Pobyt s výhľadom na ostrihomskú Baziliku

Penzión Modrá ryba, Chľaba

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 89,00 €

Bežná cena
89 - 209,00 €
Ušetríte
0,00 €

Pobyt s výhľadom na ostrihomskú Baziliku

  Penzión Modrá ryba, Chľaba (mapa)
  Platnosť kupónu je od 16.10.2019 do 30.4.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Príjemný penzión v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov, len kúsok od mesta Štúrovo či Ostrihom, v ktorom je známa bazilika. A práve na ňu a tiež na Dunaj vás bude každé ráno zobúdzať nezabudnuteľný výhľad z okna vašej izby. Vezmite so sebou celú rodinu alebo priateľov, miesta je dosť – penzión totiž ponúka ubytovanie aj v 4-lôžkovej rodinnej izbe.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Neďaleko Štúrova alebo Ostrihomu (7 km)
  Neďaleko Štúrova alebo Ostrihomu (7 km)
 • V prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov
  V prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov
 • Krásny výhľad na Dunaj a baziliku
  Krásny výhľad na Dunaj a baziliku
 • V penzióne vyhľadávaná reštaurácia
  V penzióne vyhľadávaná reštaurácia
 • Kompletne vybavené izby
  Kompletne vybavené izby

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v Penzióne Modrá ryba
 • Parkovanie
 • Pripojenie na wifi

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 16.10.2019 do 30.4.2020.
 • Kupón je možné využiť počas týždňa (mimo víkendov)
 • V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 0,30 €/osoba/deň

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0905 241 100, 0908 036 539 alebo e-mailom na adrese info@modraryba.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu 
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Prístelka 15 €/osoba/noc
 • Ubytoanie so zvieratkom nie je povolené

Doplňujúce informácie

 • Check-in od 11.00 hod., check-out do 9.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 797 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Penzión Modrá ryba

Kováčov 337
943 66 Chľaba
0908 036 539, 0905 241 100

info@modraryba.sk
https://modraryba.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Termálne kúpalisko Štúrovo

Termálne kúpalisko Štúrovo (5 km)

Areál kúpaliska Vadaš ponúka množstvo vonkajších bazénov, vrátane bazénu s umelými vlnami, detského bazénu alebo masážneho bazénu. K dispozícii sú rovnako aj vnútorné bazé... Viacny. Okrem toho si návštevníci môžu užívať kopu šmýkačiek, ktoré sú súčasťou tobogánového svetu a ďalšie vodné atrakcie. Nechýbajú ani športoviská, ako sú tenisové kurty, minigolf, či ihrisko na plážový volejbal

Wellness Patince

Wellness Patince (36 km)

Vo Wellness Hoteli Patince nájdete bazénový a saunový svet ale užijete si tu aj rôzne masáže na požiadanie. Wellness využíva liečivé termálne pramene, v bazénoch je voda s... Viac teplotou 30° - 36°C. Nachádza sa tu napríklad bazén s vodnými delami, perličkové kúpele, vodné masážne postele alebo divoká rieka a detský bazén.

Kúpalisko Santovka Wellness

Kúpalisko Santovka Wellness (37 km)

Kúpalisko dostalo svoj názov podľa obce, rovnako ako aj známa minerálna voda Santovka. Voda z vrtu sa nachádza priamo v areáli kúpaliska. V areáli sú 4 bazény, travertínové sedavé... Viac bazéniky z prírodného kameňa, do ktorých prúdi stále čerstvá voda priamo z prameňa, ďalej 2 masážne vodopády a masážne sprchy, ktoré sú vybudované z prírodného kameňa a tečie tu čistá Santovská voda.

Dudince

Dudince (39 km)

Dudince sú obcou, ktorá je známa najmä pre svoje kúpele. Zároveň sú Dudince najmenším mestom Slovenska. Nachádza sa tu množstvo hotelov, ktoré majú svoje vlastné wellness ale aj... Viac kúpalisko Dudinka.

Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď (42 km)

Mariánska Čeľaď sú ruiny kláštora pochádzajúceho zo 16. storočia. Založili ho paolínsky mnísy, ktorí tu neskôr zriadili napríklad aj knižnicu bohatú na knihy a historické spi... Viacsy. Dnes je aj napriek svojmu stavu obľúbeným výletným miestom, aj vďaka polohe neďaleko Podhájskej.

Pustý kostol Veľká Čalomija

Pustý kostol Veľká Čalomija (42 km)

Tento kostol patrí medzi najstaršie sakrálne stavby na našom území. Pochádza z prelomu 11. a 12. storočia. V súčasnosti sú jeho zrúcaniny zrekonštruované do naozaj zaujímavej... Viac podoby. Toto miesto je zároveň významným archeologickým náleziskom - našli sa tu staroslovanské hroby, a tiež prevzácne bronzové akvamanile (nádoba, ktorú kedysi používali kňazi pri rituálnom umývaní rúk) v podobe koňa s jazdcom.

Skalné obydlia Brhlovce

Skalné obydlia Brhlovce (44 km)

V obci Brhlovce sa nachádza komplex skalných obydlí vtesaných do tufu, ktorý je unikátny nielen na území Slovenska. Niektorí autori ich spájajú s možnosťou úkrytov pred Turkami v... Viac 16. storočí, iní ich pôvod viažu k hospodárskej činnosti - zaniknutým viniciam. Niektoré sa dodnes používajú na bývanie, iné slúžia akovínne pivnice alebo hospodárske priestory. V jednom z domčekov je dnes expozícia ľudového bývania.

Tesárske Dúpence

Tesárske Dúpence (45 km)

Jedná sa o málo známe skrýše vytesané do vápencovej steny v malej juhoslovenskej obci Hontianske Tesáre. Pravdepodobne slúžili ako skrýše počas vpádu Tatarov na naše územ... Viacie. Nájdete tu dokopy 4 skrýše, ktoré sa podľa počtu komôrok nazývajú Jednodierka, Dvojdierka a Osemdierka.

Tesárska roklina

Tesárska roklina (45 km)

Na naše končiny neobvyklá roklina vznikla pôsobením vody na vulkanické horniny. Nájdete tu dokonca 4 vodopády, pričom najvyšší má až 8 metrov. Lokalita je vyhlásená za národnú... Viac prírodnú pamiatku. Dostanete sa sem po značenom chodníku z obce Hontianske Tesáre.

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska (46 km)

Termálne kúpalisko Podhájska je otvorené v letnej ale aj v zimnej sezóne.Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogán. Súčasťou termálneho kúpaliska je... Viac aj novotvorený Wellness centrum Aquamarin. Vo wellness centre je návštevníkom k dispozícii vnútorný i vonkajší bazénový svet, vitálny svet, turecký kúpeľ Hammam, oddychové priestory, botanická záhrada a kaviareň.

Levický Hrad

Levický Hrad (46 km)

Zakonzervované zrúcaniny gotického hradu z 13. storočia. Bránil prístup k stredoslovenským banským mestám, bol súčasťou panstva Matúša Čáka Trenčianskeho, neskôr sa stal hradom... Viac kráľovským.

Kúpalisko Strand Emila Tatárika

Kúpalisko Strand Emila Tatárika (48 km)

Kúpalisko je vybavené tak, aby ste si čo najlepšie užili účinky termálnej vody. Nájdete tu 6 rôznych bazénov, chrlič vody, vysokotlakové trysky a perličkový kúpeľ. Deti poteší... Viac tobogan a kruhový detský bazén.