10-dňový Zlatý okruh Srí Lankou letecky z Bratislavy vrátane relaxu v hoteli hneď pri oceáne

CK Royal Travel, Srí Lanka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Paríž letecky priamo z Bratislavy s ubytovaním a možnosťou návštevy Disneylandu/Zájazd: Paríž, Disneyland - Francúzsko

8,6

Paríž a Disneyland letecky priamo z Bratislavy

Zájazd: Paríž, Disneyland - Francúzsko, CK Royal Travel

od 179,00 €
Bežná cena: 450 - 500,00 €

Zobraziť viac

799,00 €

Bežná cena
1 250,00 €
Ušetríte
451,00 €

10-dňový Zlatý okruh Srí Lankou letecky z Bratislavy vrátane relaxu v hoteli hneď pri oceáne

  CK Royal Travel, Srí Lanka (mapa)
  Platnosť kupónu je od 4.12.2018 do 15.3.2019 podľa dostupnosti.

8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(26 hodnotení)

10 dní, ktoré sa pre vás stanú dokonalým únikom do iného sveta. Takého, kde nájdete sloní sirotinec, pevnosť v oblakoch, kráľovský palác, vodopády, čajové plantáže a mnoho ďalšieho. Na Srí Lanke to však nebude len o spoznávaní, ale aj o relaxe - na konci zájazdu vás čaká pár dní oddychu v hoteli v plážovom rezorte.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Letecká doprava z Bratislavy
 • Hotelové ubytovanie v plážovom rezorte
 • Stravovanie formou polpenzie
 • Klimatizovaná autokarová doprava počas zájazdu
 • Slovenský sprievodca CK

V cene je zahrnuté

 • Letecká doprava Bratislava a späť
 • Príručná batožina do 7 kg
 • Batožina do podpalubia do 20 kg
 • 4x hlavné jedlo v lietadle
 • 7x hotelové ubytovanie (***/****)
 • Stravovanie formou polpenzie, 1x bonusová večera 
 • Transfer letisko – hotel - letisko
 • Klimatizovaná autokarová doprava počas celého zájazdu
 • Prehliadka podľa programu bez vstupov, slovenský sprievodca CK 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 4.12.2018 do 15.3.2019.
 • Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne 2 osobami
 • Zakúpený kupón je potrebné nahlásiť do 3 dní (viac v časti Ako využiť kupón)
 • Cena nezahŕňa:
 • Povinný servisný a palivový príplatok: 350 €
 • Povinné cestovné víza: 35 €
 • Vstupné počas celého programu: cca. 120 € (platí sa na mieste)

Ako využiť kupón

 1. Kupón je potrebné zaregistrovať do 3 dní od zakúpenia na tomto linku
 2. Postup rezervácie: 1. Zvolíte počet osôb (počet kupónov), 2. Zvolíte nepovinné príplatky (v prípade záujmu), 3. Vyplníte údaje cestujúcich, čísla kupónov, heslá kupónov a objednáte, 4. Na e-mail vám prídu dokumenty k zájazdu

Voliteľné príplatky

 • Možnosť príplatku za All inclusive (dobrovoľné)
 • Komplexné cestovné poistenie (dobrovoľné)

Doplňujúce informácie

 • Prípadné ďalšie Informácie o zájazde vám poskytnú na info@royaltravel.sk alebo na tel. č. +421 904 5252 77 (PO-PIA 10.00 - 17.00 hod.) 
 • V prípade neskorej rezervácie nie je garantovaná možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Po záväznej rezervácii v CK nie je možné storno zájazdu
 • Ceny stravy v hotelovej reštaurácii Royal Beach Resort sa pohybujú v podobnej alebo nižšej cenovej hladine ako na Slovensku (viď. menu reštaurácie). V prípade záujmu možnosť All Inclusive za príplatok
 • Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas, ktorého platnosť musí byť minimálne 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu
 • Na zájazd sú potrebné víza, ktoré zabezpečuje CK. Pre splnenie vízovej povinnosti nesmie cestujúci navštíviť Srí Lanku za posledných 12 mesiacov. Inú ako slovenskú štátnu príslušnosť alebo národnosť je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa
 • Obchodné  podmienky CK TU
 • Časový posun: letný čas + 3,5 hod., zimný čas + 4,5 hod. Kurz: 1 EUR = 157,25 LKDR
 • Predzmluvné informácie k zájazdu: Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“). Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
  Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na tomto odkaze

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

26 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)10x
Veľmi dobré (7-8)14x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Sprievodca8,7
Dopravný prostriedok8,0
Program zájazdu9,3
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,3

Zákazníkom sa najviac páčilo

Program zájazdu:

Dochvíľnosť

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostupnosť termínov

Sprievodca:

Dostatočné informácie

9,7

Vynikajúce hodnotenie

Jana, 23. apríla 2019

Hodnotenie ponuky:
5-dňový zájazd pre 1 osobu (v termíne...

Perfektná pani sprievodkyňa, bolo vidno, že v Paríži je akoby doma a to bolo to najdôležitejšie. Všetko ostatné bolo perfektné, keď si človek uvedomil pomer cena/ výkon. Odporúčam služby tejto cestovky.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

8,0

Veľmi dobré hodnotenie

Miroslav, 22. decembra 2018

Hodnotenie ponuky:
5-dňový zájazd pre 1 osobu (v termíne...

Zájazd super, až nato že sme nebývali v hoteli ktorý sme mali na kupóne Ale ”kategória tá istá”

Hodnotenie pomohlo 1 zákazníkovi z 1. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie

Kontakt

  Coco Royal Beach Resort

Beach Road, Mahawaskaduwa, Sri Lanka
12000 Kalutara

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Železná studnička

Železná studnička (3 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (4 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (4 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Hrad Devín

Hrad Devín (5 km)

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

Lanoland

Lanoland (5 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (5 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Sandberg

Sandberg (5 km)

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

Horský park

Horský park (5 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (5 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Slavín

Slavín (6 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (6 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (7 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.