ALL INCLUSIVE pobyt s neobmedzeným wellness v známych maďarských kúpeľoch Bükfürdő

Prima zájezd, Maďarsko - Bükfürdő

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(25 hodnotení)

ALL INCLUSIVE pobyt s neobmedzeným wellness v známych maďarských kúpeľoch Bükfürdő

LokalitaPrima zájezd, Maďarsko - Bükfürdő (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 3.4.2019 do 2.7.2020 podľa dostupnosti.

Relax, termály, golf, luxus, 4* hotel s all inclusive, to je Greenfield Hotel Golf & Spa**** v maďarských liečebných kúpeľoch Bükfürdő. Druhé najrozsiahlejšie kúpele našich susedov s veľkým areálom plným krytých i nekrytých bazénov s blahodarnou vodou. Doprajte si pobyt plný oddychu kombinovaný s výborným jedlom a napríklad aj pivom či vínkom k večeri neobmedzene.

O hoteli

Zažite relax v luxusnom Greenfield Hotel Golf & Spa**** v maďarských kúpeľoch Bükfürdő. Liečivá voda v krytých aj v nekrytých bazénoch ponúka celoročnú pohodu a relax. Toto výnimočné miesto ocenia vďaka atrakciám v neďalekých mestských kúpeľoch aj rodičia s deťmi.

Maďarsko je kráľovstvom termálnych prameňov a kúpeľnej turistiky. Greenfield Hotel Golf & Spa**** sa nachádza priamo v centre termálneho regiónu vo Vašskej župe, neďaleko hraníc s Rakúskom. Ak túžite po luxusnom oddychu, je pre vás práve tento hotel to pravé.

Wellness v hoteli

K hotelu patrí luxusné Spa & Wellness, kde nájdete vonkajší vyhrievaný bazén, 5 vnútorných bazénov (zážitkový, športový, 2 termálne a detský so šmýkačkou), paru, fínsku saunu, tepidárium a mnoho ďalších miest, kde je možné upokojiť svoju dušu i telo.

V hoteli, akým je Greenfield Hotel Golf & Spa****, nemôže chýbať miesto pre fitnes a aerobic. Tí, ktorí majú radi skôr vonkajšie aktivity, ocenia golfové ihrisko, ktoré sa nachádza neďaleko hotela.

Lahôdky kuchyne Greenfield Hotel Golf & Spa**** sú pre vás samozrejme ALL INCLUSIVE. Veríme, že si vychutnáte nielen dobré jedlo, ale celý pobyt v Maďarsku.

Svetoznáme kúpele Bük 

Liečebné kúpele Bükfürdő sú tvorené dvomi oddelenými areálmi termálnych bazénov - základná zóna a skúsenostná zóna. V súčasnosti sa jedná o druhé najväčšie kúpele v Maďarsku, ktoré zároveň ponúkajú dokonalé rekreácie všetkým generáciám hostí.

Voda v liečebných bazénoch má teplotu 32-38 °C, teplota vody v plaveckých bazénoch je medzi 26 a 28 °C, pre deti sú vybudované plavecké bazény, v ktorých sa môžu zachytiť v absolútnej bezpečí.

Komplexný šmykľaviek dostupných zdarma vám umožní nezabudnuteľné zážitky. Tobogan anakonda je dlhý a kľukatý, kamikadze s náhlym pádom sa odporúča skôr pre jedincov, ktorí milujú adrenalín. Na rodinnej šmykľavke sa môže spustiť aj viac ľudí naraz.

Tipy na výlety

Zámky, pamätihodnosti, maďarské lahôdky, prechádzky na bicykli, kúpele - sú to len časti toho, čo vám môže ponúknuť lokalita západného Maďarska.

Neodpustili by sme si nepozvať vás na návštevu neďalekého Sopronu - mesta jedinečného nielen svojou  kultúrou, ale aj svetovo renomované svojimi pamiatkami.

Medzi hlavné zaujímavosti okolia Büku patria zámok Szapáry a blízky Köszeg, jeden z najkrajších historických miest Maďarska, ďalej Velem (stredisko s výborným, oživujúcim vzduchom) alebo Szombathely, miesto obývané od doby Rímanov, kde sa nachádzajú mnohé architektonické pamiatky vrátane zaujímavých, veľa navštevovaných svätyne bohyne Isis. Nezabudnite si tiež navštíviť Národný park, Neziderské jazero alebo zámok Sibrik.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • ALL INCLUSIVE, pivo a víno k večeri neobmedzene
  ALL INCLUSIVE, pivo a víno k večeri neobmedzene
 • Exkluzívny SPA svet s 5 bazénmi neobmedzene
  Exkluzívny SPA svet s 5 bazénmi neobmedzene
 • Transfer do kúpeľov
  Transfer do kúpeľov
 • Možnosť športového vyžitia, fitness, aerobic, golf
  Možnosť športového vyžitia, fitness, aerobic, golf
 • Iba 130 km od Bratislavy
  Iba 130 km od Bratislavy

Ukončené
od 155,00 €

Bežná cena: 217 - 369,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

25 hodnotení

18 zákazníkov odporúča

10

Výborné ubytovanie, výhodou je prepojenie "suchou" nohou v župane do wellness. Super termálna liečivá voda vo vnútri i vonku. V lete ideálne aj pre rodiny s malými deťmi. Parkovanie v stráženom parkovisku za mierny poplatok 5€/deň. Strava rozmanitá, pestrá, každý si vyberie. Napriek tomu, že...

Ľubica, 9. marca 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 1 osobu na 4 noci (1. 4. - 30. 6.


8,0

Citili sme sa dobre. Zamerane na golf a dochodcov, kludne prostredie. Vyborne jedlo, ochotny personal. Mimo rezortu tam ale dokopy nic extra nie je (mimo hlavnej sezony)

Martin, 14. novembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 1 osobu na 3 noci (1. 7. - 31. 8.

Kontakt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež