Celoživotný neobmedzený prístup ku všetkým online kurzom na Learn2Code

Learn2Code, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

499,00 €

Bežná cena
999,00 €
Ušetríte
500,00 €

Celoživotný neobmedzený prístup ku všetkým online kurzom na Learn2Code

  Learn2Code, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 10.12.2019 do 15.1.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

V dnešnej dobe už naozaj môžete robiť čokoľvek. Strihať videá, upravovať fotky, programovať či tvoriť webové stránky. Stačí vám len chcieť. A ani päty z domu nemusíte vytiahnuť. Learn2code má pre vás neobmedzený prístup do všetkých aktuálnych aj pripravovaných online kurzov už navždy, bez časového obmedzenia. Získajte zručnosti 21. storočia, ktoré vás posunú v kariére alebo podnikaní na iný level.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Platí na ktorýkoľvek online kurz na www.learn2code.sk
 • Môžete absolvovať toľko kurzov, koľko chcete
 • Zamerané na grafiku, weby, video či marketing
 • Bez časového obmedzenia
 • Prístup k online kurzom získate hneď po prihlásení

V cene je zahrnuté

 • Neobmedzený prístup do všetkých aktuálnych aj pripravovaných online kurzov navždy (bez časového obmedzenia)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 10.12.2019 do 15.1.2020.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť objednávku u poskytovateľa na stránke, je potrebné sa zaregistrovať a postupovať podľa inštrukcií na stránke:
 2. Registrácia nového užívateľa alebo Prihlásenie
 3. Objednávka + vloženie zľavového kódu
 4. Potvrdenie objednávky

Doplňujúce informácie

 • Viac ako 100 kurzov na výber
 • Pravidelne aktualizované
 • Tvorené odborníkmi z praxe
 • 500+ hodín videa, cez 5000 kapitol

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 579 970 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Learn2Code

Vajnorská 100/A
83104 Bratislava
+421 949 428 812

info@learn2code.sk
http://www.learn2code.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (300 m)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (3 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (4 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Horský park

Horský park (4 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (4 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.