Pomôžte zo Slovenska urobiť lepšie miesto pre život. Podporte neziskové projekty združené na DobraKrajina.sk

Nadácia Pontis, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pomôžte zo Slovenska urobiť lepšie miesto pre život. Podporte neziskové projekty združené na DobraKrajina.sk

LokalitaNadácia Pontis, Bratislava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 3.11.2016 do 17.11.2016 podľa dostupnosti.

Pridajte sa aj vy k ľuďom s dobrým srdcom, ktorí menia Slovensko k lepšiemu. Len 5 eur napríklad umožní človeku s mentálnym postihnutím získať nové zručnosti v dennom centre. Presne 10 eur stojí hodinová terapia, ktorá pomáha deťom prekonať traumu z týrania. Vyberte si jeden z projektov a pomôžte aj vy.

O Dobrej krajine

Dobrá krajina je darcovský portál Nadácie Pontis. Od roku 2009 tisícky darcov pomáhajú dennodenne bojovať proti chudobe, chrániť prírodu, odhaľovať korupciu či pomáhať zdravotne znevýhodneným ľuďom. Pridajte sa aj vy ku komunite ľudí, ktorí chcú meniť svet okolo seba. Projekty na Dobrej krajine každý rok starostlivo vyberá Nadácia Pontis a Správna rada Dobrej krajiny. Organizácie pravidelne reportujú spôsob využívania zdrojov a postup projektu. Ručíme teda za to, že každé jedno euro darované na Dobrej krajine je použité na dobrú vec. Doslova. Viac informácií o projektoch nájdete na www.dobrakrajina.sk.

Bol raz jeden človek

Naši kamaráti s mentálnym postihnutím radi varia, pečú a obsluhujú hostí. Aj napriek svojmu hendikepu sú dôkazom toho, že sa dokážu postaviť na vlastné nohy. Naším snom je otvoriť pre nich chránenú dielňu, v ktorej by sa venovali výrobe kvalitných a netradičných biokoláčov. Bol raz jeden človek rozvíja osobnosť kamarátov s mentálnym postihnutím a s autizmom prostredníctvom rôznych výchovno-vzdelávacích aktivít a podujatí.

Návrat, o. z.

Hľadáme pre opustené deti rodičov, ktorí im vytvoria bezpečný domov a ponúknu sami seba. Tieto deti ale často prežili traumatickú udalosť a my im aj ich novým rodičom s vašou pomocou ponúkame možnosť rôznych terapií, ktoré im pomôžu preliečiť "boľačky" na duši. Návrat od roku 1993 presadzuje a komplexne podporuje návrat opustených detí z inštitúcií (detských domovov) do rodín. Zároveň poskytuje odbornú pomoc a podporu náhradným rodinám a rodinám v kríze, ktorých deti strádajú a hrozí im vyňatie z rodiny a umiestnenie v inštitúcii.

Nezábudka

Život rodiny s ťažko zdravotne znevýhodneným dieťaťom je náročný a silno ohraničený špeciálnymi potrebami dieťaťa. Pomôžte dopriať dostatok času špeciálnemu vzdelávaniu, zlepšiť zdravotný stav rehabilitáciou a naplniť život týchto detí a mladých radosťou. Nezábudka je združenie na pomoc rodinám so zdravotne postihnutými deťmi a mladistvými, ktorý prevádzkuje domov sociálnych služieb Dom Nezábudka.

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť malých pacientov. Misiou organizácie je napomáhať účinnému a komplexnému riešeniu problematiky týraných, zneužívaných a zanedbávaných detí a obetí domáceho násilia.

Nadácia Pomoc druhému

Doprajte radosť z cvičenia a prispejte na rehabilitačné pobyty pre handicapované deti. Pokroky sú nielen po fyzickej stránke ale aj po tej psychickej. V rehabilitačnom Centre Natália pomáhame rodinám s hendikepovaným dieťaťom ľahšie zvládať ich osud. Vďaka metóde TheraSuit a Bobath koncept, pod dohľadom certifikovaných fyzioterapeutiek deti napredujú a stabilizuje sa ich dosiahnutý pokrok.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pomôžete ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú
  Pomôžete ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú
 • Príspevok pošleme v plnej výške neziskovej organizácii
  Príspevok pošleme v plnej výške neziskovej organizácii
 • Spravíme zo Slovenska dobrú krajinu
  Spravíme zo Slovenska dobrú krajinu
 • Dobrý pocit, že ste pomohli iným
  Dobrý pocit, že ste pomohli iným
 • Zbierka schválená Ministerstvom vnútra SR
  Zbierka schválená Ministerstvom vnútra SR

Ukončené
od 5,00 €

Bežná cena: 5 - 15,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 175 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Nadácia Pontis

Zelinárska 2
82108 Bratislava

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť