nového stroja je rýchlosť akou epiluje/celé končatiny za 15 min/. Laser môže byť použitý počas celého roka /12 mesiacov/ a efektívne epiluje aj opálenú pokožku.

Odporúčaný počet ošetrení je od 6-7 podľa farby chĺpku. Odporúčame minimálne 4 týždne pred zákrokom nevytrhávať chĺpky pinzetou. Vlasová cibuľka musí byt úplne zregenerovaná. Deň pred zákrokom je potrebné
želanú oblasť oholiť do hladka. Zákrok je časovo nenáročný a komfortný. Zafírová hlavica s extrémnym chladením zabezpečí úplne bezbolestnú epiláciu napr. intímnych partii. Je úplne bezpečná rýchla a veľmi komfortná. Laserová epilácia je investíciou do budúcna. Chĺpkov sa postupne zbavíte a tie, ktoré vám ostanú, budú rásť pomalšie a budú jemnejšie a bledšie. Epilácia nie je jednorazová záležitosť. Laser zasahuje vlas len v aktívnej rastovej fáze, nie vtedy, keď je v pokoji alebo vypadáva. Počas jedného zákroku teda môžeme epilovať len isté percento chĺpkov. Počet opakovaní je individuálny. Potrebné sú minimálne 4 ošetrenia. Epilácia vám vydrží viac-menej celý život. Vždy však ostane pár takých chĺpkov, ktoré pri zákroku laser nezasiahol. Preto je dobré chodiť raz za rok na jedno až dve udržiavacie ošetrenia. Výhodou laserovej epilácie je aj to, že sa vyhnete folikulitíde, teda zápalu vlasového vačku, ktorý vzniká pri vytrhávaní pinzetou a holení žiletkou.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Trvalé výsledky a vysoká rýchlosť epilácie
  Trvalé výsledky a vysoká rýchlosť epilácie
 • Hlavica s chladením – bezbolestná epilácia intímnych partíí
  Hlavica s chladením – bezbolestná epilácia intímnych partíí
 • Efektívne epiluje aj opálenú pokožku
  Efektívne epiluje aj opálenú pokožku
 • Diódový laser sa používa počas celého roka
  Diódový laser sa používa počas celého roka
 • Prevádzka v Novom Meste v Bratislave
  Prevádzka v Novom Meste v Bratislave

Ukončené
1,99 €

Bežná cena: 13,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 398 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Beauty Salon MadMazel

Rozvodná 9
83101 Bratislava
0905 852 758

h.casarova@gmail.com
http://www.salonmadmazel.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť