Proteínová diéta 7days pre ženy aj mužov alebo ochutnávka jedál

Prodietix, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Proteínová diéta 7days pre ženy aj mužov alebo ochutnávka jedál

LokalitaProdietix, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 2.9.2019 do 31.1.2020 podľa dostupnosti.

Ak obmedzíte príjem sacharidov a tukov a nahradíte ich proteínom, vo vašom organizme nastane tzv. ketóza. Práve vďaka tomuto stavu bude vaše telo spaľovať vlastný tuk bez vplyvu na svaly, ktoré pri klasických diétach strácate. Naštartujte svoj metabolizmus s účinnou 7-dňovou proteínovou diétou. Je vhodná pre dámy aj pánov.

Prodietix 7days je svojím konceptom proteínová diéta, známa tiež ako bielkovinová, ketogénna, Ketónová či keto diéta. Ide o lekársku metódu, ktorá bola prvýkrát popísaná profesorom Blackburnom na Harvardovej univerzite v USA. Zakladá sa na fakte, že ak sa ľudskému organizmu v strave dodá dostatočné množstvo bielkovín a zároveň sa obmedzí sacharidy a tuky, tak sa v tele navodí stav zvaný ketóza.

Ketóza prináša redukciu hmotnosti a to predovšetkým na úkor vlastnej tukového tkaniva. Svalová hmota však vďaka bielkovinám zostáva zachovaná. A to je tiež dôvodom, prečo nedochádza k jo-jo efektu, teda k opätovnému priberaniu po ukončení diéty.

Prodietix 7days má dve varianty: pre mužov a pre ženy. V oboch variantoch je klient 5 proteínových jedál denne v predpísanom rozmedzí.

Ako si zostaviť jedálniček

Jedlá si vyberá veľmi jednoducho, počas dňa z každej kategórie vyberie na konzumáciu jedno jedlo (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera). Jedlá sú si nutrične veľmi podobná, nezáleží teda na tom, či si na raňajky dáte koktail s príchuťou vanilky alebo koktail s príchuťou čokolády, stačí dodržať len to, že zjete jedlo z kategórie raňajkami. "

Povolená zelenina

Povolenú zeleninu je možné konzumovať tak v surovom, tak po tepelnej úprave (dusením, restovaním, či pečením). Môže sa stať prílohou proteínových jedál, prílohou normálnych jedál, alebo tiež samostatným jedlom či viac jedlami (přikusování počas celého dňa).

K úprave zeleniny, ale aj "normálnych" jedál, používajte denne dve polievkové lyžice za studena lisovaného oleja (olivový, repkový, sezamový, ľanový, konopný). Dochucovať je možné pomocou soľou, korením, rascou a bylinkami, ďalej tiež 1 lyžica sójovej omáčky, 1 PL citrónovej šťavy, 1 lyžica dijonskej horčice (nesladené), octu (bez obmedzenia množstva a druhu s výnimkou jablčného octu a octu balsamico) a náhradného rastlinného sladidlá zo stévie.

Povolená zelenina: brokolica, karfiol, cuketa, čakanka, reďkovky, reďkev, uhorka, špenát, mangold, fazuľové struky, kapusta, kel, stopkový zeler i buľva, fenikel, huby, špargľa, baklažán, patizón, žerucha, artičok, kvaka, všetky druhy šalátu , všetky bylinky, sušená cibuľa, sušený cesnak.

Tri pravidlá

 • pitný režim: najmenej 2l - 3l denne neochutenej vody, prípadne zeleného či čierneho čaju bez cukru. Pokiaľ holdujete káve, tak je možno dvakrát denne konzumácia iba čiernej zrnkovej kávy (turek či espresso) bez mlieka a cukru. Vhodná je tiež káva bez kofeínu, ktorý spomaľuje ketózu.
 • konzumácia zeleniny: najmenej 300 g - 500 g vybraných druhov "povolenej" zeleniny, najviac však 1000 g denne. Zeleninu možno konzumovať ako prílohu k proteínovým jedlám, normálnym jedlám, alebo medzi jedlami.
 • pravidelnosť v jedle: odstup medzi jednotlivými proteínovými jedlami by mal byť približne 3 - 4 hodiny. Prvé jedlo dňa do pol hodiny po prebudení a posledná maximálne dve hodiny pred spaním.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Doručenie do 3 dní
  Doručenie do 3 dní
 • Trvanlivosť do 4/2020
  Trvanlivosť do 4/2020
 • Krajina pôvodu je Francúzsko
  Krajina pôvodu je Francúzsko
 • Vhodné pre ženy aj pre mužov
  Vhodné pre ženy aj pre mužov
 • Každý deň môžete zjesť z balíčka to, na čo máte chuť
  Každý deň môžete zjesť z balíčka to, na čo máte chuť

Ukončené
od 5,90 €

Bežná cena: 5,90 - 76,40 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 143 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Prodietix

Petržílkova 1435/31
158 00 Stodůlky (Praha 13)
+421 903 725 300

info@prodietix.sk
www.prodietix.cz

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť