Dovolenka v Budapešti len 5 minút chôdze od centra s možnosťou vstupu do kúpeľov alebo prehliadkou mesta

Hotel Császár, Maďarsko - Budapešť

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Dovolenka v Budapešti len 5 minút chôdze od centra s možnosťou vstupu do kúpeľov alebo prehliadkou mesta

Hotel Császár, Maďarsko - Budapešť Hotel Császár, Maďarsko - Budapešť (mapa)

Ukončené od 96,00 €

od 96,00 €

Bežná cena: 129 - 219,00 €

Múzeá, hrady, kostoly, galérie, ale aj termálne pramene. Poďte navštíviť jednu z najkrajších metropol Európy. Vedeli ste, že počtom termálnych prameňov je Budapešť najväčším kúpeľným mestom na svete? V hoteli Császár*** budete len na krok od dvojice kúpeľov Veli Bej, kde môžete do-sýtosti relaxovať.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 397 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Skvelá poloha na spoznávanie mesta Skvelá poloha na spoznávanie mesta

Vonkajšie bazény v celoročnej prevádzke Vonkajšie bazény v celoročnej prevádzke

Kúpele Veli Bej vzdialené 2 min. pešo Kúpele Veli Bej vzdialené 2 min. pešo

Pet friendly hotel Pet friendly hotel

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Császár

 • klimatizácia na izbe klimatizácia na izbe
 • pet friendly pet friendly
 • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
 • raňajky raňajky

Múzeá, hrady, kostoly, galérie, ale aj termálne pramene. Poďte navštíviť jednu z najkrajších metropol Európy. Vedeli ste, že počtom termálnych prameňov je Budapešť najväčším kúpeľným mestom na svete? V hoteli Császár*** budete len na krok od dvojice kúpeľov Veli Bej, kde môžete do-sýtosti relaxovať.

O hoteli

Hotel Csaszar*** sa nachádza v centre Budapešti, len 5 minút chôdze od mosta Margaret. Termálne kúpele Lukács sa nachádzajú iba 150 metrov od hotela Csaszar a ponúkajú celý rad terapeutických služieb. Najslávnejšie kúpele Budapešti, Gellért, sú ľahko dostupné autobusom za 15 minút.

Ubytovanie

Budova bola postavená ešte v roku 1850 a pôvodne slúžila ako kláštor. Atmosféra izieb je však príjemná a dýcha históriou - hotel si zachoval pôvodné prvky budovy.

Vybavenie izieb (veľkosť 12 m²):

 • Klimatizácia
 • Satelitná TV
 • Telefón
 • Minibar
 • WC a sprchovací kút
 • Wifi

Raňajky v hoteli

Na výber máte z pečiva, masla, paštét, syra, džemu, salámy, syru, vajíčka, müsli, jogurtov, mlieka, kávy a čaju. Raňajky sú podávané formou menšieho studeného bufetu v hale medzi izbami. Personál dozerá na dostatočné množstvo jedla a nápojov. Wellness & Spa

Kúpele Veli Bej sú ukrytým pokladom a jedinečným zážitkom. Ide o vynovené 435-ročné kúpele, v ktorých nie sú zvlášť určené dni pre mužov a ženy (kúpať sa môžu obe pohlavia spoločne). Hotelové Spa sídli v rovnakej budove ako hotel Császár (bez priameho prístupu, 2 minúty pešo). Oktogon, osemhranný bazén vo vnútri kúpeľov, má nezvyčajné danosti - voda s teplotou 36 °C, pričom tok vody je veľmi rýchly, 1200 l/min. Vďaka tomu sa voda v bazéne vymení až štyrikrát denne a nie je potrebné pridávať chlór. Okolo bazéna sú malé studne na osvieženie a v štyroch rohoch miestnosti sú rodinné bazény s rôznymi teplotami vody: 16 °C, 32 °C, 34 °C a 40 °C.V novom wellness oddelení sú aromatické parné kabíny, fínska a infrasauna či masážne sprchy s ľadovou sprchou. Ku kúpeľom patrí aj jacuzzi, hydroterapeutické oddelenie a rôzne ďalšie masáže.

Vonkajšie bazény sú k dispozícii po celý rok. Nájdete tu 50 m dlhý bazén (olympijská veľkosť), 25 m bazén a výukový bazén. K dispozícii je tiež spoločenská miestnosť s automatom na kávu. 

Vonkajšie bazény zvyknú využívať na trénovanie aj miestni športovci, napríklad plavci alebo hráči vodného póla. 

Okolie hotela

Pri neďalekej restaurácii Pata Negra Buda nájdete platené parkovisko. Ak by ste si chceli ráno pochutiť na káve a koláčiku, len 350 m od hotela je malá cukráreň Dolcissima. Praví gurmáni zavítajú do reštaurácie 
Kacsa Restaurant, kde podávajú napríklad výbornú kačicu či iné lahodné 3-chodové obedové menu (15 minút pešo od hotela).

Ďalej:

 • Budova parlamentu
 • Ostrov Margaret 
 • Rybárska bašta
 • Reťazový most 
 • Divadlá a množstvo ďalších turistických atrakcií či reštauráciíwww.csaszarhotel.hu

Kontakt

Hotel Császár

Hotel Császár

Frankel Leó u. 35.
1023 Budapest
Maďarsko
+36-1-336-2640

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00

info@csaszarhotel.hu
csaszarhotel.hu
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať