Dovolenka v Toskánsku s ubytovaním vo vile a ochutnávkou pravej talianskej kuchyne

Az. Agricola il Girasole, Taliansko - Siena

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Dovolenka v Toskánsku s ubytovaním vo vile a ochutnávkou pravej talianskej kuchyne

Az. Agricola il Girasole, Taliansko - Siena Az. Agricola il Girasole, Taliansko - Siena (mapa)

Ukončené od 199,00 €

od 199,00 €

Bežná cena: 345 - 568,00 €

Dovolenka na toskánskom vidieku znamená útek od hluku a ruchu veľkomiest. Ocitnete sa uprostred čarovnej prírody, ktorej jedinečnú scenériu si môžete užívať napríklad aj priamo z bazéna. Spoznáte pravú tvár Toskánska, a to z prostredia sídla, ktoré dýcha históriou ešte zo 17. storočia.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 623 949 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Vila v Toskánsku obklopená prírodou Vila v Toskánsku obklopená prírodou

Bazén s panoramatickým výhľadom Bazén s panoramatickým výhľadom

Pri ubytovaní v izbách kontinentálne raňajky v cene Pri ubytovaní v izbách kontinentálne raňajky v cene

Pri apartmánoch ochutnávka talianskych špecialít v cene Pri apartmánoch ochutnávka talianskych špecialít v cene

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Az. Agricola il Girasole

  • vlastná strava vlastná strava
  • raňajky raňajky
  • 1 prístelka 1 prístelka
  • 2 prístelky 2 prístelky

Dovolenka na toskánskom vidieku znamená útek od hluku a ruchu veľkomiest. Ocitnete sa uprostred čarovnej prírody, ktorej jedinečnú scenériu si môžete užívať napríklad aj priamo z bazéna. Spoznáte pravú tvár Toskánska, a to z prostredia sídla, ktoré dýcha históriou ešte zo 17. storočia.

O vile

Letná dovolenka v Toskánsku, o ktorej budete ešte dlho rozprávať. Krásne prostredie obklopené nedotknutou prírodou bude aj pre vás miestom na ten pravý oddych.

Fattoria il Santo

Starý statok, postavený ako "Grancia" v roku 1646, a neskôr premenený na krásnu rezidenciu vidieckeho charakteru s typickým aspektom opevnených domov.

Farma bola založená v roku 1646 a ide o pôvodné vidiecke sídlo, ktoré si zachovalo opevnený vzhľad. Nachádzajú sa tu apartmány zariadené v typickom toskánskom štýle s terakotovými podlahami, drevenými rámami a kamennými stenami. Obec je obklopená zeleňou a do okolitých lesov sa dostanete po poľnej ceste, ktorá pretína kopec spájajúci mesto Monticiano a Murlo. V dedine sa nachádza starobylý kostol Svätého Filipa a Jakuba, kde sa zvyknú konať svadby.Hostia majú k dispozícii: bazén s výhľadom na údolie, futbalové ihrisko, lukostreľbu, volejbal, stolný tenis a biliard a kryté parkovisko. 

Trošku histórie...

Santa Maria della Scala je jednou z najstarších európskych nemocníc postavených pozdĺž "Via Francigena". Na tomto mieste žili pútnici na ceste do Ríma. Pozdĺž rieky Farma na južnej hranici Il Santo ležia termálne kúpele Petriolo s obsahom síry, horúcej pramenitej vody, ktoré už boli spomenuté v dávnych dobách pre ich terapeutické kvality. V 15. storočí miestna vláda Sieny postavila obranný múr okolo Petriolo, ktorý bol často napadnutý zlodejmi. Pápež Enea Silvio Piccolomini strávil nejaký čas pri horúcich prameňov a žil na neďalekom statku Gamberucci.

Farma "Il Santo", kedysi majetkom nemocnice "Santa Maria della Scala", sa nachádza 3 km od diaľnice Siena/Grosseto uprostred zelených kopcov Siena v rámci prírodnej rezervácie Merse údolia. Rozkladá sa na ploche asi 1300 hektárov.

Nad osadou "Il Santo" je živý stred farmy, nájdete tu aj ďalšie vidiecke domy: niektoré z nich už boli rekonštruované a vybavené v Toskánskom štýle s krásnym panoramatickým výhľadom na lúky a zelené kopce.

Kúzlo Toskánska

Nie je mnoho miest, ktoré majú rovnaké kúzlo ako Toskánsko. Pri prechádzke toskánskou dedinou budete stretávať krásne staručké dedinské domčeky vo farbách hliny, olivovníky, pínie a vinice, ktoré sa prispôsobujú terénu a zachovávajú tak prírodný krajinný ráz.

Toskánsko je známe pre svoje bohaté umelecké dedičstvo a obrovský vplyv na svetovú kultúru. Je považované za miesto vzniku talianskej renesancie a bolo domovom niektorých z najvplyvnejších ľudí v histórii umenia a vedy, ako napríklad Dante, Botticelli, Michelangelo, Leonardo da Vinci, Galileo Galilei, Amerigo Vespucci a Puccini.

Siena

Siena vás prenesie späť do stredoveku. Piazza del Campo, hlavné námestie, je svetovým dedičstvom UNESCO. 

Kontakt

Az. Agricola il Girasole

Località Il Santo Frazione Iesa
53015 Sienna
Taliansko
0039/0577 757094

info@fattoriailsanto.it
www.fattoriailsanto.it
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať