Dovolenka na Južnej Morave v "Porčově mlýně" s polpenziou a vstupom do bazéna

Porčův Mlýn, Česko - Južná Morava - Lysice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Dovolenka na Južnej Morave v "Porčově mlýně" s polpenziou a vstupom do bazéna

Porčův Mlýn, okres Blansko, Česko - Južná Morava - Lysice Porčův Mlýn, okres Blansko, Česko - Južná Morava - Lysice (mapa)

Ukončené 134,00 €

134,00 €

Až 33 % zľava Bežná cena: 202,00 €

Ráčte ďalej! Na vlastnej koži zažijete útulnosť a pohodu dávnych rokov v štýlovom mlyne na južnej Morave. Tu vám "namelú" všetko, čo si len budete priať. Bývať budete priamo v citlivo zrekonštruovanej budove historického mlyna, kde vás tiež čaká prehliadka priamo s pánom otcom mlynárom. Na raňajky a večeru si skočíte vedľa do hotela "U Tří volů", kde si môžete zaplávať vo vyhriatom bazéne.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 631 483 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Prehliadka mlyna s výkladom mlynára v cene Prehliadka mlyna s výkladom mlynára v cene

Vstup na 60 minút do bazéna v hoteli "U Tří volů" Vstup na 60 minút do bazéna v hoteli "U Tří volů"

Genius loci Genius loci

Veľká ohrada so zvieratami hneď pri mlyne Veľká ohrada so zvieratami hneď pri mlyne

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Porčův Mlýn

 • polpenzia polpenzia
 • 1 prístelka 1 prístelka

Aktivity v okolí

Ovečky a kozy pri mlyne

Prejdite sa vo veľkej ohrade a pohlaďte si táto jedinečná zvieratá. Je dokázané, že chvíľa strávená so zvieratami znižuje nielen úzkosť a stres každodenného života, ale aj krvný tlak, srdcový tep a dokonca aj hladinu cholesterolu. Ak ste z mesta, príroda vám skrátka urobí dobre. Mlynár Porčova mlynu v Býkovice Vám určite povie viac ...

Moravský kras – podhorí Českomoravské vrchoviny

Moravský kras s hlbokými lesmi, ktoré nabáda k prechádzkam, k hubárčeniu a výletom po značených chodníkoch pešo alebo na horských bicykloch. Patrí medzi najvýznamnejšie krasové oblasti v strednej Európe. Na celom území je známych viac ako 1100 jaskýň, z ktorých najväčší 4 sú prístupné verejnosti. "Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně, Balcarka a Sloupsko-šošůvské jeskyně."

Priepasť Macocha (25 minút autom)

Priepasť Macocha je viac ako 138 metrov hlboká a je najväčšou priepasťou svojho druhu v Českej republike a aj v strednej Európe. Možnosť prehliadok, plavenie zatopenou Punkevní jaskýň na lodiach. Je to najdlhšia jaskynný systém v SR - 35 kilometrov.

 • Rozhľadňa Kozárov (10 minút autom) Rozhľadňa s vyhliadkovou terasou vo výške 24 m, výhľady na Jeseníky, Pálavské vrchy, Moravský kras - podhorí Českomoravskej vrchoviny.
 • Arborétum Borotín (30 minút autom) Nesmieme zabudnúť na Arboretum Borotín na Boskovický, bolo založené už v roku 1918, v súčasnej dobe je takmer hotová jeho rekonštrukcia. K videniu sú tu ukážky rodinných záhradiek, bonsaje, rôzne zaujímavé dreviny, bylinkový expozícia, japonská, čínska, anglická a holandská záhrada.
 • Veľký a Malý Chlum (10 minút autom)
 • Blaničtí rytieri (15 minút autom)
 • Najväčš socha Masaryka (15 minút autom)
 • Zámok Lysice (3 km)  Lysice, barokový zámok, národná kultúrna pamiatka, s prekrásnou vyhlásenou záhradou a kolonádou s krytým ochozom. Novo zrekonštruovaná oranžéria (špeciálny skleník pre tropické rastliny) a unikátny fíkovňa. V interiéroch sa nachádza zbierka českého skla, porcelánu, súbory orientálnych umeleckých predmetov, cenná zbierka zbraní, obrazov, .... Ideálne miesto pre svadobný obrad na zámku (svadba na zámku). Reštaurácia U Tri volov Býkovice sa nachádza 3km od zámku.
 • Zámok Boskovice (15 minút autom) Boskovický empírový zámok, zapísaný v zozname kultúrnych pamiatok a jeho terajší vlastníci sú pôvodní majitelia. A práve oni organizujú v areáli zámku Svatohubertský slávnosti s bohatým programom a ďalšie zaujímavé akcie.
 • Hrad Boskovice (15 minút autom) Romantická veľmi zachovalá zrúcanina goticko-renesančného boskovického hradu, ktorého história siaha až do 13.storočia.
 • Zámok Letovice (20 minút autom) Ďalšie zámok, Letovice, je od roku 2004 v súkromnom vlastníctve a stále prebiehajú rekonštrukcie. Na nádvorí sa pravidelne konajú burzy starožitností a remeselné jarmoky. Letovický prírodne krajinársky park v anglickom štýle patrí k najcennejším prírodným pamiatkam okresu Blansko a je celoročne prístupný.
 • Zámok Kunštát s parkom (10 minút autom)
 • Zámek Rajec na Svitavou (15 minút autom)
 • Westernové mestečko Boskovice (15 minút autom) Zábavné centrum, kone, pištole, scénky z divokého západu, lanové centrum. Exkluzívne prehliadka Strateného sveta - dinosaury a ďalšie.

Kam na snowboard či lyže?

 • Hodonín u Kunštátu (15 minút autom) Lyžiarsky vlek 629 m n.m., dĺžka zjazdovky 500m, 1 poma, večerné lyžovanie, požičovňa vybavenia, ...
 • Olešnice na Morave (20 minút autom) Lyžiarsky vlek 629 m n.m., dĺžka zjazdovky 500m, kotva aj poma, večerné lyžovanie, požičovňa vybavenia, ...

Kontakt

Porčův Mlýn

Porčův Mlýn

Býkovice 25
679 71 Lysice
Česká republika
+ 420 516 413 335, + 420 725 378 809

info@utrivolu.cz
www.porcuvmlyn.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať