Prehliadka pivovaru WYWAR s degustáciou piva

Holíčsky pivovar WYWAR, Holíč

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 8,90 €

Bežná cena
11,50 - 48,00 €
Ušetríte
až 13,10 €

Prehliadka pivovaru WYWAR s degustáciou piva

  Holíčsky pivovar WYWAR, Holíč (mapa)
  Platnosť kupónu je od 12.9.2019 do 29.2.2020 podľa dostupnosti.

9,9

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

Vo svete piva netreba byť odborníkom na to, aby ste vedeli, ktoré pivo vám chutí a ktoré nie. Pivovar Wywar je celkom mladý – varí sa v ňom pivo od roku 2014, avšak napriek tomu prekvapil už mnohých pivových gurmánov. Malý pivovar má kvalitu svojho piva vo svojom rebríčku hodnôt v popredí. Presvedčte sa o tom pri jeho návšteve a degustácii pivných špecialít.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov
  Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov
 • Obľúbený pivovar z Holíča
  Obľúbený pivovar z Holíča
 • Prehliadka pivovaru v trvaní 10 min.
  Prehliadka pivovaru v trvaní 10 min.
 • V cene aj degustácia rôznych pív
  V cene aj degustácia rôznych pív
 • Mladý pivovar s výnimočnou kvalitou piva
  Mladý pivovar s výnimočnou kvalitou piva

V cene je zahrnuté

 • Prehliadka pivovaru Wywar s degustáciou pív 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 12.9.2019 do 29.2.2020.
 • Prehliadku pivovaru je možné absolvovať: Po-Štv 10.00 - 19.00 hod. a Pia 14.00 - 17.00 hod., So 12.00 - 15.00 hod.  
 • Čapované pivo je možné na mieste vymeniť za 0,3 l čapovanú Kofolu

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel.č.: 0346682400 alebo e-mailom na pizza@holicskypivovar.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)8x
Veľmi dobré (7-8)0x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Rezervácia a uplatnenie kupónu9,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Ochota personálu

10

Vynikajúce hodnotenie

Michal, 5. marca 2020

Hodnotenie ponuky:
Prehliadka pivovaru, degustácia pív + darček

vynikajuce jedlo, prijemna obsluha a super prehliadka

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Natália, 15. októbra 2019

Hodnotenie ponuky:
Prehliadka pivovaru, degustácia pív + darček

Personál veľmi milý, prehliadka pivovaru trvala pri našej veselej skupinke dlhšie. Jedlo bolo skvelé - aj z lístka aj rebierka z kupóniku. Pivká boli famózne, a o pivovici ani nehovoriť.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Holíčsky pivovar WYWAR

Bratislavská 20D
90851 Holíč
+421 34 668 2400

po - št: 10:00 - 23:00
pi: 10:00 - 01:00
so: 12:00 - 01:00
ne: 14:00 - 23:00

info@holicskypivovar.sk
http://www.holicskypivovar.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč (700 m)

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (800 m)

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč (800 m)

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku (4 km)

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica (7 km)

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica (9 km)

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti (19 km)

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka (19 km)

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište (19 km)

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

Hrad Branč

Hrad Branč (23 km)

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

Vyhliadková veža Poľana

Vyhliadková veža Poľana (28 km)

Táto obľúbená rozhľadňa je vysoká 20 m a môžete z nej vidieť Biele Karpaty, Myjavskú pahorkatinu, Malé Karpaty, masív Veľkej Javoriny, Považský Inovec, Vtáčnik,Tríbeč ale aj... Viac Strážovské vrchy.

Gazdovský dvor

Gazdovský dvor (28 km)

Gazdovský dvor je stála expozícia typickej kopaničiarskej usadlosti z konca 19. storočia. Okrem klasickej prehliadky sa na tomto mieste organizuje tiež množstvo sezónnych podujatí.