Nechirurgický 5D lifting tváre pre viditeľné omladenie a vypnutie pleti

Ritual salon, Bratislava – Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Nechirurgický 5D lifting tváre pre viditeľné omladenie a vypnutie pleti

Ritual salon, okres Bratislava II, Bratislava – Ružinov Ritual salon, okres Bratislava II, Bratislava – Ružinov (mapa)

Ukončené 49,90 €

49,90 €

Bežná cena: 170,00 €

Pozrite sa do zrkadla a povedzte, čo tam vidíte? Čas síce plynie a každú z nás obdarúva ďalšími a ďalšími rokmi, ale mimo toho, čo tam vidíte? Pretože niekde tam, pod tým vekom, sa skrýva krásna, mladá a sebavedomá žena plná radosti zo života. Vďaka nechirurgickému liftingu tváre pozostávajúceho z piatich ošetrení ju určite zbadáte...

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 610 803 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Bezbolestné a neinvazívne ošetrenia Bezbolestné a neinvazívne ošetrenia

Prevádzka v Ružinove Prevádzka v Ružinove

Vypína, povzdvihuje a spevňuje pokožku Vypína, povzdvihuje a spevňuje pokožku

Účinok viditeľný hneď po procedúre Účinok viditeľný hneď po procedúre

Covid automat

Pre okres Bratislava II

Oranžová Od pondelka 25.10.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Ritual salon

Pozrite sa do zrkadla a povedzte, čo tam vidíte? Čas síce plynie a každú z nás obdarúva ďalšími a ďalšími rokmi, ale mimo toho, čo tam vidíte? Pretože niekde tam, pod tým vekom, sa skrýva krásna, mladá a sebavedomá žena plná radosti zo života. Vďaka nechirurgickému liftingu tváre pozostávajúceho z piatich ošetrení ju určite zbadáte...

Pod názvom 5D Lifting sa ukrýva kompletné ošetrenie tváre, krku a dekoltu, ktoré bojuje s vráskami na troch úrovniach. Kombinuje účinky viacerých omladzujúcich neinvazívnych ošetrení, vďaka čomu pleť zanecháva krásnu a žiarivú. Keďže efektívne pôsobí vo vrchných aj spodných štruktúrach kože, naštartuje tvorbu kolagénu, farebne zjednotí a vyhladí tvár. Ošetrenie tak predstavuje najúčinnejšiu zbraň proti starnúcej pokožke vôbec.

Čo je to 5D lifting a ako funguje?

5D lifting kombinuje účinok viacerých ošetrení v jednom – je to najkomplexnejšie a zároveň najúčinnejšie omladzujúce ošetrenie v oblasti neinvazívnej estetickej chirurgie. Skladá sa zo šetrného HydroPeelu®, rádiotermoliftingu, fotorejuvenizácie, oxygenoterapie a fotodynamickej LED terapie, ktorá účinne regeneruje kožné tkanivo. Touto kombináciu je možné dosiahnuť najlepšie výsledky v oblasti neinvazívnej estetickej medicíny a omladzovania tváre, krku a dekoltu.

Päť fáz jednej procedúry

HydroPeel®

V prvej fáze je pleť ošetrená metódou HydroPeel®, tiež známou ako hydradermabrázia. Je to jedna z najnovších metód starostlivosti o pleť výsledkom ktorej je mladšia, krajšia a zdravšia pleť. Metóda sa teší veľkej obľube predovšetkým v zahraničí ako neinvazívna alternatíva chemického peelingu a podobných bolestivých zákrokov. Funguje na princípe hĺbkového peelingu a vpravovania účinných látok do podkožia pomocou vody. 

Rádiotermolifting

Následne je koža prehrievaná pomocou intenzívnheo rádiotremoliftigu. Počas ošetrenia dochádza k prenosu rádiofrekvenčnej energie, ktorá preniká hlboko do pokožky, kde sa mení na energiu tepelnú. Kolagénové vlákna vystavenaé teplu sa zmršťujú a následne vypínajú. Výsledkom je pevná a hladká pleť v okolí okočí, na krku a na celej tvári.  

Fotorejuvenizácia 

Jednou z hlavných príčin starnutia pokožky je slnečné žiarenie. Aj vďaka nemu na pokožke vznikajú vrásky, fľaky, pigmentové škvrny, rozšírené cievky a pokožka stráca svoju pružnosť a svieži vzhľad. Počas fotorejuvenizácie dochádza k zvráteniu procesov starnutia vďaka kombinovanému účinku najmodernejšieho prístroja s názvom E – Light. Ten v jednom záblesku kombinuje intenzívne pulzné svetlo s bipolárnou rádiofrekvenciou.

Oxygenoterapia s koloidnou platinou

Nasleduje obľúbené ošetrenie známe aj ako kyslíková terapia. Počas terapie je do pokožky bezbolestne vstrekovaný 95 % ionizovaný kyslík. To pomáha zlepšiť mikrocirkuláciu v podkoží a stimuluje tvorbu kolagénových vlákien a elastínu. Pleť vďaka tomu zostáva rozžiarená, hladká a jemné vrásky sa redukujú. 

Fotodynamická LED terapia

Na záver je pokožka vystavená svetelných pulzujúcim lúčom LED terapie. Tie stimulujú produkciu kolagénu a elastínu v bunkách a pomáhajú tak zvrátiť proces starnutia. LED terapia pomáha urýchliť hojenie tkaniva, preto je mimoriadne účinná aj na regeneráciu aknóznej pokožky. Výsledkom tohoto kroku ošetrenia je mladistvá a pevnejšia pokožka bez fľakov a kruhov pod očami a s celkovo mladistvejším vzhľadom.

Účinky

Výsledkom je pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti. K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu približne 2 rokov. Po podstúpení ošetrení tohoto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie samovoľne mizne po krátkej dobe.

Premeniť svoju postavu, nájsť mladosť a celkovo sa skrášliť môžete vďaka Beauty centru Lumines. Exce­lentná starostlivosť v kombinácii s vysokou kvalitou a službami je zárukou vašej spokojnosti. Urobte krok vpred na ceste ku krajšiemu a atraktívnejšiemu vzhľadu, navštívte aj vy exkluzívne beauty centrum, ktorého služby využíva aj Viktor Horján, Stanka Pavolová či Mirka Partlová.

Kontakt

Ritual salon

Ritual salon

Bajzova 9 ,
82108 Bratislava

info@lumines.sk
www.lumines.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem