Kúzelné Benátky s ubytovaním pre 2 dospelých a až dve deti do 17 rokov zdarma

A&O Hotels Venezia Mestre, Taliansko - Benátky

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Kúzelné Benátky s ubytovaním pre 2 dospelých a až dve deti do 17 rokov zdarma

A&O Hotels Venezia Mestre, Taliansko - Benátky A&O Hotels Venezia Mestre, Taliansko - Benátky (mapa)

Ukončené od 69,00 €

od 69,00 €

Bežná cena: 95 - 318,00 €

Už o niekoľko rokov tu možno nebudú, oplatí sa preto navštíviť ich čo najskôr. Spoznať čarovné Benátky z každej perspektívy, preplávať na gondole popod 400-ročný most, obzrieť si monumentálnu baziliku alebo zažiť slávny karneval. A po tom všetkom mať príjemné miesto, kde môžete načerpať sily na ďalší deň - vy dvaja a dve deti do 17 rokov zdarma.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 609 299 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Až 2 deti do 17 rokov zdarma Až 2 deti do 17 rokov zdarma

Vynikajúce spojenie s hlavným ostrovom a centrom Vynikajúce spojenie s hlavným ostrovom a centrom

Raňajky v cene Raňajky v cene

V blízkosti je supermarket aj McDonald´s V blízkosti je supermarket aj McDonald´s

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

A&O Hotels Venezia Mestre

 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • raňajky raňajky
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • 2 prístelky 2 prístelky

Už o niekoľko rokov tu možno nebudú, oplatí sa preto navštíviť ich čo najskôr. Spoznať čarovné Benátky z každej perspektívy, preplávať na gondole popod 400-ročný most, obzrieť si monumentálnu baziliku alebo zažiť slávny karneval. A po tom všetkom mať príjemné miesto, kde môžete načerpať sily na ďalší deň - vy dvaja a dve deti do 17 rokov zdarma.

O hoteli

Poloha a&o Venezia Mestre je len pár minút severne od hlavnej vlakovej stanice Venezia-Mestre s vynikajúcim spojením do hlavného ostrova Benátok (10 min. autom) a starého mesta. Iba 5 min. od hotela nájdete supermarket aj McDonald´s.

Jednou z dominánt  a&o Venezia Mestre je XXL lobby a 24-hodinový bar, kde môžete výborne zrelaxovať. Pravý taliansky "dolce vita" si môžete vychutnať s lahodnou kávou v ruke. Menšie deti sa zatiaľ  zabavia v detskom kútiku. Parkovacie miesta sú veľmi obľúbené. V prípade, že nemáte šancu využiť hotelové parkovisko, na recepcii vám radi pomôžu so skvelými tipmi na lacné a bezpečné parkovanie.

Izby

Hotel a&o Venezia Mestre ponúka ubytovanie v každej kategórii izieb, od cenovo dostupného hostelu so sprchou/WC a uzatvárateľnou skrinkou až po do modernú hotelovú izbu vrátane posteľnej bielizne a uterákov. Samozrejmosťou je bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi v celej budove, ako aj ďalšie služby: raňajky, neskorý check-out a obedové balíčky.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov si vychutnáte vo veľkom presvetlenom átriu. Zdravé a výživné jedlo je presne to, čo potrebujete pred celodenným spoznávaním Benátok. 

Benátky

Najznámejším obrazom Benátok je Námestie svätého Marka, kde sa nechávajú turisti fotografovať pri kŕmení holubov a stoja v dlhom rade na prehliadku Baziliky sv. Marka.Dopravnou tepnou je Canal Grande, 4 km dlhý a asi 70 m široký kanál, ktorý prechádza priamo stredom mesta. V

meste zaisťujú dopravu motorové lode, ktoré brázdia kanály, pre turistov sú k dispozícii klasické gondoly, ktoré tvoria neodmysliteľnú časť života v Benátkach už od 11. storočia. Štíhlym trupom a plochým dnom (10,15 m dlhá a 1,40 m široká) sú prispôsobené pre plavbu úzkymi a plytkými kanálmi. Štíhlym trupom a plochým dnom sú prispôsobené pre plavbu úzkymi a plytkými kanálmi. Gondola je smerom k prove mierne zahnutá doľava, čo zabraňuje tomu, aby sa točila stále dookola.

Canal Grande - kanál je dôležitá dopravná tepna Benátok, ktorá prepája hlavné vlakové, autobusové stanice s najvyhľadávanejším turistickým miestom, ktorým je Námestie sv. Marka (Piazza San Marco). Tvorí centrum starého mesta, celé je pokryté mramorovými doskami a obklopené Bazilikou sv. Marka, zvonicou - Kampanila, vežovými hodinami a budovami prokuratúr s arkádami.

Najvýznamnejšia svetská stavba je nádherný Dóžov palác z ružového veronského mramoru.

Nemenej slávnou stavbou na námestí je aj Bazilika sv. Marka – Basilica di San Marco alebo aj „Basilica d´Oro“ (zlatá bazilika). So svojimi piatimi kupolami a dvoma bočnými loďami je jedným zo symbolov Benátok.

V Benátkach je viac ako 900 palácov. Líšia sa svojou veľkosťou, štýlom, ale jedno majú spoločné. Každý palác má čelnú stranu obrátenú ku kanálu, ostatné tri steny sú bez výzdoby a sú menej zaujímavé.Z nespočetného množstva kostolov a chrámov možno spomenúť kostol Santa Maria della Salute. 
V neposlednom rade vás zaujme Arzenál, ktorý bol benátskou lodenicou a od konca 17. storočia dokonca najväčšou a najvýkonnejšou na svete. V čase najväčšieho rozkvetu táto lodenica zamestnávala až 16 000 robotníkov.

Medzi najznámejšie mosty patrí Ponte di Rialto, ktorý ako jeden z troch spája obe časti mesta rozdelené kanálom. 48 m dlhý mramorový oblúk dopĺňajú dva rady obchodov.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com

 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)

 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)

 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje

 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK

 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.

 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

 

Kontakt

A&O Hotels Venezia Mestre

Via Cà Marcello, 19 ,
30172 Venezia

info@hotelvoucheronline.com
AandO.hotelvoucheronline.com
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem