Dovolenka na Južnej Morave v "Porčově mlýně" s polpenziou a vstupom do bazéna

Porčův Mlýn, Česko - Južná Morava - Lysice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Dovolenka na Južnej Morave v "Porčově mlýně" s polpenziou a vstupom do bazéna

Porčův Mlýn, Česko - Južná Morava - Lysice Porčův Mlýn, Česko - Južná Morava - Lysice (mapa)

Ukončené 134,00 €

134,00 €

Až 33 % zľava Bežná cena: 202,00 €

Ráčte ďalej! Na vlastnej koži zažijete útulnosť a pohodu dávnych rokov v štýlovom mlyne na južnej Morave. Tu vám "namelú" všetko, čo si len budete priať. Bývať budete priamo v citlivo zrekonštruovanej budove historického mlyna, kde vás tiež čaká prehliadka priamo s pánom otcom mlynárom. Na raňajky a večeru si skočíte vedľa do hotela "U Tří volů", kde si môžete zaplávať vo vyhriatom bazéne.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 650 075 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Prehliadka mlyna s výkladom mlynára v cene

Prehliadka mlyna s výkladom mlynára v cene

Vstup na 60 minút do bazéna v hoteli "U Tří volů"

Vstup na 60 minút do bazéna v hoteli "U Tří volů"

Genius loci

Genius loci

Veľká ohrada so zvieratami hneď pri mlyne

Veľká ohrada so zvieratami hneď pri mlyne

Porčův Mlýn

 • polpenzia polpenzia
 • 1 prístelka 1 prístelka

Aktivity v okolí

Ovečky a kozy pri mlyne

Prejdite sa vo veľkej ohrade a pohlaďte si táto jedinečná zvieratá. Je dokázané, že chvíľa strávená so zvieratami znižuje nielen úzkosť a stres každodenného života, ale aj krvný tlak, srdcový tep a dokonca aj hladinu cholesterolu. Ak ste z mesta, príroda vám skrátka urobí dobre. Mlynár Porčova mlynu v Býkovice Vám určite povie viac ...

Moravský kras – podhorí Českomoravské vrchoviny

Moravský kras s hlbokými lesmi, ktoré nabáda k prechádzkam, k hubárčeniu a výletom po značených chodníkoch pešo alebo na horských bicykloch. Patrí medzi najvýznamnejšie krasové oblasti v strednej Európe. Na celom území je známych viac ako 1100 jaskýň, z ktorých najväčší 4 sú prístupné verejnosti. "Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně, Balcarka a Sloupsko-šošůvské jeskyně."

Priepasť Macocha (25 minút autom)

Priepasť Macocha je viac ako 138 metrov hlboká a je najväčšou priepasťou svojho druhu v Českej republike a aj v strednej Európe. Možnosť prehliadok, plavenie zatopenou Punkevní jaskýň na lodiach. Je to najdlhšia jaskynný systém v SR - 35 kilometrov.

 • Rozhľadňa Kozárov (10 minút autom) Rozhľadňa s vyhliadkovou terasou vo výške 24 m, výhľady na Jeseníky, Pálavské vrchy, Moravský kras - podhorí Českomoravskej vrchoviny.
 • Arborétum Borotín (30 minút autom) Nesmieme zabudnúť na Arboretum Borotín na Boskovický, bolo založené už v roku 1918, v súčasnej dobe je takmer hotová jeho rekonštrukcia. K videniu sú tu ukážky rodinných záhradiek, bonsaje, rôzne zaujímavé dreviny, bylinkový expozícia, japonská, čínska, anglická a holandská záhrada.
 • Veľký a Malý Chlum (10 minút autom)
 • Blaničtí rytieri (15 minút autom)
 • Najväčš socha Masaryka (15 minút autom)
 • Zámok Lysice (3 km)  Lysice, barokový zámok, národná kultúrna pamiatka, s prekrásnou vyhlásenou záhradou a kolonádou s krytým ochozom. Novo zrekonštruovaná oranžéria (špeciálny skleník pre tropické rastliny) a unikátny fíkovňa. V interiéroch sa nachádza zbierka českého skla, porcelánu, súbory orientálnych umeleckých predmetov, cenná zbierka zbraní, obrazov, .... Ideálne miesto pre svadobný obrad na zámku (svadba na zámku). Reštaurácia U Tri volov Býkovice sa nachádza 3km od zámku.
 • Zámok Boskovice (15 minút autom) Boskovický empírový zámok, zapísaný v zozname kultúrnych pamiatok a jeho terajší vlastníci sú pôvodní majitelia. A práve oni organizujú v areáli zámku Svatohubertský slávnosti s bohatým programom a ďalšie zaujímavé akcie.
 • Hrad Boskovice (15 minút autom) Romantická veľmi zachovalá zrúcanina goticko-renesančného boskovického hradu, ktorého história siaha až do 13.storočia.
 • Zámok Letovice (20 minút autom) Ďalšie zámok, Letovice, je od roku 2004 v súkromnom vlastníctve a stále prebiehajú rekonštrukcie. Na nádvorí sa pravidelne konajú burzy starožitností a remeselné jarmoky. Letovický prírodne krajinársky park v anglickom štýle patrí k najcennejším prírodným pamiatkam okresu Blansko a je celoročne prístupný.
 • Zámok Kunštát s parkom (10 minút autom)
 • Zámek Rajec na Svitavou (15 minút autom)
 • Westernové mestečko Boskovice (15 minút autom) Zábavné centrum, kone, pištole, scénky z divokého západu, lanové centrum. Exkluzívne prehliadka Strateného sveta - dinosaury a ďalšie.

Kam na snowboard či lyže?

 • Hodonín u Kunštátu (15 minút autom) Lyžiarsky vlek 629 m n.m., dĺžka zjazdovky 500m, 1 poma, večerné lyžovanie, požičovňa vybavenia, ...
 • Olešnice na Morave (20 minút autom) Lyžiarsky vlek 629 m n.m., dĺžka zjazdovky 500m, kotva aj poma, večerné lyžovanie, požičovňa vybavenia, ...

Kontakt

Porčův Mlýn

Porčův Mlýn

Býkovice 25
679 71 Lysice
Česká republika
+ 420 516 413 335, + 420 725 378 809

info@utrivolu.cz
www.porcuvmlyn.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať