Klasický let športovým lietadlom s možnosťou pilotovania

Letisko Želiezovce, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 39,00 €

Bežná cena
90,00 €
Ušetríte
až 51,00 €

Klasický let športovým lietadlom s možnosťou pilotovania

  Letisko Želiezovce, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.5.2020 podľa dostupnosti.

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(20 hodnotení)

Zvrat, prevrat, vývrtka, premet... vo vzduchu! Aké je to letieť dole hlavou? Ak vám presne toto chýba k zbierke adrenalínových zážitkov, máte to mať. Akrobatický let s odletom z letiska Želiezovce môže byť aj skvelým darčekom pre vašich odvážnych blízkych. Pre tých menej odvážnych je tu aj príjemný vyhliadkový let s možnosťou pilotovania. :)

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Nezabudnuteľný zážitok pre každého
 • Klasický let
 • Aj s možnosťou pilotovania lietadla
 • Let so skúseným pilotom
 • Štart na letisku Želiezovce

V cene je zahrnuté

 • Klasický let športovým lietadlom s možnosťou pilotovania
 • Inštruktáž pred letom 
 • Možnosť pilotovania počas letu 
 • Trvanie: 60 minút

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.5.2020.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 915 952 377 alebo mailom na roman.kovac.lm@gmail.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

20 hodnotení

15 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)13x
Veľmi dobré (7-8)7x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania9,3
Spokojnosť s personálom9,4
Vybavenosť organizátora9,5
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,2

Zákazníkom sa najviac páčilo

Vybavenosť organizátora:

Stav pomôcok

Spokojnosť s personálom:

Príjemné vystupovanie

Splnené očakávania:

Bezpečné?

10

Vynikajúce hodnotenie

Mária, 11. októbra 2019

Hodnotenie ponuky:
Klasický let športovým lietadlom - 20 minút

Let bol perfektný, bol to skvelý zážitok. Pilot bol veľmi príjemný človek. Ak sa bude dat využijem aj nabudúce, a určite to všetkým odporúčam. Hodnotím na jednotku s hviezdičkou ????

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Marta, 10. júla 2019

Hodnotenie ponuky:
Klasický let športovým lietadlom - 20 minút

úžasný prístup lektora :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď (17 km)

Mariánska Čeľaď sú ruiny kláštora pochádzajúceho zo 16. storočia. Založili ho paolínsky mnísy, ktorí tu neskôr zriadili napríklad aj knižnicu bohatú na knihy a historické spi... Viacsy. Dnes je aj napriek svojmu stavu obľúbeným výletným miestom, aj vďaka polohe neďaleko Podhájskej.

Kúpalisko Santovka Wellness

Kúpalisko Santovka Wellness (18 km)

Kúpalisko dostalo svoj názov podľa obce, rovnako ako aj známa minerálna voda Santovka. Voda z vrtu sa nachádza priamo v areáli kúpaliska. V areáli sú 4 bazény, travertínové sedavé... Viac bazéniky z prírodného kameňa, do ktorých prúdi stále čerstvá voda priamo z prameňa, ďalej 2 masážne vodopády a masážne sprchy, ktoré sú vybudované z prírodného kameňa a tečie tu čistá Santovská voda.

Levický Hrad

Levický Hrad (20 km)

Zakonzervované zrúcaniny gotického hradu z 13. storočia. Bránil prístup k stredoslovenským banským mestám, bol súčasťou panstva Matúša Čáka Trenčianskeho, neskôr sa stal hradom... Viac kráľovským.

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska (22 km)

Termálne kúpalisko Podhájska je otvorené v letnej ale aj v zimnej sezóne.Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogán. Súčasťou termálneho kúpaliska je... Viac aj novotvorený Wellness centrum Aquamarin. Vo wellness centre je návštevníkom k dispozícii vnútorný i vonkajší bazénový svet, vitálny svet, turecký kúpeľ Hammam, oddychové priestory, botanická záhrada a kaviareň.

Skalné obydlia Brhlovce

Skalné obydlia Brhlovce (22 km)

V obci Brhlovce sa nachádza komplex skalných obydlí vtesaných do tufu, ktorý je unikátny nielen na území Slovenska. Niektorí autori ich spájajú s možnosťou úkrytov pred Turkami v... Viac 16. storočí, iní ich pôvod viažu k hospodárskej činnosti - zaniknutým viniciam. Niektoré sa dodnes používajú na bývanie, iné slúžia akovínne pivnice alebo hospodárske priestory. V jednom z domčekov je dnes expozícia ľudového bývania.

Dudince

Dudince (25 km)

Dudince sú obcou, ktorá je známa najmä pre svoje kúpele. Zároveň sú Dudince najmenším mestom Slovenska. Nachádza sa tu množstvo hotelov, ktoré majú svoje vlastné wellness ale aj... Viac kúpalisko Dudinka.

Termálne kúpalisko Štúrovo

Termálne kúpalisko Štúrovo (28 km)

Areál kúpaliska Vadaš ponúka množstvo vonkajších bazénov, vrátane bazénu s umelými vlnami, detského bazénu alebo masážneho bazénu. K dispozícii sú rovnako aj vnútorné bazé... Viacny. Okrem toho si návštevníci môžu užívať kopu šmýkačiek, ktoré sú súčasťou tobogánového svetu a ďalšie vodné atrakcie. Nechýbajú ani športoviská, ako sú tenisové kurty, minigolf, či ihrisko na plážový volejbal

Kúpalisko Strand Emila Tatárika

Kúpalisko Strand Emila Tatárika (31 km)

Kúpalisko je vybavené tak, aby ste si čo najlepšie užili účinky termálnej vody. Nájdete tu 6 rôznych bazénov, chrlič vody, vysokotlakové trysky a perličkový kúpeľ. Deti poteší... Viac tobogan a kruhový detský bazén.

Tesárske Dúpence

Tesárske Dúpence (32 km)

Jedná sa o málo známe skrýše vytesané do vápencovej steny v malej juhoslovenskej obci Hontianske Tesáre. Pravdepodobne slúžili ako skrýše počas vpádu Tatarov na naše územ... Viacie. Nájdete tu dokopy 4 skrýše, ktoré sa podľa počtu komôrok nazývajú Jednodierka, Dvojdierka a Osemdierka.

Tesárska roklina

Tesárska roklina (32 km)

Na naše končiny neobvyklá roklina vznikla pôsobením vody na vulkanické horniny. Nájdete tu dokonca 4 vodopády, pričom najvyšší má až 8 metrov. Lokalita je vyhlásená za národnú... Viac prírodnú pamiatku. Dostanete sa sem po značenom chodníku z obce Hontianske Tesáre.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (33 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach (34 km)

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.