1,00 €

Bežná cena
1,18 €
Ušetríte
0,18 €

Energetický certifikát, projekt alebo dodávka a montáž rekuperácie rodinného domu

  M&H project, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 1 bod

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Energetický certifikát je v určitých situáciách vyžadovaný legislatívou a má ho takmer každá budova. Obsahuje vypočítaný údaj o spotrebe energie. Ďalším produktom je projekt – návrh funkčného a moderného rodinného domu s dôrazom na architektúru, praktickosť a energetickú efektívnosť. Ak už dom máte, firma vám zapezpečí dodávku a montáž rekuperácie – riadené vetranie so spätným získavaním tepla.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jednoduchý a rýchly spôsob získania energetického certifikátu
  Jednoduchý a rýchly spôsob získania energetického certifikátu
 • Bohaté skúsenosti
  Bohaté skúsenosti
 • Vhodné pre akékoľvek rodinné domy
  Vhodné pre akékoľvek rodinné domy
 • Bez potreby obhliadky, všetko vybavíte on-line
  Bez potreby obhliadky, všetko vybavíte on-line
 • Bez zbytočných "behačiek" a byrokracie
  Bez zbytočných "behačiek" a byrokracie

V cene je zahrnuté

 • Služby k rodinným domom

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Zľava 15 % na vypracovanie energetického certifikátu pre kolaudáciu rodinného domu

 • Energetický certifikát je vypracovaný v zmysle Zákona č. 555/2005 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (v znení zákona 300/2012 Z. z.) a jeho Vykonávacej vyhlášky č. 364/2012 Z. z.
 • Zaslanie tlačenej verzie energetického certifikátu poštou na adresu investora
 • Zaslanie digitálnej verzie energetického certifikátu mailom
 • Služba je určené pre všetkých ľudí, ktorí kolaudujú rodinný dom
   

Zostáva: 28 ks

1,00 €
- 15 % / 1,18 €

0,00 €

Zľava 15 % na vypracovanie individuálneho projektu rodinného domu

 • Vypracovanie architektonickej štúdie na základe konzultácie so zákazníkom
 • Spracovanie virtuálnej prehliadky interiérov rodinného domu a prezentácia v sídle firmy M&H project s.r.o. - Kominárska 2-4, 831 04 Bratislava. Zákazník sa bude môcť "prejsť" v navrhnutom dome  
 • Vypracovanie projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie v rozsahu: koordinačná situácia, stavebná a architektonická časť, zdravotechnika, elektroinštalácia, plynoinštalácia, vykurovanie, energetická hospodárnosť budov, požiarna bezpečnosť stavby, statika
 • Zaslanie tlačenej verzie projektovej dokumentácie poštou na adresu investora v počte 5 výtlačkov
 • Zaslanie digitálnej verzie vo formáte pdf na USB médiu poštou na adresu investora

1,00 €
- 15 % / 1,18 €

0,00 €

Zľava 15 % na dodávku a montáž lokálnej rekuperácie

 • Komplexný návrh systému lokálnych rekuperačných jednotiek (výkony a rozmiestnenie v rámci riešeného objektu)
 • Dodávka rekuperačných jednotiek 
 • Montáž rekuperačných jednotiek

1,00 €
- 15 % / 1,18 €

0,00 €

M&H project má pre vás ešte aj túto ponuku:
1,00 €
Platnosť kupónu je od 10.3.2020 do 15.5.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť objednávku na stránke poskytovateľa – pre energetický certifikát; pre projektovú dokumentáciu; pre rekuperačné jednotky
 2. Pri objednávke nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 130 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  M&H project

Kominárska 2-4
831 04 Bratislava
+421 902 079 552, +421 914 209 590

hello@mhproject.sk
https://www.mhproject.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (2 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (2 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (2 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.