Abdominoplastika – odstránenie previsnutej kože alebo tuku na bruchu

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej, Pezinok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(69 hodnotení)

Abdominoplastika – odstránenie previsnutej kože alebo tuku na bruchu

LokalitaJednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej, Pezinok (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 15.4.2020 do 15.10.2020 podľa dostupnosti.

Nehovorí sa vám o tom ľahko napriek tomu, že za to nemôžete. Ovisnutá koža a tuk na bruchu netrápi len vás. Nepekný dôsledok rapídneho schudnutia sa vám pred svetom darí ukrývať. Ale dokedy? Veď na svoje telo musíte byť hrdá, nie sa zaň hanbiť! Rozmýšľali ste už nad zákrokom, ktorý by vaše sebavedomie znova dostal do normálu? V najluxusnejšej klinike na Slovensku budete v správnych rukách.

Abdominoplastika

Tento operačný zákrok slúži na odstránenie previsu kože a tuku z prednej brušnej steny a jej napnutie. Väčšinou k nám prichádzajú na abdominoplastiku klientky po opakovaných pôrodoch alebo po rapídnom schudnutí. Jedná sa o náročný zákrok, ktorý prebieha v celkovej anestézii. Klienta/ku/operujeme v optimálnom zdravotnom stave, riziká operácie tým minimalizujeme.

Po abdominoplastike zostáva predná brušná stena rovná, driek je vytvarovaný. Jazva sa nachádza v podbrušku, skrytá v bielizni a okolo pupka. Jazvy sa časom strácajú v textúre kože.

Ženy vo fertilnom veku operujeme 1.-10.deň po skončení menštruácie. Pooperačný priebeh nepatrí medzi obzvlášť bolestivé, no patrí medzi diskomfortné. Hospitalizácia trvá 1-2 dni. Pri odchode navliekame klienta/ku/ do elastického prádla. Kompletné sprchovanie je možné po 2 týždňoch. Rekonvalecencia si vyžaduje kľudový režim. Operovaní po abdominoplastike potrebujú v prvom týždni pomáhať pri bežnej činnosti. S tým musia rátať hlavne mamičky s malými deťmi. Športová a iná námahová činnosť je možná po 4 týždňoch. Po tejto operácii sa obratnosť dotyčnej osoby zlepšuje a z času na čas sledujeme pestovanie nových športových aktivít.

Ďalšie prednosti abdominoplastiky

Abdominoplastika rieši prevísajúcu prednú brušnú stenu, ktorá sa takto vyformovala po tehotenstvách alebo po radikálnom schudnutí, či pod genetickým vplyvom.

Abdominoplastikou sa predná brušná stena napne a nadbytok kožného a podkožného tkaniva sa odstráni. V podstate sa jedná o lifting.

Abdominoplastika má okrem vyformovania brucha aj iné pozitíva. Zošitím rozostúpených priamych brušných svalov sa vytvorí driek  a priehlbina v strede nad pupkom. Venušin pahorok ohanbia tlačený previsom brušnej kože nadol sa povytiahne do svojej pôvodnej polohy.

Celkovú anestézu k operácii nám poskytuje spoločnosť HYPNOS s.r.o www.anestezia.webnode.sk

Pred

Po

Pred

Po

Prečo práve IEM?

Inštitút estetickej medicíny získal certifikát za výborné hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa už po druhý rok. Je to dôkaz toho, že IEM patrí medzi jednotky na trhu aj z vášho pohľadu – z pohľadu spokojných zákazníkov.

 

Kto sa bude o mňa starať?

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko: Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Prečo práve IEM?

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie. Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jazvu v podbrušku nebude vidno – skryje ju bielizeň
  Jazvu v podbrušku nebude vidno – skryje ju bielizeň
 • Hospitalizácia len 1 až 2 dni
  Hospitalizácia len 1 až 2 dni
 • Pooperačný priebeh nie je obzvlášť bolestivý
  Pooperačný priebeh nie je obzvlášť bolestivý
 • Najznámejšia plastická chirurgička
  Najznámejšia plastická chirurgička
 • Na ZľavaDňa predaných už viac ako 650 operácií od IEM
  Na ZľavaDňa predaných už viac ako 650 operácií od IEM

Ukončené
1 800,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

69 hodnotení

40 zákazníkov odporúča

10

Bola som maximálne spokojná. Odporúčam

Jana, 9. októbra 2020

Hodnotil ponuku Otoplastika - korekcia odstávajúcich ušníc v...


10

Celkovy proces od uvodnej konzultácie až po kontroly po zákroku prebiehali na veľmi profesionálnej úrovni. Personál kliniky je veľmi milý, priateľský, ústretový. Pani doktorka je naozaj veľká odborníčka ktorá riadne vysvetlí procest zákroku, pooperačnú starostlivosť a ďalšie postupy po zákroku.

Martin, 13. novembra 2019

Hodnotil ponuku Rhinoplastika nosa s kompletnou pooperačnou...

Kontakt

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej

Hollého 4
90201 Pezinok
0903 633 822, 0910 542 657

helena.jezovitova@gmail.com
http://www.jezovitova.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť