5 dní plných zážitkov na Santorini po boku slovenského sprievodcu CK s odletom z Viedne, raňajkami a ubytovaním 50 m od pláže

CK Royal Travel, Santorini - Grécko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(25 hodnotení)

5 dní plných zážitkov na Santorini po boku slovenského sprievodcu CK s odletom z Viedne, raňajkami a ubytovaním 50 m od pláže

LokalitaCK Royal Travel, Santorini - Grécko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 30.10.2019 do 30.5.2020 podľa dostupnosti.

Čaká vás tu toľko zážitkov: úchvatná Oia s bielymi domčekmi vytesanými do skál, krásne západy slnka, plavba na aktívnu sopku, kúpanie v horúcich sopečných prameňoch, nákupy vo Fire, možnosť jazdy na lanovke, priezračné Egejské more... A vychutnáte si aj mieste špeciality a unikátne vína vyprodukované priamo na tomto ostrove. Počasie v máji sa pohybuje okolo príjemných 25 °C.

Program zájazdu

1. deň

Voliteľný transfer na letisko Viedeň, odlet v obedňajších hodinách na Santorini. V poobedných hodinách prílet na Santorini, transfer na hotel v dovolenkovom stredisku Perissa, ktoré vám ponúka krásnu promenádu s barmi, reštauráciami a obchodíkmi a jednu z najkrajších pláží na ostrove. 

2. deň

Raňajky, transfer do hlavného mesta Fira, ktoré je centrom nákupov na Santorini a ponúka nádherný výhľad na sopečný ostrov. Možnosť plavby loďou na aktívny vulkán spolu s kúpaním v horúcich prameňoch vulkánu. Pred nástupom na výletnú loď vás čaká  588 "somárskych" schodov, ktoré vedú do starého prístavu. Kľukaté schody do prístavu môžete absolvovať pešo, na somárikovi alebo lanovkou. 

Po návrate z plavby späť do starého prístavu voľný program na nákupy v úzkych uličkách mesta. Následne transfer do najvyššie položeného mestečka Pyrgos, individuálna prehliadka.

3. deň

Po západe slnka transfer späť na ubytovanie.  Raňajky, individuálny program. transfer do múzea Akrotiri, pozostatky mesta zaliateho lávou považovaného za bájnu Atlantídu. Následne pešia prehliadka Červenej pláže, tvorenej lávovými kameňmi. V poobedňajších hodinách transfer do kúzelného mesta Oia, ktoré je považované za jedno z najromantickejších miest na svete. Žiarivé biele domčeky s modrými strechami vytesané do skaly spolu s unikátnymi výhľadmi zanechajú vo vás zážitok na celý život.

Po prehliadke mestečka  sa nám naskytne jedinečný výhľad na západ slnka na najvyššom bode mestečka. Po západe slnka transfer späť na ubytovanie.

4. deň

Raňajky a celodenný individuálny program v letovisku Perissa. Možnosť fakultatívneho výletu na degustácie "sopečných vín" v jednom z preslávených vinárstiev, alebo iné miestne výlety, či požičanie štvorkoliek, auta, prípadne výlet miestnou dopravou.

5. deň

Raňajky, odloženie batožiny, celodenný voľný program v letovisku Perissa, v podvečerných hodinách autokarový transfer na letisko, odlet zo Santoríni prílet v nočných hodinách do Viedne, voliteľný transfer z letiska Viedeň do Bratislavy.

 

Ubytovanie

Hotel Porto Perissa***

Krásny rodinný hotel s vonkajším bazénom a ležadlami sa nachádza len 50 m od jednej z najkrajších pláží na ostrove vybavenej dlhou promenádou lemovanou obchodíkmi a reštauráciami.

Tradičné izby sú vybavené TV, sušičom vlasov, izbovým trezorom a majú balkón/terasu. K dispozícii aj rodinné izby. Bezplatné Wi-Fi. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma. Raňajky formou bufetu. 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Spiatočná letenka z Viedne
  Spiatočná letenka z Viedne
 • Hotel na jednej z najkrajších pláží na ostrove
  Hotel na jednej z najkrajších pláží na ostrove
 • Návšteva slávneho mesta Oia s bielymi domčekmi
  Návšteva slávneho mesta Oia s bielymi domčekmi
 • Možnosť kúpania v prameňoch vulkánu
  Možnosť kúpania v prameňoch vulkánu
 • Navštívite aj legendárnu Atlantídu?
  Navštívite aj legendárnu Atlantídu?

Ukončené
299,00 €

Bežná cena: 329,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

25 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

super organizácia zájazdu aj profesionalita, odbornosť a skúsenosti sprievodcu

Zákazník ZľavaDňa, 12. decembra 2019

Hodnotil ponuku 5-dňový zájazd pre 1 osobu (23.4.-27.4.2019)


9,7

Nadherny vylet

Majka, 21. júna 2019

Hodnotil ponuku 4-dňový zájazd pre 1 osobu (7.9.-10.9.2019)

Kontakt

CK Royal Travel

CK Royal Travel

Dunajská 4
811 08 Bratislava
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
http://www.royaltravel.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

CK Royal Travel

Hotel Porto Perissa ***

Emboreio
847 03 Perissa

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť