Základná technická a emisná kontrola osobného vozidla

STK Bratislava Danubia, Bratislava – Ružinov, Nové Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Základná technická a emisná kontrola osobného vozidla

STK Bratislava Danubia, okres Bratislava II, Bratislava – Ružinov, Nové Mesto STK Bratislava Danubia, okres Bratislava II, Bratislava – Ružinov, Nové Mesto (mapa)

Ukončené 41,90 €

41,90 €

Bežná cena: 53,70 €

Váš priateľ na štyroch kolesách vás odvezie kam len chcete. Teraz ste na rade vy, aby ste sa o neho postarali. Končí sa vášmu vozidlu technická a emisná kontrola? Absolvujte zákonnú kontrolu v STK Bratislava Danubia.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 623 905 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Klimatizovaná prevádzka Klimatizovaná prevádzka

K dispozícii nápoje K dispozícii nápoje

Spoločnosť funguje od roku 2004 Spoločnosť funguje od roku 2004

Pre vozidlá do 3,5 tony Pre vozidlá do 3,5 tony

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Váš priateľ na štyroch kolesách vás odvezie kam len chcete. Teraz ste na rade vy, aby ste sa o neho postarali. Končí sa vášmu vozidlu technická a emisná kontrola? Absolvujte zákonnú kontrolu v STK Bratislava Danubia.

Zakúpte si kupón so zľavou a absolvujte zákonnú technickú i emisnú kontrolu, ktorá určí, či vaše auto zbytočne neznečisťuje ovzdušie a či je v požadovanom technickom stave. Táto kontrola platí pre osobné vozidlá (kategória L, M1, N1, O1, O2) do 3,5 t bez CNG a LPG.

Môžem dostať v súčasnosti pokutu, keď nemám platnú technickú alebo emisnú kontrolu?
Od 1. marca 2005 vstúpil do účinnosti Zákon č. 725/2004 Z. z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách, ktorý v § 21 určuje povinnosti prevádzkovateľov vozidiel. Podľa tohto paragrafu je prevádzkovateľ vozidla, ktoré je v premávke na pozemných komunikáciách, povinný udržiavať vozidlo v riadnom technickom stave a súčasne je povinný v stanovených lehotách podrobiť vozidlo pravidelnej technickej a emisnej kontrole.

Na tých prevádzkovateľov vozidiel, ktorí si túto povinnosť nesplnili (úmyselne alebo zabudli) pamätá § 107 tohto zákona. Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie môže udeliť prevádzkovateľovi vozidla pokutu vo výške 166 € za každé vozidlo, ktoré nebolo podrobené v stanovenej lehote technickej a emisnej kontrole. V prípade neplatnosti obidvoch kontrol ide o čiastku 322 €. Na dodržiavanie zákonov dohliada aj polícia, ktorá môže porušenie tohto zákona - nesplnenie povinnosti absolvovať pravidelnú technickú a emisnú kontrolu - pri cestnej kontrole pokutovať. 

STK Bratislava Danubia s.r.o. bola založená v roku 2004. Hlavnou náplňou činnosti je prevádzkovanie stanice technickej kontroly (STK), v ktorej vykonáva technické a emisné kontroly cestných motorových vozidiel pre osobné motorové vozidlá a motocykle. V súčasnosti spoločnosť STK Bratislava zamestnáva
8 pracovníkov a v bratislavskom regióne patrí medzi najväčšie stanice technickej kontroly. Cieľom spoločnosti je poskytovať motoristom kvalitné služby na vysokej technickej úrovni s dôrazom na korektný prístup a spokojnosť zákazníka.

www.stkbratislava.sk

Kontakt

STK Bratislava Danubia

STK Bratislava Danubia

Rožňavská 30
82105 Bratislava
Slovensko
Tel.: 02 / 4446 1597 Hot-line: 0904 608 027, 0905 608 028

stk@stkbratislava.sk
www.stkbratislava.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať