Dovolenka s ubytovaním v apartmánoch v lukratívnej oblasti Dubai Marina len 10 minút chôdzou od pláže

King Salman, Dubai - Arabské Emiráty

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Dovolenka s ubytovaním v apartmánoch v lukratívnej oblasti Dubai Marina len 10 minút chôdzou od pláže

King Salman, Dubai - Arabské Emiráty King Salman, Dubai - Arabské Emiráty (mapa)

Ukončené od 158,00 €

od 158,00 €

Bežná cena: 205 - 342,00 €

Už len pri vyslovení názvu tohto mesta sa nám ihneď vybavia luxusné obchody, veľkolepé mrakodrapy, prepychové hotely a tropické teploty. Užívať si súkromie a dovolenkovú pohodu môžete v nadštandardne zariadených apartmánoch s čiastočným výhľadom na more (len pri trojizbových apartmánoch) alebo mesto. Vyskúšajte si aj vy, aké by to bolo žiť v Dubaji, so všetkým, čo k tomu patrí.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 623 949 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

 “Dubai Marina” je najväčším umelo vytvoreným kanálom na svete “Dubai Marina” je najväčším umelo vytvoreným kanálom na svete

Promenády s množstvom reštaurácií, terás, kaviarní, obchodov Promenády s množstvom reštaurácií, terás, kaviarní, obchodov

Miestny mini vodný park, určite ocenia predovšetkým rodiny s deťmi Miestny mini vodný park, určite ocenia predovšetkým rodiny s deťmi

Zaujímavosťou bude vyhliadkové kolo "The Dubai Eye” Zaujímavosťou bude vyhliadkové kolo "The Dubai Eye”

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

King Salman

  • vlastná strava vlastná strava
  • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
  • platené parkovanie platené parkovanie

Už len pri vyslovení názvu tohto mesta sa nám ihneď vybavia luxusné obchody, veľkolepé mrakodrapy, prepychové hotely a tropické teploty. Užívať si súkromie a dovolenkovú pohodu môžete v nadštandardne zariadených apartmánoch s čiastočným výhľadom na more (len pri trojizbových apartmánoch) alebo mesto. Vyskúšajte si aj vy, aké by to bolo žiť v Dubaji, so všetkým, čo k tomu patrí.

Popis oblasti

Všetky z ponúkaných apartmánov sú situované v jednej z najvyhľadávanejších oblastí Dubaja - Dubai Marina a Jumeirah Beach Residence, tzv. “JBR”. “Dubai Marina” je najväčším umelo vytvoreným kanálom na svete a slúži ako kotvisko súkromných jácht a lodí. Je lemovaná promenádami s množstvom reštaurácií, terás, kaviarní a návštevníkom poskytuje pocit skutočnej prímorskej dovolenky v centre diania.

Oblasť je lemovaná Perzským zálivom s možnosťami kúpania a množstvom vodných športov pre všetky vekové kategórie. Táto populárna časť Dubaja sa skladá z dvoch častí, a to z tzv. “The Walk” a “The Beach”. "The Walk" je 1,7 km dlhá promenáda s množstvom reštaurácií, možnosťami na prechádzky, či nákupy v obchodoch a butikoch svetových značiek ako i centier či kaviarní. Časť "The Beach" zasa predstavuje komplex nákupných a stravovacích možností priamo na verejnej pláži "JBR". Miestny mini vodný park, ktorým táto oblasť disponuje, určite ocenia predovšetkým rodiny s deťmi,rovnako tak aj kino pod holým nebom, či nákupné centrum. Súčasťou "JBR" je rovnako aj umelo vytvorený ostrov Bluewaters, na ktorom sa plánuje budovať množstvo hotelov, apartmánov, nákupných a zábavných centier. Zaujímavosťou bude vyhliadkové kolo "The Dubai Eye” a 210m vysoké "The Ferri Wheel", ktoré bude po jeho dokončení najväčšším na svete.

Popis apartmánov:

Veľmi príjemné, plne vybavené apartmány poskytujú návštevníkom krásny výhľad na more, ostrov "The Palm Jumeirah", "Arabin Golf", “Dubai Marina” či výhľad na samotné mesto. Svojou jedinečnou polohou poskytujú vynikajúcu dostupnosť do vyhľadávanej oblasti "The Walk" a “The Beach” so svojou typickou pulzujúcou atmosférou Dubaja. Užívať si súkromie a dovolenkovú pohodu môžete v dvoj- až troj- izbových nadštandardne zariadených apartmánoch s vlastným balkónom, bezplatným vysokorýchlostným wifi pripojením a obývačkou s LCD TV a možnosťou prístelky. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je kompletne zariadená kuchyňa s mikrovlnnou rúrou, rúrou na pečenie, kuchynským riadom a práčkou. Všetky izby sú vybavené centrálnym klimatickým zariadením a každá z budov disponuje parkovacími možnosťami s 24h servisom strážnej služby. Samozrejmosťou sú rovnako aj bazén, súkromné parkovisko a luxusná recepcia budovy. Komfortne zariadené apartmány a ich lukratívna poloha Vám tak poskytnú možnosť nezabudnuteľnej dovolenky v centre dubajského diania, reštaurácií, nákupných a zábavných možností, či hotelov. Vyskúšajte si aj Vy, aké by to bolo žiť v Dubaji, so všetkým, čo k tomu patrí.

Vybavenie apartmánov:

Súkromné parkovisko, práčka so sušičkou, žehlička, žehliaca doska, posteľné prádlo, uteráky, sušič na vlasy, detská postieľka (na vyžiadanie), káblová/satelitná TV, telefón, vysokorýchlostné wifi pripojenie, rúra na pečenie, mikrovlnná rúra, sporák, chladnička, toaster, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad, balkón, klimatizácia, bazén (spoločné priestory), sprcha, samostatné WC.

Aktivity v oblasti:

Nákupné možnosti, reštaurácie, kiná, spa, masáže, fitness centrá, yoga, golf, tenis, vodné športy, plávanie, bicyklovanie, basketbalové ihriská, prenájom lodí, zoskok padákom.

Kontakt

King Salman

Bin Abdulaziz Al Saud St, Apt 1102 Marina, Elite Residence Tower
360 50 Dubai
United Arab Emirates
+421 904 909 749 , +971 50 308 1712

martin.moncmann@gmail.com
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať