Prístrojová lymfodrenáž Ballancer, 24-komorový systém pre štíhlosť, v ponuke aj 5-vstupová permanentka v Kozmetickom štúdiu Eden

KOZMETICKÉ ŠTÚDIO EDEN, Bratislava - Ružinov - Štrkovecké jazero

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Prístrojová lymfodrenáž Ballancer, 24-komorový systém pre štíhlosť, v ponuke aj 5-vstupová permanentka v Kozmetickom štúdiu Eden

KOZMETICKÉ ŠTÚDIO EDEN, okres Bratislava II, Bratislava - Ružinov - Štrkovecké jazero KOZMETICKÉ ŠTÚDIO EDEN, okres Bratislava II, Bratislava - Ružinov - Štrkovecké jazero (mapa)

Ukončené od 6,90 €

od 6,90 €

Bežná cena: 15 - 75,00 €

Chudnutie a relax súčasne? My hovoríme áno! Lymfodrenáž je veľmi príjemná sekvenčná masáž, pri ktorej relaxujete a popritom robíte niečo pre svoje zdravie a krásu. Naštartuje proces prirodzeného chudnutia, spevní pokožku tela a zlepší metabolizmus a imunitu, celkovo detoxikuje organizmus. Pomôže odstrániť dôsledky nesprávnej životosprávy, nedostatku pohybu a rozprúdi nefungujúcu látkovú výmenu.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 853 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Zbavuje opuchov a únavy nôh Zbavuje opuchov a únavy nôh

Ideálne pre detox a odvodnenie Ideálne pre detox a odvodnenie

Ballancer je najvyspelejšie zariadenie Ballancer je najvyspelejšie zariadenie

Znižuje hmotnosť Znižuje hmotnosť

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

KOZMETICKÉ ŠTÚDIO EDEN

Chudnutie a relax súčasne? My hovoríme áno! Lymfodrenáž je veľmi príjemná sekvenčná masáž, pri ktorej relaxujete a popritom robíte niečo pre svoje zdravie a krásu. Naštartuje proces prirodzeného chudnutia, spevní pokožku tela a zlepší metabolizmus a imunitu, celkovo detoxikuje organizmus. Pomôže odstrániť dôsledky nesprávnej životosprávy, nedostatku pohybu a rozprúdi nefungujúcu látkovú výmenu.

Lymfodrenáž

Absolvujete ju na špičkovom prístroji Ballancer, ktorý je lídrom na trhu. Postupujúcou tlakovou vlnou prevádza masáž od chodidiel po úroveň pásu. Procedúra spočíva v natiahnutí špeciálneho lymfodrenážneho aplikátora, princíp spočíva v postupnom nafukovaní jednotlivých komôr návleku, v ktorom pôsobí stanovený tlak na jednotlivé komory. Dochádza k zlepšeniu priechodnosti lymfy, odvodneniu, čo sa prejavuje lepším prekrvením a výrazným úbytkom celulitídy.

Lymfodrenáž vám naštartuje proces prirodzeného chudnutia, spevní pokožku tela a zlepší metabolizmus a imunitu, celkovo detoxikuje organizmus. Pomôže odstrániť dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu a pomôže naštartovať proces nefungujúcej látkovej výmeny.

Ak lymfatický systém nepracuje správne, je spomalená jeho činnosť a zvyšky látkovej výmeny zostávajú v tkanivách. Tukové bunky zväčšujú svoj objem, vytvárajú sa tukové vankúšiky, pomarančová pokožka, celulitída a opuchy.

Bez správne prúdiacej lymfy sa nedá ani efektívne chudnúť, človek sa cíti unavený a organizmus zaplavujú toxíny a odpadové látky. Nadmerné zaťaženie lymfatického systému sa prejavuje oslabením imunitného systému, a aj psychickým podráždením.

 

Rozdiely medzi jednotlivými lymfodrenážnymi systémami a výrobcami sú až priepastné. V zásade platí, že čím väčší počet vývodov - komôr má lymfodrenáž, tým reálnejšia, komplexnejšia a tiež kvalitnejšia je drenáž. 

Ballancer je technologicky najvyspelejšie zariadenie svojho druhu. Patrí k špičke na trhu prístrojovej lymfodrenáže, tak ako kvalitou vykonanej procedúry, unikátnymi funkciami, tak aj kvalitou spracovania. Je určený na profesionálne použitie v kozmetických salónoch, wellness a SPA centrách.

Ballancer ponúka 

NAJVYSPELEJŠIE APLIKÁTORY na svete!

Prístrojová lymfodrenáž Ballancer má 24-komorový systém, prístroj má 24 vývodov, kde všetkých 24 komôr je na seba úplne nezávislých, čo zaručí intenzívny výsledok. Prístroj najskôr lymfatické cesty otvára, a až potom vykonáva drenáž.

Zapínanie je robustnými zipsami - nedochádza k únave suchých zipsov! 

POZOR! Všetkých 24 komôr je na seba úplne nezávislých - prístroj má 24 vývodov a dokáže ich ovládať niekoľko naraz - zároveň jednu komoru tlakuje, druhú v rovnakom čase odsáva. 

Navyše oproti iným typom, aplikátory Ballancer umožňujú i masáž priehlavkov a plôšok nôh, cez lýtka, stehná, triesla, oblasti slabín a dolnej časti brucha, vďaka čomu je lymfodrenáž dolných končatín komplexná a veľmi účinná. Cieľom procedúry je realistická stimulácia masážnej vlny, ktorá je identická s ručnou lymfodrenážou.

Tie najlepšie systémy na trhu, majú komory vyrobené z elastického materiálu a v nohaviciach sú komory usporiadané šupinovito, to znamená, že každá čiastočne prekrýva tú ďalšiu. Vtedy je stimulácia masérových rúk skoro dokonalá. V zásade platí, že čím väčší počet komôr, tým účinnejšia, komplexnejšia a tiež kvalitnejšia je lymfodrenáž. 

Pri lymfodrenážach patria pravidlá pitného režimu k najdôležitejším zásadám. Zvýšený príjem tekutín by sa mal dodržiavať niekoľko hodín po tejto procedúre, pretože aktivácia lymfatického systému pretrváva až 48 hodín a účinok je stále intenzívny.Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, úbytku nadbytočných centimetrov, spevnenie tela a taktiež k odstráneniu celulitídy sa odporúča 10 opakovaní v intenzívnej kúre 2x týždenne. Lymfodrenáž je možné použiť aj ako príležitostnú procedúru na uvoľnenie svalov, pri pocitoch ťažkých a opuchnutých nôh, umožňuje zároveň aj príjemný relax.

Lymfodrenáž zvyšuje účinky kavitácie, rádiofrekvencie, kryolipolýzy a pod.

Účinky lymfodrenáže

 • tlaková masáž prispieva v boji proti celulitíde
 • pri opakovanej aplikácii redukuje objem masírovaných partií, boky, stehná, brucho
 • pomáha pri znižovaní hmotnosti
 • zvyšuje elasticitu pokožky a zlepšuje vzhľad
 • podporuje vylučovanie toxínov a odpadových látok
 • detoxikácia organizmu
 • zlepšuje funkciu lymfatického systému
 • aktivácia imunitného systému
 • zlepšenie metabolizmu
 • lymfodrenáž zmierňuje opuchy
 • prevencia proti kŕčovým žilám, syndróme ťažkých nôh
 • zlepšenie regulácie žilového obehu, prevencia proti trombóze
 • stimuluje kolagénové vlákna v spodných vrstvách kože
 • vyplavovanie tukových buniek po kavitácii
 • zvyšuje účinky kavitácie, rádiofrekvencie, kryolipolýzy a pod.

Kontraindikácie

 • ochorenia pokožky
 • poruchy krvnej zrážanlivosti
 • akútne vírusové, alebo bakteriálne ochorenia
 • tehotenstvo, menštruácia
 • akútny zápal hlbokých žíl
 • zápal lymfatických ciev
 • akútne tráviace a brušné bolesti
 • ochorenia žlčníka a močového ústrojenstva
 • opuchy spôsobené ochorením obličiek, pečene
 • kardiovaskulárne ochorenia, angína pectoris
 • stav po infarkte myokardu
 • neliečený vysoký tlak, arytmia srdca
 • onkologické ochorenia

www.kozmetika-payot.sk

Kontakt

KOZMETICKÉ ŠTÚDIO EDEN

KOZMETICKÉ ŠTÚDIO EDEN

Drieňová 1/J (novostavba Eden Park)
82101 Bratislava
Slovensko
0905 228 195

UTOROK: 12:00 - 21:00
STREDA: 12:00 - 21:00
ŠTVRTOK: 12:00 - 21:00


www.kozmetickestudio-eden.sk
www.kozmetika-payot.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať