Detoxikácia organizmu - črevná sprcha

SZC Hippokrates, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Detoxikácia organizmu - črevná sprcha

SZC Hippokrates, Bratislava - Staré Mesto SZC Hippokrates, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Ukončené od 22,00 €

od 22,00 €

Až 38 % zľava Bežná cena: 36 - 125,00 €

Môžeme pravidelne cvičiť a primerane sa stravovať, ak naše trávenie nie je v poriadku. Kľúč ku zdravému telu sa ukrýva v našom vnútri - v črevách, ktoré by mali fungovať ako hodinky. Doprajte im očistu v podobe delikátnej črevnej sprchy. Odvďačia sa vám novou energiou, zdravým telom po celý rok a váhou, ktorá pôjde dole tak, ako si želáte. A vedeli ste, že táto procedúra je úplne bezbolestná?

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 656 196 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Účinná mechanická detoxikácia

Účinná mechanická detoxikácia

Úplne bezbolestný zákrok

Úplne bezbolestný zákrok

Otestované nami, dočítate sa viac v blogu

Otestované nami, dočítate sa viac v blogu

Spolu so zdravým jedálničkom pomáha pri chudnutí

Spolu so zdravým jedálničkom pomáha pri chudnutí

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SZC Hippokrates

Hippokrates je moderné nadštandardné zdravotnícke zariadenie – poliklinika, ktorá poskytuje zdravotnícke služby od roku 1995. Ponúka diagnostiku a liečbu v odboroch neurológia, rehabilitácia, psychiatria, psychológia a služby praktického lekára, u ktorého sa možno zaregistrovať.

Hrubé črevo

Je jedným z najvýznamnejších obranných a detoxikačných systémov organizmu. Neustále sa stretáva s množstvom nebezbečných toxínov, ktoré z tela odbúrava. Telo však nezbaví 100% týchto látok a tie sa následne usádzaju v našom organizme. Hrubé črevo nie je výnimkou a taktiež je plné nežiaducích usadenín.

Bezpečná a bezbolestná metóda

Črevná sprcha je jedinečná bezpečná metóda na vyčistenie hrubého čreva, estetická, bezbolestná, vykonávaná zdravotnými sestrami pod dozorom lekára. Špeciálnym zariadením sa prepláchne hrubé črevo obyčajnou vodou teploty ľudského tela,  pričom sa stena čreva zbaví nánosov, ktoré bránili pohybom čreva a vstrebávaniu a vylučovaniu látok.

Najväčšie hriechy spôsobujúce zanesenie čriev

 • konzervy a hotové jedlá určené na prípravu v mikrovlnnej  rúre 
 • sladké nápoje s vysokým obsahom cukru
 • mastné omáčky, dressingy a majonézy
 • nadmerná konzumácia kávy, nikotínu a alkoholu

Príznaky, kedy začať s očistou čriev

 • častá únava a slabosť
 • plyny a nadúvanie
 • nadváha
 • alergia na rôzne druhy jedla
 • nedostatočné trávenie
 • dráždivosť, náladovosť
 • sťažené dýchanie a zapáchajúca stolica
 • parazity v stolici
 • časté prechladnutia, vracajúce sa bolesti hlavy 
 • chronická zápcha
 • syndróm dráždivého traktu
 • neupokojiteľný pocit hladu
  kožné problémy, vyrážky a pod.
  pocit kovovej chuti v ústach
 • vyduté brucho

Črevná sprcha 

Črevná sprcha je asi najúčinnejšia metóda mechanickej očisty hrubého čreva. V prírodnej medicíne má veľký význam, pretože črevo vplýva na funkciu celého organizmu. Zástancovia črevnej sprchy tvrdia, že žiadna liečba nie je taká úspešná ako tá, ktorú začneme sériou črevných výplachov.

Črevná sprcha nie je klystír 

Pri dobre urobenej črevnej sprche by sa malo celé hrubé črevo, ktoré meria takmer jeden a pol metra, naplniť vodou. Tá potom vyplaví jeho obsah. Klystír, na rozdiel od sprchy, naplní hrubé črevo vodou len asi do jednej tretiny. Sprcha ho však vymyje kompletne.

Nie je to nepríjemné

Kto má skúsenosti s klystírom, ponuke, dať si črevnú sprchu pravdepodobne odolá. Je to ale veľký rozdiel. Pri klystíre do vás nalejú toľko vody, koľko znesiete. Ideálne je, ak s tým množstvom vody v čreve nejaký čas pobudnete, potom môžete navštíviť toaletu. Pocity pri klystíre sú asi také, že vás ide roztrhnúť, máte intenzívne nútenie na stolicu a nemôžete sa dočkať okamihu, kedy sa posadíte na záchod.

Črevná sprcha je oveľa jemnejšia a celkom príjemná. Rozdiel je v tom, že voda, ktorá čistí črevo priebežne odchádza  z tela von. Počas procedúry vám terapeutka, za sprievodu relaxačnej hudby, jemne masíruje bruško, aby sa obsah čriev dostal z tela ľahšie von a vnútro sa dokonale vyčistilo. Vždy sa používa nová, jednorazová sterilná súprava a voda s obsahom čreva sa diskrétne odvádza hadičkou ihneď do odpadu. Celý tento proces je navyše bez žiadnych nepríjemných sprievodných javov.

Schudnete?

Je prirodzené, že zdravé a čisté črevá pracujú lepšie. To je pri chudnutí veľmi dôležité, preto je črevná sprcha dobrou prípravou. No aj samotná procedúra vás okamžite odľahčí. Zbadáte najmä to, ako vám spľaslo bruško. Počas prvej procedúry odídu z tela asi dva kilogramy usadenej črevnej hmoty. Usadeniny v črevách niektorých ľudí môžu mať aj dvadsať kilogramov. Už len to je zbytočná záťaž, ktorej sa takouto očistou zbavíte. Budete si však musieť procedúru zopakovať, ideálne aspoň päťkrát.

Môže črevná sprcha ublížiť?

Črevná sprcha nie je škodlivá. Nevyplavuje sa pri nej užitočná črevná flóra, ako sa mnohí mylne domnievajú. Je ako umývanie akejkoľvek inej časti tela, tváre, rúk a podobne. Výplach ale nesmiete absolvovať po operácii hrubého čreva, ak trpíte zápalovým ochorením čreva, črevnou tuberkulózou, nádorom na čreve alebo akútnym infekčným ochorením a ani počas tehotenstva.

Kedy je potrebné absolvovať črevnú sprchu?

Sprievodné javy narušenej funkcie hrubého čreva, ktoré by nás mali viesť k zamysleniu sa nad týmto problémom, sú najmä: zápcha, plynatosť, kŕče či bolesti brucha, hnačky, hemoroidy, citlivé črevá, časté zápaly čriev, črevné huby, črevné polypy a iné črevné choroby.

 

Kontakt

SZC Hippokrates

SZC Hippokrates

Šulekova 20 (vchod z Novosvetskej ulice)
81103 Bratislava
Slovensko
0903 788 670

Pondelok: 7:00-17:30
Utorok: 7:00-17:30
Streda: 7:00-17:30
Štvrtok: 7:00-17:30
Piatok: 7:00-14:30

kupony@hippokrates.sk
hippokrates.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať