Kozmetický salón Janssen, Trenčín
Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku
Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:
Zrkadielko, zrkadielko, povedz-že mi, kto má najhladšie nohy v tejto zemi? Od-te-raz to budete už len vy. Zbavte sa chĺpkov raz a navždy a vyskladajte si epiláciu nielen nôh, ale ktorejkoľvek časti tela vďaka epilácii IPL laserom. Metóda je účinná, bezbolestná a bez podráždenia pokožky.
8,9
99 hodnotení
10
Lubica
29. mája 2025
Hodnotené: Mezoterapia pleti
Pani kozmetička je veľmi príjemná a profesionálne pristupuje ku svojim zákazníkom.
10
Miriam
4. mája 2025
Hodnotené: Ošetrenie Skin scruberom
Chodím sem pravidelne a vždy veľká spokojnosť, môžem len odporúčať.
10
Miriam
4. mája 2025
Hodnotené: Hĺbkové čistenie pleti...
Profesionálny prístup, veľká spokojnosť s procedúrou, aj celkovo s prevádzkou, bohatou ponukou služieb.
10
Miriam
4. mája 2025
Hodnotené: Ošetrenie BB Glow
Salón navštevujem pravidelne, profesionálne služby, bohatá ponuka, odporúčam.
10
Miriam
22. marca 2024
Hodnotené: Hĺbkové čistenie pleti 4...
Prevádzka je pekná, čistá, dobre vybavená, na výber množstvo procedúr. Pani je milá a ústretová. Veľká spokojnosť. Odporúčam, chodím sem veľmi rada.
10
Miriam
22. marca 2024
Hodnotené: Ošetrenie s diamantovou...
Prevádzka je pekná, čistá, dobre vybavená, na výber množstvo procedúr. Pani je milá a ústretová. Veľká spokojnosť. Odporúčam, chodím sem veľmi rada.
10
Petra
16. januára 2024
Hodnotené: Hĺbkové čistenie pleti 4...
Kozmeticky salón je miesto, kde si oddýchnem a odchádzam vždy spokojná .Prijemna pani kozmetička usmievavá a poradí ohľadom pleti.Rada sa tu zasa vrátim.
10
Miriam
25. apríla 2023
Hodnotené: Hĺbkové čistenie pleti 4...
Bola som veľmi spokojná so všetkým, od objednania aj celého priebehu procedúry, pani je veľmi milá a šikovná. Čistenie pleti som si užila a výsledný efekt bol perfektný,... (Zobraziť)
10
Michaela
8. decembra 2022
Hodnotené: Rádiofrekvencia tváre a...
Bola som veľmi spokojná. Už po prvej návšteve sa dostavili výsledky. Pleť mám krajšiu, hydratovanejšiu, vypnutejšiu. Určite to nebola moja posledná návšteva.
Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov
Trvalé odstránenie nežiaduceho ochlpenia
Nemecká kozmetika Janssen
Úplne bezbolestná procedúra
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac
PhotonJet je zariadenie III. generácie IPL zariadení, ktoré funguje na základe selektívnej foto-termolýzy. To znamená, že krátky, ale vysokoenergetický svetelný impulz sa v melaníne chĺpku, mení zo svetelnej na tepelnú energiu. Týmto zahriatím likviduje chĺpok, alebo inú cieľovú štruktúru v závislosti od aktuálnych nastavení prístroja. Samozrejme pri tomto procese nesmie dochádzať k poškodeniu pokožky.
Epilácia nie je o jednej procedúre ale niekoľkých sedeniach v určitých časových intervaloch v závislosti o epilovanej lokality. Chĺpky začínajú vypadávať asi po dvoch až troch týždňoch po zákroku, ktorý sa má zopakovať štyri- až sedemkrát podľa intenzity ochlpenia ako aj samotnej lokality. Na tvári treba zákrok opakovať viackrát.
Južná 7430/31
91101 Trenčín
Slovensko
0918 617 004
© 2010 – 2025 inspirago s. r. o.. Všetky práva vyhradené.
Ochrana osobných údajov |
Nastavenie cookies
Ak hľadáte ponuky v češtine, pozrite sa na SlevaDne.cz.