Zájazd z Bratislavy do Paríža so zámkami Versailles a Remeš alebo s nákupmi v La Defence

CA Expressbus v spolupráci s CK Metal, Francúzsko - Paríž

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Zájazd z Bratislavy do Paríža so zámkami Versailles a Remeš alebo s nákupmi v La Defence

LokalitaCA Expressbus v spolupráci s CK Metal, Francúzsko - Paríž (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 18.1.2019 do 6.11.2019 podľa dostupnosti.

Viac ako 2-miliónový Paríž má vždy čo ponúknuť. Okrem romantických zákutí a plavby na Seine okolo rozsvietenej Eiffelovky je aj centrom obchodu a módy. Môžete prejsť obchodíky na Champs Elysées, poblúdiť v úzkych uličkách Montmartru a poobdivovať obrazy v Louvre. Zážitkom bude návšteva zámkov Versailles a Remeš alebo nákupy v La Defence!

Programy zájazdov

Paríž so zastávkou v La Defence

1. deň - Odchod z Bratislavy v dopoludňajších hodinách.

2. deň - Prehliadka Paríža
Prebúdzať sa budete s príchodom do Paríža, kde v centre začne okružná autobusová jazda, počas ktorej uvidíte napríklad chrám Notre Dame, najstaršiu parížsku univerzitu Sorbonna, kde okrem iného študovala aj nositeľka Nobelovej ceny Marie Curie. Pokračovať budete okolo Pantheonu a oázy zelene Luxemburských záhrad. Miniete tiež rímske kúpele Cluny, Boulevard - Saint Germain a Saint Michel. Prejdete okolo Justičného paláca, múzeí Louvre a Orsay až k Tuillerijským záhradám a skončíte na Place Vendôme.

Na námestí sa nachádza Múzeum parfumov, ktoré sú tak typické pre Francúzsko. Prejdete si expozíciu, kde nahliadnete aj do samotnej výroby. Parfumy si budete môcť vyskúšať a prípadne aj nakúpiť za výrobnú ceny.

Ešte navoňaní zamierite k chrámu Madeleine, monumentálnej budove Opery Garnier, kde nasleduje osobné voľno. Využijete ho k nákupu suvenírov, túlaniu parížskymi bulvármi s butikmi, kde si zakúpite suveníry alebo značkové oblečenie. Keď ostane čas, urobíte si fotopauzu v Invalidovni (Ecole Militaire a Champ-de-Mars), kde sa nachádza medzi radom hrobiek aj tá Napoleona Bonaparteho.

Ak ešte budete mať chuť, môžete zamieriť do zábavného múzea voskových figurín Musée Grévin. Sú tu vystavené všetky významné postavy francúzskych dejín až po súčasnosť a s každou sa môžete odfotiť. Potom zamierite na hotel.

3. deň - Paríž a Versailles
Väčšiu časť dňa zasvätíte barokovej rezidencii kráľa Slnka Ľudovíta XIV. Zájdete do Versailles, kde okrem prehliadky samotného zámku s významnou Zrkadlovou sieňou zamierite aj do rozsiahlych záhrad. Nachádza sa tu rad sôch a súsoší vrátane fontán Apollona, ​​Neptúna aj Veľkého a Malého Trianonu.

Až si dostatočne oddýchnete v záhradách, prejdete späť do Paríža, konkrétne do modernej obchodnej štvrti La Défense. Odtiaľ sa presuniete na bulvár Champs-Élysées, ktorý končív ýznamným Víťazným oblúkom.

Tretí deň zájazdu nevynecháte romantickú štvrť Montmartre, ktorú určite poznáte z filmu Amélia z Montmartru. Pozriete sa ku kaviarni U dvoch mlynov, kde Amélia pracovala. Uvidíte aj kabaret Moulin Rouge alebo rue Lepic. Prejdete sa aj po ulici rue Norvins, kde býval slávny herec Jean Marais. V roku 1989 vytvoril sochu "Muža prechádzajúceho múrom".

Večer sa môžete zúčastniť nepovinnej trojchodovej večere (nie je v cene zájazdu) v typickej francúzskej reštaurácii alebo budete mať osobné voľno.

Vo večerných hodinách nasleduje okružná jazda autobusom, ktorú zakončíte v ďalšej parížskej štvrti - Montparnasse. Tu budete mať možnosť vystúpiť na mrakodrap Tour Montparnasse ("Nebo Paríža"). Z plošiny vo výške 210 m zhliadnete nočný Paríž s osvetlenou Eiffelovou vežou a ďalšími pamätihodnosťami mesta. Potom nasleduje prejazd na hotel.

4. deň - Paríži a Aquaboulevard
Po raňajkách sa vydáte k Eiffelovej veži, na ktorú môžete vystúpiť výťahom až do najvyššieho, 3. poschodia. Pešo sa dostanete len na plošinu na 2. poschodí. Až sa dostatočne pokocháte výhľadmi, bude nasledovať voľno k návštevám parížskych múzeí a parkov podľa vášho uváženia a záľub. Môžeme napríklad odporučiť Vojenské múzeum pri Invalidovni, kde sa okrem iného nachádza aj hrobka Napoleona Bonaparteho. Za návštevu určite stojí aj zábavné múzeum voskových figurín Musée Grévin. V Tuillerijských záhradách sa ukrýva múzeum Musée de l'Orangerie, v ktorom uvidíte slávny obraz Lekná od Moneta. Ďalej v galérii uvidíte celý rad ďalších umelcov zvučných mien, ako napríklad: Renoir, Matisse, Sisley alebo Soutin.

Ak vás nelákajú múzeá alebo cestujete s malými deťmi, určite si choďte zarelaxovať do vodného sveta Aquaboulevard. V tomto vodnom parku sa nachádzajú bazény so sladkou aj morskou vodou. Blbnúť môžete v bazénoch s umelými vlnami alebo v rieke s protiprúdom. Nechýba ani gejzíry, vodopády, vodné delá alebo obľúbené tobogany.

Večer vás ešte čaká romantická prechádzka na lodičkách po rieke Seine. Pôjdete okolo osvetleného nábrežia až k nasvietenej Eiffelovke, ktorá v pravidelných intervaloch bliká. Vo večerných hodinách vás čaká návrat domov.

5. deň - Príchod do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

Paríž so zámkami Versailles a Remeš

1. deň - Odchod z Bratislavy v dopoludňajších hodinách.

2. deň - Prehliadka Paríža
V ranných hodinách prídete do Paríža a bude vás čakať okružná jazda okolo chrámu Notre Dame, najstaršej parížskej univerzity Sorbona, Pantheonu, Luxemburských záhrad, Boulevardu Saint-Michel, rímskych kúpeľov Cluny, Boulevardu Saint-Germain, Justičného paláca, mosta Pont Neuf, múzea Louvre a Museé d'Orsay. Ďalej cez Tuillerijské záhrady a Place Vendome k Múzeu parfumov s expozíciou o histórii a výrobe parfumov, kde si budete môcť vyskúšať najrôznejšie vône a nakúpiť originálne francúzske parfumy za továrenské ceny.

Ďalej uvidíte Chrám Madeleine a Operu Garnier. Nasledovať bude voľno k prechádzke po parížskych bulvároch na nákupy suvenírov a darčekov alebo na posedenie v miestnej kaviarni. Podľa časových možností Ecole Militaire, Champ-de-Mars alebo zážitková návšteva Musée Grévin - múzea voskových figurín s expozíciou slávnych osobností zo súčasnosti aj z francúzskych dejín, s ktorými sa môžete vyfotografovať. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie.

3. deň - Paríž a Versailles
Po raňajkách odchod do Versailles. Nasledovať bude prehliadka barokovej rezidencie kráľa Slnka Ľudovíta XIV. s mnohými nádhernými sálami na čele so známou Zrkadlovou sieňou. Potom sa prejdete rozsiahlymi záhradami s množstvom sôch a fontán s najznámejšími Apollonovou a Neptúnovou, Oranžériou, Veľkým a Malý Trianon a i. Ďalej navštívite Montmartre, kde si prezriete najromantickejšie miesta Paríža - Moulin Rouge, rue Lepic, filmovú kaviareň "U dvoch mlynov" Amélie Poulin alebo napríklad rue Norvins, kde býval slávny herec Jean Marais, ktorý v roku 1989 vytvoril sochu "Muža prechádzajúceho múrom". Po nabitom dni si dáte večeru v typickej francúzskej reštaurácii. Vo večerných hodinách návrat na hotel.

4. deň - Pokračovanie v prehliadke Paríža
Po raňajkách odchod k Eiffelovej veži, kde budete mať možnosť vystúpiť až do najvyššieho poschodia najvýznamnejšej francúzskej pamätihodnosti. Potom budete mať osobné voľno na návštevu múzeí a parížskych parkov podľa individuálnych prianí a záľub. Môžete navštíviť napríklad: Vojenské múzeum Invalidovňu s hrobkou Napoleona, zážitkové Múzeum slávnych voskových figurín Grévin, Musée de L'Orangerie, ktoré v jednej časti Tuillerijských záhrad ukrýva obraz Lekná od Moneta. Narazíte aj na ďalšie zvučné mená, ako sú Renoir, Matisse, Cézanne, Sisley či Soutin. Ďalej môžete vyraziť do Múzea Orsay, kde nájdete diela slávnych francúzskych impresionistov.

Ak dávate prednosť relaxácii a radovánkam vo vodnom svete, môžete navštíviť parížsky Aquaboulevard. Čakajú vás bazény s umelými vlnami, sladkovodné a morské bazény, rieka s protiprúdom, gejzíry, vodopády, vodné delá, tobogany a perličkový kúpeľ. Vo večerných hodinách bude zraz na nábreží Seiny a možnosť plavby po Seine. Nasleduje odchod na Slovensko. Cestou zastávka v Remeši a prehliadka exteriéru jednej z najvýznamnejších historických budov.

5. deň - Príchod do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 2 typy zájazdov na výber
  2 typy zájazdov na výber
 • Doprava autobusom z Bratislavy
  Doprava autobusom z Bratislavy
 • Spoznáte Notre Dame, Eiffelovu vežu, Montmartre...
  Spoznáte Notre Dame, Eiffelovu vežu, Montmartre...
 • Možnosť okúpať sa vo vodnom svete Aquaboulevard
  Možnosť okúpať sa vo vodnom svete Aquaboulevard
 • Služby sprievodcu a infomateriály v cene
  Služby sprievodcu a infomateriály v cene

Ukončené
od 149,00 €

Bežná cena: 180 - 184,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 597 241 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

CA Expressbus v spolupráci s CK Metal

Nádražní 674
66442 Brno - Modřice
+420 547 385 464

zajezdy@ckmetal.cz
http://www.ckmetal.cz

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

48.856614, 2.352222

Zobraziť na mape

Mohlo by sa vám páčiť