Bio superpotraviny plné minerálov, vitamínov a zdravia / Slovensko
Bio superpotraviny plné minerálov, vitamínov a zdravia / Slovensko Bio superpotraviny plné minerálov, vitamínov a zdravia / Slovensko Bio superpotraviny plné minerálov, vitamínov a zdravia / Slovensko Bio superpotraviny plné minerálov, vitamínov a zdravia / Slovensko Bio superpotraviny plné minerálov, vitamínov a zdravia / Slovensko Bio superpotraviny plné minerálov, vitamínov a zdravia / Slovensko Bio superpotraviny plné minerálov, vitamínov a zdravia / Slovensko

Bio superpotraviny plné minerálov, vitamínov a zdravia

Slovensko

Spestrite váš jedálniček o výživové doplnky, ktorých účinky poznali už naši predkovia. Výnimočné chia semienka, šťava z ovocia bohov - noni, prášok z dužiny baobabu alebo prírodný vodný filter v pohode šungitovej drte.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

  • Rýchle dodanie do 3 prac. dní
  • Výnimočné vlastnosti každého produktu
  • Zdravie z prírody

Kupón zahŕňa na výber:

Ako využiť kupón

  • Platnosť kupónu je od 27.1.2016 do 27.3.2016
  • Objednávka je potrebná priamo na stránke www.gojiberries.sk
  • Do poznámky potrebné uviesť číslo aj heslo z kupónu
  • Možnosť osobného odberu na adrese Rastislavova 23, 911 05 Trenčín
  • V prípade záujmu o zaslanie poštou sa poštovné vo výške 2,80 € hradí priamo pri prevzatí tovaru
  • Dodanie tovaru do 3 pracovných dní
  • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Kontakt

gojiberries.sk

Rastislavova 23

91105 Trencin

Juraj Komorovský, BSBA


0908 628 569


gojiberries.sk

Rastislavova 23, 91105 Trencin

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

V poslednom čase sa na nás z každej strany valia biopotraviny, biokozmetika a celkovo všetky bioprodukty. Je to reakcia na to, že obrovská časť produktov na trhu obsahuje zbytočnú chémiu, farbivá či zvýrazňovače chutí. A pritom tá zelenina či ovocie z babkinej záhradky má prirodzene krásnu chuť, vôňu aj farbu!Chia semienka
Salvia hispanica, všeobecne známa ako Chia (čítaj čia), je rastlina patriaca do skupiny mäty (Lamiaceae). Pochádza z južnej Ameriky, najmä z Mexika a Guatemaly.

Táto superpotravina sa konzumovala už počas čias Aztékov, ktorí ňou dokonca aj platili. Chia podľa Aztékov znamená "sila". Jej semienka sú síce náročné na pestovanie, avšak obsahujú veľa vlákniny, dokážu človeka zasýtiť na dlhšiu dobu, obsahujú až 5x viac vápnika ako mlieko a majú tiež vysoký obsah omega 3 a omega 6 mastných kyselín, čím sa semienka považujú za najvzácnejší zdroj týchto kyselín na svete. Okrem toho sú bohaté na vitamín B, C, železo, draslík, horčík a mnoho ďalších vitamínov a minerálov. Užívajú sa aj ako prevencia proti rakovine.

Chia semienka sú skvelé aj pri chudnutí, pretože kvôli jej vysokému obsahu vlákniny dokážu spomaliť premenu sacharidov na jednoduché cukry (a následne na nežiaduci tuk, ktorý sa nám hromadí v tele).


Bio baobab prášok
Pamätáte sa na "zlé" baobaby z Malého princa, ktoré mu rástli na jeho planétke? Boli zlé, ale len kvôli tomu, že  jeho planétka bola malá a baobaby veľké. Na našej planéte sú baobaby veľmi vzácne kvôli ich plodom, ktoré sú plné vitamínov, minerálov a tiež aminokyselín. Okrem toho majú plody baobabov antioxidačné a protizápalové účinky. Priaznivo pôsobia na tráviaci systém vďaka vláknine. Prášok pridáva pokrmom či nápojom ľahkú citrusovú chuť. Hodí sa do smoothies, jogurtov, pudingov, musli alebo dezertov.


Himalájska soľ jemná
Ĺudia, ktorí pravidelne konzumujú zdravú soľ na varenie, sú odolnejší voči kardiovaskulárnym ochoreniam, u nich sa oveľa menej vyskutujú choroby ako sú cukrovka, vysoký krvný tlak a artérioskleróza. Pomáha vám udržiavať vaše zdravie a môžete predísť mnohým chorobám.

Prírodné kryštály himalájskej soli sú zdrojom zdravia, očisty a zvyšovania vitality a tým aj zvyšovania radosti zo života. Kryštalická soľ vznikla vyschnutím pramora, spôsobeným klimatickými zmenami, pred vyše 220 miliónmi rokov. Dnes je uložená v hĺbke približne 400 - 600 metrov, chránená pred akýmkoľvek súčasným znečistením životného prostredia. Je preto bez nečistôt, ktoré sa nachádzajú v dnešných moriach, a bohatá na minerálne látky. Himalájska kryštalická soľ je ponechaná v úplne prírodnom stave, teda nečistená a nespracovaná.


100 % bio noni šťava
Šťava z plodov NONI lisovaná za studena, neriedená, bez konzervačných látok, pridaného cukru a farbív, balená v tmavej sklenenej fľaši.

Noni (lat. Morinda Citrifolia) taktiež nazývané ovocie bohov patrí do skupiny tzv. SUPERFOODS. NONI pôsobí prospešne pri detoxikácií a celkovej regenerácií organizmu, harmonizuje nervový a hormonálny systém. Pomáha aj pri cukrovke. Ničí škodlivé baktérie a pliesne. Používa sa pri depresiách, strese, nespavosti a migréne.Šungitová drť
Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, ktorá má vynikajúce liečivé vlastnosti. Pohlcuje elektrosmog, neutralizuje geopatogénne zóny, energeticky očisťuje kamene a rôzne šperky. Vedecké výskumy preukázali rad úžasných vlastností šungitu. Jedná sa nielen o liečivé kamene, ale aj rušičky geopatogénnych zón a kamene na úpravu vody.

Šungitová drť sa používa na čistenie vody, je to prírodný filter, ktorý pohlcuje vo vode všetky nečistoty a škodlivé prímesy. Šungit čístí, dezinfikuje a aktivuje vodu, nabíja, energetizuje a mení jej informačnú štruktúru a obohacuje ju o stopové prvky a má výnimočné liečivé účinky.

Šungitová voda je vhodná na kloktanie, vyplachovanie úst a nosa pri angínach, paradentóze a nádche. Táto voda má omladzujúce účinky. Každodenným umývaním sa zvyšuje elasticita a tonus pleti, miznú drobné vrásky, šúpanie pokožky, opuchy.
Oplachovanie vlasov vodou spevňuje ich korienky, zamedzuje plešateniu a vypadávaniu vlasov a dodáva im lesk a hebkosť.

Šungitovou vodou môžeme zalievať rastliny, pridaný do vázy predlžuje životnosť rezaných kvetín, pridaním pár kúskov šungitovej drviny do akvária prospeje rybičkám, budú menej náchylné k rôznym chorobám a voda ostane čistá omnoho dlhšie.
Ukončené

Cena od: 1,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky