Celoživotný neobmedzený prístup ku všetkým online kurzom na Learn2Code

Learn2Code, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Celoživotný neobmedzený prístup ku všetkým online kurzom na Learn2Code

LokalitaLearn2Code, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 10.12.2019 do 15.1.2020 podľa dostupnosti.

V dnešnej dobe už naozaj môžete robiť čokoľvek. Strihať videá, upravovať fotky, programovať či tvoriť webové stránky. Stačí vám len chcieť. A ani päty z domu nemusíte vytiahnuť. Learn2code má pre vás neobmedzený prístup do všetkých aktuálnych aj pripravovaných online kurzov už navždy, bez časového obmedzenia. Získajte zručnosti 21. storočia, ktoré vás posunú v kariére alebo podnikaní na iný level.

Najnavštevovanejšie kurzy

Online kurz Webrebel 1 je prvý kompletný online kurzu webdesignu. Kurz sa skladá z 3 modulov:

 1. HTML a CSS
 2. responzívny webdesign
 3. JavaScript/jQuery.

Všetky tieto technológie sú potrebné na tvorbu každej modernej webovej stránky. Pozri si úvodné video kurzu, v ktorom ti lektor kurzu Webrebel Roman Hraška alias Yablko povie, čo je to HTML a CSS, responzívny dizajn, JavaScript a čo všetko sa v kurze naučíš.

Online kurz programovania Webrebel PHP je pokračovanie prvého úvodného kurzu Webrebel 1. V tomto kurze sa naučíš programovať dynamické webové stránky v programovacom jazyku PHP, ktoré budú komunikovať s databázou MySQL. Tento online kurz sa skladá z dvoch častí:

 1. Programovanie v jazyku
 2. MySQL databáza.

Pokiaľ chceš svoju statickú webstránku nakódovanú v čistom HTML a CSS posunúť na vyššiu úroveň, tento kurz je pre teba ako stvorený. Chceš vedieť, ako na stránku pridáš produkt, nový článok, ako spracuješ formulár od užívateľa alebo odošleš email? Všetko sa naučíš v tomto kurze Webrebel 2: PHP a MySQL. V kurze sa predpokladá, že ovládaš HTML a CSS, znalosť JavaScriptu a jQuery je výhodou.

V tomto online kurze sa naučíš komunikovať s databázami. Databáza skladuje údaje a dokáže ti ich poskytnúť, ak sa správne spýtaš. To sa naučíš. Každá moderná stránka a aplikácia používa databázu. Všetky príspevky na sociálnej sieti, všetky produkty v eshope, všetky kurzy na tejto stránke sú uložené v databáze. Aj text, ktorý práve čítaš. Kontakty a SMSky v telefóne? Databáza. Že ti to zobrazí správne číslo, keď začneš písať "babka"? Správna žiadosť na databázu. 

Databáza drží údaje, dovolí ti pridávať nové, upravovať a mazať existujúce a vyberať špecifické údaje na základe podmienok. Ak si napríklad v e-shope vyberieš kategóriu "vysávače", nechceš tam vidieť klobásy. Preto si potrebuješ správne navrhnúť databázu a klásť jej správne otázky. Okrem toho údaje v databáze vieš analyzovať, robiť medzi nimi výpočty a štatistku. Koľko červených kolobežiek sa predalo v druhý pondelok tretieho mesiaca poobede? Databáza sa nepýta prečo to potrebuješ vedieť, ale ak jej dáš správnu žiadosť, dostaneš správnu odpoveď.

Visual Design Digital: Photoshop je online kurz grafiky, v ktorom sa naučíš pracovať s Adobe Photoshop, ktorý je najpoužívanejším nástrojom na prácu s rastrovou grafikou. S Adobe Photoshop vieš upravovať nielen fotografie, ale vyrábať akékoľvek grafické materiály od plagátov, letákov, reklamných bannerov až po návrh dizajnu webstránky.

Online kurz grafického dizajnu Visual Design Digital: Photoshop je prispôsobený pre úplných začiatočníkov, ktorí nemajú s tvorbou grafiky a s grafickým dizajnom žiadne alebo len malé skúsenosti.

Online kurz Movie Maker ti pomôže nahliadnuť do sveta videa, strihu a postprodukcie. Ukážeme si základy práce s programom Adobe Premiere Pro, ktorý patrí medzi jeden z najmocnejších editačných programov používaných na strih a úpravu videa. Dokážeš s ním nastrihať video zo svadby, záznam z teambuildingu, ale aj moderný hudobný videoklip alebo promo video na web či do TV.

Celý online kurz je zameraný na vytvorenie efektného a ucelného promo videa pre TV kanál.

Prejdeme si v ňom každý krok od prvého spustenia Premiere Pro až po pokročilé techniky. Povieme si, odkiaľ je najlepšie zohnať vhodné zábery, ale aj hudbu. Naučíme sa postupy a prácu s nástrojmi, ktoré sa bežne využívajú v praxi, pozrieme sa tiež na nastavenie celého programu a prejdeme si technické špecifikácie videa ako takého. Všetky tieto postupy sa následne dajú aplikovať na akýkoľvek typ videa. Rady, ktoré sa v tomto online kurze dozvieš, ťa posunú na pokročilú úroveň strihu videa.

Tento online kurz ťa prevedie cez Google Analytics od úplných začiatkov až po sofistikovanejšie merania a možnosti analýzy dát. Merateľnosť je jednou z hlavných výhod online marketingu. A na meranie kampaní používa väčšina webov práve Google Analytics.

Vedieť ovládať a rozumieť Google Analytics preto pomôže každému, kto chce robiť čokoľvek v rámci online marketingu. Ak sa venuješ Facebook reklame, Google AdWords alebo tvorbe webov, tvoji klienti sa budú pozerať na výsledky v Google Analytics. Ak máš vlastný biznis, dáta o výkonnosti jednotlivých kampaní ti môžu ušetriť stovky až tisíce eur.

PPC reklama (pay per click) je veľmi efektívnym spôsobom internetovej reklamy a môžeš ňou v relatívne krátkom čase (je to doslova pár minút) začať oslovovať relevantných zájemcov o tvoju službu alebo produkt. Pomocou PPC reklamy, kam zaraďujeme aj Google AdWords, dokážeš zobraziť svoju vyhľadávaciu alebo bannerovú reklamu tisícom až miliónom ľudí kdekoľvek len budeš chcieť.

Tento kurz Google AdWords pre začiatočníkov je určený všetkým, ktorí vlastnia alebo spravujú internetovú stránku alebo eshop a chcú získať ďalších relevantných návštevníkov. Google AdWords je reklamný systém, ktorý umožňuje, aby sa tvoja reklama, či už vo forme textovej alebo bannerovej reklamy zobrazovala vo vyhľadávaní na Googli a v sieti jeho partnerských webstránok. Google AdWords funguje na princípe platby za klik (pay per click)

Microsoft Excel je tabuľkový program, pomocou ktorého môžeš zapisovať údaje a čísla do riadkov a stĺpcov tabuľky. Čísla môžeš potom použiť na rozličné výpočty, grafy a štatistickú analýzu.

Excel nájde široké uplatnenie v každom sektore, firme, školstve či vede. Excel sa používa na tvorbu tabuliek ako napríklad cenníkov, kalendárov, faktúr, na plánovanie projektov alebo rozličné zoznamy. Je vyžadovaný najmä pri kancelárskej práci a mnohí zamestnávatelia ho považujú za štandard.

Po absolvovaní tohto kurzu zvládneš základné až pokročilé ovládanie programu Excel 2010. Neprekvapí ťa už žiadna tabuľka, graf či funkcia, a Excel sa stane tvojim každodenným pomocníkom.

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Platí na ktorýkoľvek online kurz na www.learn2code.sk
  Platí na ktorýkoľvek online kurz na www.learn2code.sk
 • Môžete absolvovať toľko kurzov, koľko chcete
  Môžete absolvovať toľko kurzov, koľko chcete
 • Zamerané na grafiku, weby, video či marketing
  Zamerané na grafiku, weby, video či marketing
 • Bez časového obmedzenia
  Bez časového obmedzenia
 • Prístup k online kurzom získate hneď po prihlásení
  Prístup k online kurzom získate hneď po prihlásení

Ukončené
499,00 €

Bežná cena: 999,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 534 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Learn2Code

Learn2Code

Vajnorská 100/A
83104 Bratislava
+421 949 428 812

info@learn2code.sk
http://www.learn2code.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť