ALL INCLUSIVE pobyt s neobmedzeným wellness v známych maďarských kúpeľoch Bükfürdő

Prima zájezd, Maďarsko - Bükfürdő

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

ALL INCLUSIVE pobyt s neobmedzeným wellness v známych maďarských kúpeľoch Bükfürdő

Prima zájezd, Maďarsko - Bükfürdő Prima zájezd, Maďarsko - Bükfürdő (mapa)

Ukončené od 155,00 €

od 155,00 €

Bežná cena: 217 - 369,00 €

Relax, termály, golf, luxus, 4* hotel s all inclusive, to je Greenfield Hotel Golf & Spa**** v maďarských liečebných kúpeľoch Bükfürdő. Druhé najrozsiahlejšie kúpele našich susedov s veľkým areálom plným krytých i nekrytých bazénov s blahodarnou vodou. Doprajte si pobyt plný oddychu kombinovaný s výborným jedlom a napríklad aj pivom či vínkom k večeri neobmedzene.

9,6

Vynikajúce hodnotenie

10 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

ALL INCLUSIVE, pivo a víno k večeri neobmedzene ALL INCLUSIVE, pivo a víno k večeri neobmedzene

Exkluzívny SPA svet s 5 bazénmi neobmedzene Exkluzívny SPA svet s 5 bazénmi neobmedzene

Transfer do kúpeľov Transfer do kúpeľov

Možnosť športového vyžitia, fitness, aerobic, golf Možnosť športového vyžitia, fitness, aerobic, golf

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Prima zájezd

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • vnútorný bazén vnútorný bazén
 • vonkajší bazén vonkajší bazén
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • termálna voda termálna voda
 • detský kútik detský kútik
 • detské ihrisko detské ihrisko
 • bezbariérový prístup bezbariérový prístup
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • neobmedzené wellness neobmedzené wellness
 • all inclusive all inclusive
 • platené parkovanie platené parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • 2 prístelky 2 prístelky

Relax, termály, golf, luxus, 4* hotel s all inclusive, to je Greenfield Hotel Golf & Spa**** v maďarských liečebných kúpeľoch Bükfürdő. Druhé najrozsiahlejšie kúpele našich susedov s veľkým areálom plným krytých i nekrytých bazénov s blahodarnou vodou. Doprajte si pobyt plný oddychu kombinovaný s výborným jedlom a napríklad aj pivom či vínkom k večeri neobmedzene.

O hoteli

Zažite relax v luxusnom Greenfield Hotel Golf & Spa**** v maďarských kúpeľoch Bükfürdő. Liečivá voda v krytých aj v nekrytých bazénoch ponúka celoročnú pohodu a relax. Toto výnimočné miesto ocenia vďaka atrakciám v neďalekých mestských kúpeľoch aj rodičia s deťmi.

Maďarsko je kráľovstvom termálnych prameňov a kúpeľnej turistiky. Greenfield Hotel Golf & Spa**** sa nachádza priamo v centre termálneho regiónu vo Vašskej župe, neďaleko hraníc s Rakúskom. Ak túžite po luxusnom oddychu, je pre vás práve tento hotel to pravé.

Wellness v hoteli

K hotelu patrí luxusné Spa & Wellness, kde nájdete vonkajší vyhrievaný bazén, 5 vnútorných bazénov (zážitkový, športový, 2 termálne a detský so šmýkačkou), paru, fínsku saunu, tepidárium a mnoho ďalších miest, kde je možné upokojiť svoju dušu i telo.

V hoteli, akým je Greenfield Hotel Golf & Spa****, nemôže chýbať miesto pre fitnes a aerobic. Tí, ktorí majú radi skôr vonkajšie aktivity, ocenia golfové ihrisko, ktoré sa nachádza neďaleko hotela.

Lahôdky kuchyne Greenfield Hotel Golf & Spa**** sú pre vás samozrejme ALL INCLUSIVE. Veríme, že si vychutnáte nielen dobré jedlo, ale celý pobyt v Maďarsku.

Svetoznáme kúpele Bük 

Liečebné kúpele Bükfürdő sú tvorené dvomi oddelenými areálmi termálnych bazénov - základná zóna a skúsenostná zóna. V súčasnosti sa jedná o druhé najväčšie kúpele v Maďarsku, ktoré zároveň ponúkajú dokonalé rekreácie všetkým generáciám hostí.

Voda v liečebných bazénoch má teplotu 32-38 °C, teplota vody v plaveckých bazénoch je medzi 26 a 28 °C, pre deti sú vybudované plavecké bazény, v ktorých sa môžu zachytiť v absolútnej bezpečí.

Komplexný šmykľaviek dostupných zdarma vám umožní nezabudnuteľné zážitky. Tobogan anakonda je dlhý a kľukatý, kamikadze s náhlym pádom sa odporúča skôr pre jedincov, ktorí milujú adrenalín. Na rodinnej šmykľavke sa môže spustiť aj viac ľudí naraz.

Tipy na výlety

Zámky, pamätihodnosti, maďarské lahôdky, prechádzky na bicykli, kúpele - sú to len časti toho, čo vám môže ponúknuť lokalita západného Maďarska.

Neodpustili by sme si nepozvať vás na návštevu neďalekého Sopronu - mesta jedinečného nielen svojou  kultúrou, ale aj svetovo renomované svojimi pamiatkami.

Medzi hlavné zaujímavosti okolia Büku patria zámok Szapáry a blízky Köszeg, jeden z najkrajších historických miest Maďarska, ďalej Velem (stredisko s výborným, oživujúcim vzduchom) alebo Szombathely, miesto obývané od doby Rímanov, kde sa nachádzajú mnohé architektonické pamiatky vrátane zaujímavých, veľa navštevovaných svätyne bohyne Isis. Nezabudnite si tiež navštíviť Národný park, Neziderské jazero alebo zámok Sibrik.

Kontakt

Prima zájezd

Prima zájezd

Václavské nám. 21
11000 Praha 1
Česko
+420 222 231 630

info@primazajezd.cz
www.primazajezd.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Greenfield Hotel Golf & Spa****

Golf. u.4
9740 Bukfurdo
Maďarsko

ubytovani@primazajezd.cz
greenfieldhotel.net/hu
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem