Prvotriedny slovenský med s prírodnými príchuťami

www.ochutenemedy.sk, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 3,59 €

Bežná cena
3,59 - 14,49 €
Ušetríte
0,00 €

Prvotriedny slovenský med s prírodnými príchuťami

  www.ochutenemedy.sk, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 17.1.2019 do 30.4.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Chutné a zdravé medíky s rôznymi príchuťami potešia nejedného čajíčkara. 100 % prírodné a slovenské, z rodinného včelárstva, sú zárukou poctivého spracovania a nenájdete v nich cukor, konzervanty ani umelé farbivá. Dvaja bratia a milióny ich usilovných pomocníkov posúvajú hranicu kvality ich výrobkov na najvyššiu možnú úroveň.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Exkluzívne ochutené medy z rodinnej včelnice
  Exkluzívne ochutené medy z rodinnej včelnice
 • Špeciálny, zdravý a zaujímavý darček
  Špeciálny, zdravý a zaujímavý darček
 • 100 % prírodne
  100 % prírodne
 • Samostatné medy aj darčekové balenia
  Samostatné medy aj darčekové balenia
 • Dodanie do 5 dní
  Dodanie do 5 dní

V cene je zahrnuté

 • Med podľa zvoleného variantu
 • Gramáž: 250 g

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 17.1.2019 do 30.4.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Objednávka prebieha priamo na stránke, prosím vyplňte všetky požadované polia
 2. Kupón nie je potrebné ďalej uplatňovať
 3. Po ukončení nákupu vám príde potvrdenie objednávky

Poštovné

Slovenská pošta (Balík na poštu)

1 - 3 ks

nad 3 ks

2,99 €

3,99 €

Doplňujúce informácie

 • Dodacia doba do 5 dní
 • Tovar je možné vrátiť poskytovateľovi do 14 dní odo dňa doručenia
 • Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:  Marek Pastorek, Novozámocká 26, 947 03 Hurbanovo

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 664 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  www.ochutenemedy.sk

Novozámocká 26
947 03 Hurbanovo
+421 907 819 084


http://www.ochutenemedy.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Expozícia ľudovej architektúry a bývania v Martovciach

Expozícia ľudovej architektúry a bývania v Martovciach (6 km)

Roľnícky dom patrí do expozície Podunajského múzea v Komárne. Reprezentuje ľudovú architektúru oblasti a tradičné bývanie. Dom, v ktorom expozícia sídli, bol podľa záznamu... Viac postavený v roku 1871 a dnes je vyhlásený za pamiatkovo chránený objekt. Návštevu a prehliadku tohto objektu je potrebné telefonicky vopred nahlásiť.

Kúpalisko Strand Emila Tatárika

Kúpalisko Strand Emila Tatárika (12 km)

Kúpalisko je vybavené tak, aby ste si čo najlepšie užili účinky termálnej vody. Nájdete tu 6 rôznych bazénov, chrlič vody, vysokotlakové trysky a perličkový kúpeľ. Deti poteší... Viac tobogan a kruhový detský bazén.

Komárňanská pevnosť

Komárňanská pevnosť (13 km)

Pevnosť v Komárne je svojou zachovalosťou a rozlohou jedinečnou nielen na Slovensku ale aj v Európe. Aj pre je navrhnutá na zápis do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Jedná sa v... Viac podstate o viacero menších pevností, ktoré spolu tvoria fortifikačný systém. Vznikať začal po vpáde Turkov na naše územie v 16. storočí.

Lodný mlyn Kolárovo

Lodný mlyn Kolárovo (15 km)

V Kolárove je posledný exemplár plávajúceho mlyna a jediný lodný mlyn na Slovensku. V mlyne sídli Múzeum vodného mlynárstva. Je umiestnený na mŕtvom ramene Dunaja, postavený je... Viac na dvoch rovnobežných člnoch a ukotvený o breh rieky. Mlyn je plne funkčný, nepoužíva sa však z dôvodu stojacej vody v mŕtvom ramene. Nachádzajú sa v ňom komponenty z pôvodného mlyna a historická expozícia. Zaujímavosťou je napríklad benzínový agregát z prelomu 19. a 20. storočia, pripomínajúci malú lokomotívu, ktorý údajne patrí medzi prvé mechanizmy na svete, vďaka ktorým vyrábali stroje rybárske siete.

Wellness Patince

Wellness Patince (17 km)

Vo Wellness Hoteli Patince nájdete bazénový a saunový svet ale užijete si tu aj rôzne masáže na požiadanie. Wellness využíva liečivé termálne pramene, v bazénoch je voda s... Viac teplotou 30° - 36°C. Nachádza sa tu napríklad bazén s vodnými delami, perličkové kúpele, vodné masážne postele alebo divoká rieka a detský bazén.

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska (25 km)

Termálne kúpalisko Podhájska je otvorené v letnej ale aj v zimnej sezóne.Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogán. Súčasťou termálneho kúpaliska je... Viac aj novotvorený Wellness centrum Aquamarin. Vo wellness centre je návštevníkom k dispozícii vnútorný i vonkajší bazénový svet, vitálny svet, turecký kúpeľ Hammam, oddychové priestory, botanická záhrada a kaviareň.

Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď (25 km)

Mariánska Čeľaď sú ruiny kláštora pochádzajúceho zo 16. storočia. Založili ho paolínsky mnísy, ktorí tu neskôr zriadili napríklad aj knižnicu bohatú na knihy a historické spi... Viacsy. Dnes je aj napriek svojmu stavu obľúbeným výletným miestom, aj vďaka polohe neďaleko Podhájskej.

Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach (30 km)

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

THERMAL CORVINUS Veľký Meder

THERMAL CORVINUS Veľký Meder (33 km)

THERMAL CORVINUS využíva minerálnu vodu z dvoch rôznych prameňov. Ponúka rôzne bazény a atrakcie, napríklad perličokový bazén, bazén s hydromasážami a vodopádmi alebo detský a... Viac rodinný bazén. THERMAL CORVINUS je otvorený celoročne.

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (37 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Termálne kúpalisko Štúrovo

Termálne kúpalisko Štúrovo (40 km)

Areál kúpaliska Vadaš ponúka množstvo vonkajších bazénov, vrátane bazénu s umelými vlnami, detského bazénu alebo masážneho bazénu. K dispozícii sú rovnako aj vnútorné bazé... Viacny. Okrem toho si návštevníci môžu užívať kopu šmýkačiek, ktoré sú súčasťou tobogánového svetu a ďalšie vodné atrakcie. Nechýbajú ani športoviská, ako sú tenisové kurty, minigolf, či ihrisko na plážový volejbal

Dunajské mlyny

Dunajské mlyny (41 km)

Na Malom Dunaji sa nachádza niekoľko zachovaných vodných mlynov. Nájdete ich napríklad v obciach Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.