Dovolenka v Budapešti len 5 minút chôdze od centra s možnosťou vstupu do kúpeľov alebo prehliadkou mesta

Hotel Császár, Maďarsko - Budapešť

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(112 hodnotení)

Dovolenka v Budapešti len 5 minút chôdze od centra s možnosťou vstupu do kúpeľov alebo prehliadkou mesta

LokalitaHotel Császár, Maďarsko - Budapešť (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.4.2019 do 30.9.2019 podľa dostupnosti.

Múzeá, hrady, kostoly, galérie, ale aj termálne pramene. Poďte navštíviť jednu z najkrajších metropol Európy. Vedeli ste, že počtom termálnych prameňov je Budapešť najväčším kúpeľným mestom na svete? V hoteli Császár*** budete len na krok od dvojice kúpeľov Veli Bej, kde môžete do-sýtosti relaxovať.

O hoteli

Hotel Csaszar*** sa nachádza v centre Budapešti, len 5 minút chôdze od mosta Margaret. Termálne kúpele Lukács sa nachádzajú iba 150 metrov od hotela Csaszar a ponúkajú celý rad terapeutických služieb. Najslávnejšie kúpele Budapešti, Gellért, sú ľahko dostupné autobusom za 15 minút.

Ubytovanie

Budova bola postavená ešte v roku 1850 a pôvodne slúžila ako kláštor. Atmosféra izieb je však príjemná a dýcha históriou - hotel si zachoval pôvodné prvky budovy.

Vybavenie izieb (veľkosť 12 m²):

 • Klimatizácia
 • Satelitná TV
 • Telefón
 • Minibar
 • WC a sprchovací kút
 • Wifi

Raňajky v hoteli

Na výber máte z pečiva, masla, paštét, syra, džemu, salámy, syru, vajíčka, müsli, jogurtov, mlieka, kávy a čaju. Raňajky sú podávané formou menšieho studeného bufetu v hale medzi izbami. Personál dozerá na dostatočné množstvo jedla a nápojov. Wellness & Spa

Kúpele Veli Bej sú ukrytým pokladom a jedinečným zážitkom. Ide o vynovené 435-ročné kúpele, v ktorých nie sú zvlášť určené dni pre mužov a ženy (kúpať sa môžu obe pohlavia spoločne). Hotelové Spa sídli v rovnakej budove ako hotel Császár (bez priameho prístupu, 2 minúty pešo). Oktogon, osemhranný bazén vo vnútri kúpeľov, má nezvyčajné danosti - voda s teplotou 36 °C, pričom tok vody je veľmi rýchly, 1200 l/min. Vďaka tomu sa voda v bazéne vymení až štyrikrát denne a nie je potrebné pridávať chlór. Okolo bazéna sú malé studne na osvieženie a v štyroch rohoch miestnosti sú rodinné bazény s rôznymi teplotami vody: 16 °C, 32 °C, 34 °C a 40 °C.V novom wellness oddelení sú aromatické parné kabíny, fínska a infrasauna či masážne sprchy s ľadovou sprchou. Ku kúpeľom patrí aj jacuzzi, hydroterapeutické oddelenie a rôzne ďalšie masáže.

Vonkajšie bazény sú k dispozícii po celý rok. Nájdete tu 50 m dlhý bazén (olympijská veľkosť), 25 m bazén a výukový bazén. K dispozícii je tiež spoločenská miestnosť s automatom na kávu. 

Vonkajšie bazény zvyknú využívať na trénovanie aj miestni športovci, napríklad plavci alebo hráči vodného póla. 

Okolie hotela

Pri neďalekej restaurácii Pata Negra Buda nájdete platené parkovisko. Ak by ste si chceli ráno pochutiť na káve a koláčiku, len 350 m od hotela je malá cukráreň Dolcissima. Praví gurmáni zavítajú do reštaurácie 
Kacsa Restaurant, kde podávajú napríklad výbornú kačicu či iné lahodné 3-chodové obedové menu (15 minút pešo od hotela).

Ďalej:

 • Budova parlamentu
 • Ostrov Margaret 
 • Rybárska bašta
 • Reťazový most 
 • Divadlá a množstvo ďalších turistických atrakcií či reštauráciíwww.csaszarhotel.hu

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Skvelá poloha na spoznávanie mesta
  Skvelá poloha na spoznávanie mesta
 • Vonkajšie bazény v celoročnej prevádzke
  Vonkajšie bazény v celoročnej prevádzke
 • Kúpele Veli Bej vzdialené 2 min. pešo
  Kúpele Veli Bej vzdialené 2 min. pešo
 • Pet friendly hotel
  Pet friendly hotel
 • Wellness, sauny, jacuzzi, masážne sprchy
  Wellness, sauny, jacuzzi, masážne sprchy

Ukončené
od 96,00 €

Bežná cena: 129 - 219,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

112 hodnotení

72 zákazníkov odporúča

7,8

Super lokalita

Anabela, 28. augusta 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci


7,8

Poloha hotela od centra veľmi dobrá, výborné spojenie verejnou dopravou zo železničnej stanice; možnosť využitia plaveckého bazéna priamo vo dvore hotela. Uvítali by sme propagačné materiály aj v slovenskom jazyku.

Gustav, 9. apríla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Hotel Császár

Hotel Császár

Frankel Leó u. 35.
1023 Budapest
+36-1-336-2640

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00

info@csaszarhotel.hu
http://csaszarhotel.hu/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

39
km
Termálne kúpalisko Štúrovo

Termálne kúpalisko Štúrovo

Areál kúpaliska Vadaš ponúka množstvo vonkajších bazénov, vrátane bazénu s umelými vlnami, detského bazénu alebo masážneho bazénu. K dispozícii sú rovnako aj vnútorné bazé... Viacny. Okrem toho si návštevníci môžu užívať kopu šmýkačiek, ktoré sú súčasťou tobogánového svetu a ďalšie vodné atrakcie. Nechýbajú ani športoviská, ako sú tenisové kurty, minigolf, či ihrisko na plážový volejbal

60
km
Wellness Patince

Wellness Patince

Vo Wellness Hoteli Patince nájdete bazénový a saunový svet ale užijete si tu aj rôzne masáže na požiadanie. Wellness využíva liečivé termálne pramene, v bazénoch je voda s... Viac teplotou 30° - 36°C. Nachádza sa tu napríklad bazén s vodnými delami, perličkové kúpele, vodné masážne postele alebo divoká rieka a detský bazén.

63
km
Pustý kostol Veľká Čalomija

Pustý kostol Veľká Čalomija

Tento kostol patrí medzi najstaršie sakrálne stavby na našom území. Pochádza z prelomu 11. a 12. storočia. V súčasnosti sú jeho zrúcaniny zrekonštruované do naozaj zaujímavej... Viac podoby. Toto miesto je zároveň významným archeologickým náleziskom - našli sa tu staroslovanské hroby, a tiež prevzácne bronzové akvamanile (nádoba, ktorú kedysi používali kňazi pri rituálnom umývaní rúk) v podobe koňa s jazdcom.