Odstránenie nežiadúcich tukových buniek

KRYOLIPOLÝZA SASHA, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Odstránenie nežiadúcich tukových buniek

LokalitaKRYOLIPOLÝZA SASHA, Banská Bystrica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 18.12.2019 do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Nie je to o tom, čo môžete stratiť. Je to o tom, čo získate! Rozlúčte sa navždy s tvrdohlavým tukom... Kryolipolýza je unikátne, trvalé a bezpečné odstránenie tuku. Ošetrenie prebieha certifikovaným prístrojom s extra silným Cryo-výkonom až do -15 °C.

Krátka a jednoduchá kryolipolýza v salóne SASHA vám nenaruší naplánovaný deň. Po procedúre odstraňovania tukových buniek sa môžete okamžite vrátiť k tomu, čo ste mali rozpracované. Prvé výsledky sú postupne viditeľné už po jednej návšteve.

Technológia KRYO dokáže pohodlným a bezpečným spôsobom ubrať prebytočné centimetre z vášho obvodu, spevní a utiahne pokožku, odstráni celulitídu, obnoví kolagén a vaše telo vám poďakuje, pretože po zákroku klesá cholesterol.

Časť pokožky ochránená membránou je prístrojom satá medzi dve chladiace dosky. Po miernom tlaku prichádza pocit chladu, ktorý pomaly ustupuje. To všetko možno ani nepostrehnete, pretože vás na pohodlnom lôžku zaujme dej dobrého filmu.

Technológia ZELTIQ

Prestalo vás poslúchať vaše bruško? Nepodarilo sa ho prehovoriť cvičením a diétami? Máte tvrdohlavé partie, ktoré by ste potrebovali skorigovať? Na mínusy sú tukové vankúšiky veľmi citlivé. Technológia ZELTIQ je na ne pripravená! Nájdite si pre seba chvíľku času a bez námahy budete sledovať ako začína byť voľné vaše oblečenie. Nedovoľte neposlušným tukovým bunkám, aby si robili čo chcú! Vaša pokožka bude pekne vypnutá a omladená.

Kryolipolýza je v súčasnosti ​považovaná za​ najdokonalejší systém na svete, ktorý dokáže zredukovať tukové vankúšiky bez akejkoľvek záťaže pre organizmus. Krásne vytvarované krivky tela vám pomôžu cítiť sa lepšie. Sebavedomí ľudia sa cítia skvele vo svojej koži. A iní ľudia sa cítia skvele v ich prítomnosti. Vaše víťazstvo - ľahkosť a sebavedomie.

Vytvarujte si bez námahy svoju postavu. Jednoduchšie to už byť nemôže. Pripravené je pre Vás veľmi účinné zariadenie s Photonovou terapiou a silným Cryo-výkonom (Maximum -15°C). Lekársky overená metóda – pri ktorej dochádza k hĺbkovému zmrazeniu tukovej vrstvy a jej následnej deštrukcii. Klinická štúdia preukázala priemerný úbytok až 25% –30 % na ošetrenej partii po 1 sedení. Tukové bunky sú deštruované trvale a nedochádza tak k JOJO efektu. Jedná sa o najbezpečnejší spôsob redukcie tukových buniek bez vedľajších účinkov.

Ako to funguje?

Unikátne, bezpečné a klinicky overené odstránenie tuku technológiou ZELTIQ CoolSculpting, ktorá využíva technológiu chladenia, zmrazenia tukových buniek a výrazne eliminuje nechcený tuk bez chirurgického zákroku.

Vhodné aj na korekciu postavy po iných invazívnych metódach odstraňovania tuku.

Žiadne nože. Žiadne ihly. Žiadne jazvy.

Akonáhle riadený proces prebehne, tukové bunky odumierajú a sú prirodzene odstránené z tela. Postupne od 2 týždňov počas doby pár mesiacov nastane boom: budete môcť pozdraviť svoje nové ja.

Minimálny čas a trvalé výsledky

Na rozdiel od mnohých iných postupov, kryolipolýza trvá veľmi krátky čas a je veľmi jednoduchá, aby sa zmestila do chvíľočky času z Vášho každodenného života. Každé ošetrenie trvá do jednej hodiny. Za ten istý čas si odskočíte na obedňajšiu prestávku, alebo na kávu s priateľmi.
Potom, čo podstúpite ošetrenie Kryolipolýzou, ihneď môžete pokračovať vo vašom každodennom programe.

Potrebný počet nasatí pre jednotlivé partie:

 • Boky – 2 nasatia
 • Bruško – 1 až 2 nasatia
 • Stehná vnútorné - 2 nasatia
 • Stehná vonkajšie– 2 nasatia
 • Zadok – 2 nasatia

Počet nasatí sa odvíja individuálne podľa množstva usadeného tuku v ošetrovanej oblasti.

Kto je vhodným kandidátom na kryolipolýzu?

Najlepšími kandidátmi na ošetrenie sú ľudia v pomerne dobrej kondícii, ktorí majú problém s lokalizovaným tukom, ktorý je odolný voči cvičeniu a diétam, nemajú príliš veľkú nadváhu. Ošetrenie je ideálne riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú spôsob odstránenia a redukcie tuku bez toho, aby museli podstúpiť chirurgický zákrok, ako je napr. liposukcia.

Zdravotné kontraindikácie

 • ošetrenie brucha sa nesmie prevádzať v priebehu menštruácie
 • šestonedelie
 • epilepsia
 • nádorové onemocnenia, onkologické ochorenia
 • srdečné a ľadvinové choroby, diabetes
 • infekčné onemocnenia
 • pacienti s kardiostimulátorom
 • atopický ekzém
 • problémy s telesnou termoreguláciou
 • náhrady kĺbov alebo kovové implantáty v mieste ošetrenia
 • hypertenzia (Vysoký krvný tlak), ťažkosti s krvácavosťou
 • trombóza, funkčné poruchy ciev (Raynaudov syndróm)
 • zápal trojklanného nervu, Kryoglobulinémia
 • problém s krvácavosťou, srdcom, mozgom, chrbticou alebo lymfatickými uzlinami
 • pooperačné stavy
 • roztrúsená skleróza (Skleróza multiplex)

Kryolipolýza SASHA

V štúdiu tvarovania postavy na vás čaká najnovší profesionálny zoštíhľujúci prístroj, predstavený na veľtrhu Cosmoprof v BOLOGNI marec 2013.
Ide o veľmi účinné zariadenie s Photonovou terapiou a silným Cryo-výkonom (Maximum -15 °C) pre riadenú liposukciu formou zmrazenia podkožných tukových buniek a ich následnú degradáciu organizmom. Exkluzívna technológia CRYO® patentovaná v USA je veľmi efektívna a účinná neinvazívna metóda odstraňovania tukových buniek.
 Stroj podlieha prísnym kontrolám a zdravotníckym normám Európskej únie, je podložený celosvetovo platnými certifikátmi podľa uvedených požiadaviek európskych noriem.

Prístroj disponuje až tromi hlavicami, ktorými Vám odborne zaškolený personál môže skrátiť čas ošetrenia na polovicu.

Špičkový vibračný posilňovací stroj

Funguje na princípe efektívnych 3D+ vibrácií , ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, čím dochádza k ich intenzívnemu posilňovaniu. Jednoducho povedané – budete mať krásne vytvarovanú postavu kryolipolýzou aj s posilnenou kondíciou. Stačí 5 minút státia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sa okamžite dostavujú.

Medzi spokojných klientov patrí aj naša známa modelka, ktorá tohto času pôsobí v Miláne Martinka Babjaková, ktorá kryolipolýzu v Sasha absolvovala a jej skúsenosť opísala nasledovne:

"Nikdy som na podobné služby neverila, hlavne po mnohých neúspešných a nespočetných procedúrach zameraných na chudnutie. No Kryolipolýza Sasha mi skutočne zjednodušila život. Keďže vo svojej práci potrebujem byť vždy vo forme, rozhodla som sa, že dám svojim povestným bokom navždy zbohom. Celkovo mi z bokov "odišlo" 5-6 cm a postava sa mi krásne vytvarovala a zosymetrizovala. Aj keď si doprajem viac než by som mala, tuk sa neukladá na ošetrených partiách. Rozhodne odporúčam a ja sa už teším na ďalšiu procedúru! Bezproblémový a milý prístup personálu vás prinúti po prvom ošetrení prísť opäť.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Trvalé a výrazné odstránenie tuku
  Trvalé a výrazné odstránenie tuku
 • Priemerný úbytok po mesiaci sú 4 cm
  Priemerný úbytok po mesiaci sú 4 cm
 • Po 2 mesiacoch reálny úbytok 6 až 8 cm
  Po 2 mesiacoch reálny úbytok 6 až 8 cm
 • Vhodné pre dámy aj pre pánov
  Vhodné pre dámy aj pre pánov
 • Prevádzka na Kukučínovej 24
  Prevádzka na Kukučínovej 24

Ukončené
od 13,90 €

Bežná cena: 19,90 - 179,80 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 087 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

KRYOLIPOLÝZA SASHA

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Kukučínova 24 (budova Arkádie oproti Prioru)
97401 Banská Bystrica
0907 111 888

Pondelok 6:00–18:00
Utorok 6:00–18:00
Streda 6:00–18:00
Štvrtok 6:00–18:00
Piatok 6:00–18:00
Sobota Na objednávku
Nedeľa Zatvorené

kryosasha@gmail.com
http://www.kryolipolyza-sasha.

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť