Degustačné balíky zrnkovej kávy z Afriky, Ázie, Brazílie, Ethiopie a ďalších kútov sveta

Correct coffee, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(34 hodnotení)

Degustačné balíky zrnkovej kávy z Afriky, Ázie, Brazílie, Ethiopie a ďalších kútov sveta

LokalitaCorrect coffee, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 19.9.2019 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Ráno vás prebudí, po obede nakopne a po práci upokojí. Tisíce odteňov hnedej, omamná vôňa a chuť, vďaka ktorej sa prenesiete na kávové plantáže. Degustačné balíky zo všetkých kútov sveta sa o to veru postarajú.

Chute africkej kávy

 • 1x 100 g káva Uganda

Táto káva stojí za pozornosť, pretože má veľkú budúcnosť. Najlepšia káva sa pestuje na severovýchode popri kenskej hranici, okolo Bugishu a hory Elgon. Uganda pestuje arabiku jemnej a harmonickej chuti. Je to typická káva pre Strednú Afriku. Vyznačuje sa príjemnou, bohatou chuťou a vyváženou jemnou kyslosťou.

 • 1x 100 g káva Etiopia

Odroda kávy Sidamo patrí k tým najlepším kávovým zrnám na svete. Preto sa Sidamo často používa k vylepšeniu chuti lacnejších káv. My však spoliehame na kvalitu a ponúkame túto vzácnu kávu výhradne v čistej podobe. Ľahká, plná oriešková chuť a kvetinová aróma s príchuťou vína alebo čokolády.

 • 1x 100 g káva Keňa

Je radená k najkvalitnejším svetovým arabikám. Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach. Ponúka širokú škálu chutí citrusov, sladkých čerašní a jazmínu. Všetko sa krásne prelína výbornou aciditou a sladkosťou. Plantážna káva špičkovej kvality a zamatovej chuti. 

Chute ázijskej kávy 

 • 1x 100 g káva India

Káva skvelej kvality charakteristická veľkorysým telom zrna, elegantnou aciditou a jasnou sladkosťou. Vôňa a chuť je prestúpená kvetinami a lesom. Doznievajúca chuť je hladká a sirupovitá, s náznakmi pretrvávajúceho karamelu. 

 • 1x 100 g káva Vietnam

100 % robusta v tej najvyššej kvalite, spracovávaná mokrým spôsobom a elektronicky triedená pre výber tých najkvalitnejších zŕn. Táto odroda pochádza z oblasti DAKLAK. Má ostrú, výraznú chuť i vôňu po horkej čokoláde.

 • 1x 100 g káva Laos

Jedna z najkvalitnejších ázijských káv vôbec s čistou a vyváženou chuťou. Vyznačuje sa príjemnou kyslosťou s orieškovou príchuťou. Pestrosť a kvalita tejto kávy existuje vďaka špecifickým podmienkam na pestovanie, medzi ktoré patrí sopečná pôda, nadmorská výška a daždivé počasie.

Chute svetovej kávy

 • 1x 100 g káva Zimbabwe

Káva sa vyznačuje jemnou a čistou chuťou s ovocným nádychom. Ide o africkú kávu vysokej kvality. Vyžaduje stredné až silnejšie praženie, pri ktorom sa rozvinie jeho bohatá chuť s jemnou kyslosťou.

 • 1x 100 g káva Rwanda

Naša rwandská káva je 100 % odroda Bourbon. Odroda Bourbon sa považuje za jednu z najlepších odrôd Arabiky. Je to stredne pražená káva, ktorá sa vyznačuje výraznými tónmi medu a čerešní, má silné zrno a komplexnú dochuť.

 • 1x 100 g káva Tanzánia

Zrno z Tanžánie je perlového typu, teda Peaberry. Má menšiu veľkosť a oblejší tvar než väčšina iných kávových zŕn. Káva je ostrá, veľmi bohatej chuti, s vínnou kyslosťou. Niekto ju môže poznať ako Tanganika, čo je jej bývalý názov. Chuť je vynikajúca, výrazná typická pre africké kávy.

Brazília Santos

Hovorí sa, že najlepšou odrodou Brazílskej kávy je Santos – jemná, plná chuť s nádychom čokolády s nízkou kyslosťou, bez stopy horkosti, z oblasti Sao Paulo. Má vyváženú a plnú chuť s náznakom príchuti orieškov a čokolády.

Latino Blend

Zmes 80% arabicy a 20% robusty. Všetky kávové zrná v tomto blende sú pražené zvlášť a následne sa miešajú. Týmpádom každé zrno je pražené do iného stupňa pre dosiahnutie požadovanej chuti a väčšej komplexnosti. Výsledkom tohto procesu je káva vyššej akosti. 

Ethiopia Organic

Organické kávy sú čoraz populárnejšie.  Na výrobu bio kávy sa nepoužívajú syntetické hnojivá, chemické látky a vzťahuje sa na nich ekologické zákony, takže neničia životné prostredie či zdravie človeka. Ochutnajte našu lahodnú  bio arabiku z africkej Etiópie.

 

 

 

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dodanie do 10 dní od zakúpenia
  Dodanie do 10 dní od zakúpenia
 • Kvalitný výber kávových zŕn
  Kvalitný výber kávových zŕn
 • Káva z celého sveta
  Káva z celého sveta
 • Degustačné kávy balené po 100 g alebo 250 g balenie
  Degustačné kávy balené po 100 g alebo 250 g balenie
 • Na výber zo 7 druhov balíkov
  Na výber zo 7 druhov balíkov

Ukončené
od 5,70 €

Bežná cena: 7,10 - 14,80 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

34 hodnotení

28 zákazníkov odporúča

10

rýchle vybavenie, výborná komunikácia, kvalitné produkty

Norbert, 19. júna 2020

Hodnotil ponuku Balenie kávy Ethiopia Organic (250 g)


10

Super kavicka

Jana, 8. novembra 2019

Hodnotil ponuku Chute africkej kávy – 3 x 100 g

Kontakt

Correct coffee

Correct coffee

Melissa café, Kresánkova 3588/7
841 05 Bratislava - Karlova Ves
+421902108841

info@slim-studio.sk
https://www.correctgreen.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť