Klasická manikúra, japonská manikúra alebo gél lak

Gabriel & Isis, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Klasická manikúra, japonská manikúra alebo gél lak

Gabriel & Isis, Žilina Gabriel & Isis, Žilina (mapa)

Ukončené 8,90 €

8,90 €

Až 50 % zľava Bežná cena: 17 - 18,00 €

Starostlivosť o vaše nechty od základnej až po zložitejšiu. Nechajte vaše nechty zažiariť novou farbou. Základom je klasická manikúra pre dámy alebo pánov, potom nasleduje veľmi obľúbená japonská manikúra pre lámavé a rozštiepené nechty a gél lak, pre všetky experimentátorky.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 656 113 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Na výber z 3 nechtových balíčkov

Na výber z 3 nechtových balíčkov

Pre nechty, ktoré potrebujú posilniť a zregenerovať

Pre nechty, ktoré potrebujú posilniť a zregenerovať

Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov

Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov

Pohodlne môžete parkovať v neďalekom obchodnom centre Mirage alebo Aupark

Pohodlne môžete parkovať v neďalekom obchodnom centre Mirage alebo Aupark

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Gabriel & Isis

Nechty sú jednou z prvých veci, ktoré si nás ľudia všímajú. Nato, aby sme sa nebáli nikomu ruku podať je potrebné sa o nechty starať. Základom je manikúra. V salóne Gabriel & Isis nájdete to, čo vaše nechty potrebujú.

Klasická manikúra

Množstvo žien nie je spokojných s kvalitou svojich nechtov. Môže za to genetika, hormonálne zmeny i choroby. No ani páni by nemali zabúdať na svoje ruky... Základnú úpravu nechtov predstavuje klasická manikúra. Klasická manikúra znamená ošetrenie kožičky, upravenie tvaru nechtu, jeho preleštenie a lakovanie jednofarebným lakom.  Klasická manikúra je spôsob ako nechty upraviť na akúkoľvek príležitosť. Aj preto pojem klasická manikúra znamená ležérnosť a jednoduchosť.  Pre dámy ktoré sa boja experimentovať a pre pánov, ktorý chcú vyzdvihnúť svoju eleganciu je klasická manikúra najlepšia voľba ako nechty upraviť.

Japonská manikúra

Japonská manikúra je technika starostlivosti o prírodné nechty. Princíp leštenia nechtov vychádza z dávnej histórie japonských predkov, ktorí sa starali o svoje nechty už pred mnoho stovkami rokov. Táto technika starostlivosti o vlastné nechty je vhodná pre každý typ nechtov, dokáže si poradiť s nechtami rozštiepenými, lámavými a aj pomaly rastúcimi.

Čo to vlastne japonská manikúra je ? Japonská manikúra je regeneračnou kúrou pre nechty, ktorým poskytuje množstvo vitamínov a minerálov. Na povrchu nechtu tvorí vrstvu, ktorá tieto látky udržiava v jeho vnútri a navonok pôsobí ako ochranný štít a bráni mechanickému poškodeniu.

Pre koho je určená ? Pre ľudí, ktorí majú jemné, krehké, lámavé a štiepajúce sa nechty, ktoré potrebujú posilniť a zregenerovať. Taktiež pre ľudí so zdravými nechtami, ktorí chcú  lesk a dokonalú manikúru bez každodennej starostlivosti.

Japonská manikúra  je spôsob ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé. V dnešnej dobe sa stáva japonská manikúra hitom  po celom svete. Je to predovšetkým vďaka prirodzenému vzhľadu a pozitívnemu vplyvu na zdravie nechtov. Naviac celá metóda využíva čisto prírodné produkty ako sú včelí vosk, materská kašička, kremičitá hlinka alebo prášok z lastúr.

Gél lak

Spevnenie prírodných nechtov (gélom) – táto metóda je určená pre zákazníčky, ktoré majú pekné a zdravé svoje prírodné nechty, ale nemajú ich natoľko pevné aby si vypestovali požadovanú dĺžku. Je to povrchová úprava prírodných nechtov, kde sa pomocou špeciálneho gélu spevňujú prírodné nechty, čím dosiahneme väčšiu tvrdosť nechtu a postupom času aj dĺžku. Takáto úprava nechtov vydrží minimálne 2 týždne.

Postup: klasická manikúra, prebrúsenie nechtovej platničky, primer, ultrabond, nanesenie gél laku, ošetrenie kožtičky olejčekom, nakrémovanie a masáž rúk.

Gél lak - hlavné výhody tejto metódy sú trvácnosť, dokonalé prekrytie a gel lak nestráca lesk. Ideálne riešenie pre dámy, ktoré potrebujú permanentnú manikúru na vlastných nechtoch. Gél lak neslúži na predlžovanie nechtov a práve preto sa dá ľahko, bez pilníkovania odstrániť pomocou na to určeného roztoku.

Kozmetický salón Gabriel&Isis

Je situovaný v priamej blízkosti Mariánskeho námestia v centre Žiliny, na Mydlárskej ulici. Pohodlne môžete parkovať v neďalekom obchodnom centre Mirage alebo Aupark.

Kontakt

Gabriel & Isis

Gabriel & Isis

Mydlárska 7A
01001 Žilina
Slovensko
0903 690 587

gabriela.valicova@gmail.com
www.gabrielaisis.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať