Rádiofrekvencia celej tváre alebo tela / Bratislava - Ružinov

Rádiofrekvencia celej tváre alebo tela

Neinvazívna liečba na omladenie tváre, úbytok vrások, vypnutie pokožky či odstránenie nedokonalostí ktorejkoľvek partie tela. Teraz za cenu 29,90 € v klinike Victoria Regia.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

  • Úbytok vrások a vypnutie pleti
  • Procedúra má aj hojivé účinky, dokáže liečiť zápaly
  • Neinvazívna technika - bez chirurgického zákroku a bez anestézie

Kupón zahŕňa:

  • Rádiofrekvencia celej tváre alebo vybranej časti tela
  • Konzultácia

Ako využiť kupón

  • Platnosť kupónu je od 22.10.2014 do 31.1.2015
  • Nutnosť objednávky telefonicky na 0902 222 999, 0905 590 590
  • Odporúča sa objednávka ihneď po zakúpení kupónu
  • Pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo a heslo kupónu
  • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Podrobnosti o zľave

Rádiofrekvencia je ideálne riešenie pre tých, čo sa trápia s ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu a pre tých, ktorí chcú zmierniť vrásky, zlepšiť celkovo kondíciu a vzhľad pokožky a ktorí chcú zlepšiť svoj vzhľad, bez toho, aby sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.
Rádiofrekvencia tváre

Ide o neinvazívnu liečbu pokožky, ktorá pracuje pomocou rádiových vĺn vychádzajúcich z rádiofrekvenčnej hlavice. Rádiové vlny vytvárajú energiu, ktorá spôsobuje zvyšovanie teploty v najhlbšej vrstve kože. Takto vyprodukované teplo stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, teda látok, ktoré dodávajú pleti pružnosť a pevnosť. Výsledkom ošetrenia je pevnejšia, jasnejšia pleť, výrazne zredukované vrásky a odstránená ovisnutá koža. Rádiofrekvenčná procedúra má aj hojivé účinky, dokáže liečiť zápaly.

Pri liečbe nepocítite žiadnu bolesť, nevzniknú vám žiadne jazvy a nebudete sa po nej musieť zotavovať. Jediný vedľajší efekt môže byť mierne červená pokožka, ktorá sa však na druhý deň stratí.Aby vám výsledky pretrvali čo najdlhšie, odporúčame vám absolvovať rádiofrekvenciu aspoň 6 až 8-krát. Liečba nie je vhodná počas tehotenstva, dojčenia, pri srdcových ochoreniach, akútnych zápaloch, kovových protézach alebo piercingu v ošetrovanej oblasti.Rádiofrekvencia tela

Pevná a napnutá pokožka je snom každej ženy. Pôrodmi, výraznými zmenami váhy a aj vekom však pokožka výrazne stráca svoju pružnosť a stáva sa ochabnutou. Riešením je rádiofrekvencia, procedúra zameraná práve na spevnenie, oživenie a vypnutie pokožky.

Pomocou hlavice rádiofrekvenčného prístroja vysielajúcej vlnenie pôsobíme na jednotlivé časti tela, a tým stimulujeme bunky k ich obnove a regenerácii. Ošetrenie je príjemné a absolútne bezbolestné. Jediné čo pri ňom pociťujete je jemné prehrievanie tkaniva. Pre dosiahnutie želaných výsledkov sa odporúča niekoľko sedení s odstupom troch až siedmych dní. Výsledky sú vynikajúce a predovšetkým dlhodobé.Na klinike Victoria Regia v Bratislave vám pomocou tejto skvelej techniky pomôžeme zbaviť sa ochabnutej pokožky, celulitídy a strií. Rádiofrekvenčná energia totiž stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyaluronovej, preto je vhodná aj na ošetrenie tváre. Zo skúseností vieme, že pre dosiahnutie dokonale vypnutej a vyhladenej pokožky je dobré doplniť túto procedúru aj s ošetrením kavitácia.


Ukončené

Cena : 29,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky