Prišli ste neskoro, ponuka skončila 30.10.2014. Pozrite si aktuálnu ponuku tohto poskytovateľa:
Najväčší beh čertov v Európe a adventný Salzburg

Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko
Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko

Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov

Veľmi dobré

(30x)

4,4 / 5

5 * 21x

4 * 5x

3 * 1x

2 * 1x

1 * 2x

11 zákazníkov odporúča


Čistota a komfort 4,83

Prostredie prevádzky 4,86

Služby 4,5

Rezervácia a uplatnenie kupónu 5

Personál 4,86

Prejsť na hodnotenia (30)

Nemecko - Bavorsko

Nádherná prírodná scenéria zasnežených Álp, rozprávkové priam prepychové bavorské zámky, vynikajúca ochutnávka chutných likérov v kláštore Ettal a čaro adventu Bavorska zažijete na víkendovom zájazde s CK Prima Travel.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Romantické zámky Linderhof, Hohenschwangau a Neuschwanstein, ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z rozprávok
 • Bavorský kláštor Ettale je preslávený vynikajúcim kláštorným likérom
 • Predvianočné nákupy na adventných trhoch v stredisku Garmish- Partenkirchen

Kupón zahŕňa:

 • Dvojdňový zájazd - Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likéru v termíne 6.-7.12.2014 (sobota-nedeľa)
 • Dopravu luxusným autobusom
 • 3* hotelové ubytovanie s raňajkami
 • Služby sprievodcu počas celého zájazduAko využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 30.9.2014 do 6.12.2014
 • Po zakúpení zájazdu je potrebné ihneď rezervovať zájazd e-mailom v CK a nahlásiť potrebné údaje: meno a priezvisko cestujúcich, číslo kupónu, dátum narodenia, číslo cestovného dokladu (občianskeho preukazu alebo pasu) nástupné miesto, telefonický kontakt a e-mailovú adresu, na ktorú Vám zašlú pokyny k zájazdu
 • Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom
 • Nástupné miesta: Nitra 5 €, Trnava 5 €, Bratislava 5 €

Možné príplatky:

 • Obojstranná miestenka 5 € (môžete si vybrať presné miesto, kde chcete sedieť), príplatok za jednolôžkovú izbu 25 €/osoba/noc
 • Orientačné ceny vstupov: vstupné do kláštora Ettal vrátane ochutnávky likérov cca 6 € /osoba, Neuschwanstein cca 12 € /osoba, zámok Hohenschwangau cca 12 € /osoba, zámok Linderhof cca 8,50 € /osoba, lokálny autobus k zámku Neuschwanstein cca 2,60 € /osoba
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Kontakt


PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária

Štefánikova 64

949 01 Nitra

Bc. Jana Bapcsányová PRIMA TRAVEL


0911 331 015, 0904 344 643


Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa

4,4 / 5 (30x)

5 * 21x

4 * 5x

3 * 1x

2 * 1x

1 * 2x

11 zákazníkov odporúča


Čistota a komfort 4,83

Prostredie prevádzky 4,86

Služby 4,5

Rezervácia a uplatnenie kupónu 5

Personál 4,86

10.5.2017


Veľmi dobre organizovaný poznávací zájazd, delegátka vhodne organizovala zájazd a nechala aj dostatok priestoru pre individuálne spoznávanie mesta. Hotel pôsobil trochu starším dojmom, ale raňajky boli až na absenciu zeleniny výborne.

Róbert hodnotil ponuku Romantické Benátky a Verona, mesto večnej...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


27.2.2017


So zájazdom do Benátok som bola veľmi spokojná. Navrhujem do ceny zájazdu zakomponovať audio guide, nenechať rozhodnutie na turistovi. Veľká pochvala sprievodkyni pani Katke, vďaka ktorej sme nielen veľa videli, ale aj počuli. Veľký zážitok vidieť Benátky počas karnevalu.

Jaroslava hodnotila ponuku Benátsky karneval s návštevou sklárskeho...

Hodnotenie pomohlo 1 zákazníkovi z 1. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (5)

Podrobnosti o zľave

Nadýchnite sa vianočnej atmosféry Bavorských Álp počas víkendového zájazdu s CK Prima Travel v termíne 6.-7.12.2014. Počas dvoch dní navštívite pôvabné a majestátne zámky Linderhof, Hohenschwangau a Neuschwanstein, ochutnáte originálny kláštorný likér v kláštore v Ettale a môžete nakúpiť darčeky na adventných trhov v známom stredisku Garmish- Partenkirchen.Program:


1.deň ( sobota)

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách.

Prvou zastávkou bude romantický zámok Linderhof, ktorý bol považovaný za najobľúbenejší zámok bláznivého kráľa Ľudovíta II.. Uvidíte tu nielen ,,stolček prestri sa“, ale i nádhernú výzdobu, porcelánové kvety vo váze a ešte omnoho viac zaujímavostí. V areáli sa nachádza aj umelo vytvorená jaskyňa, v ktorej hrali Wagnerové opery len pre Ľudovíta II...Ďalšou zastávkou bude kláštor v Ettale, ktorý je preslávený hlavne svojim nádherným barokovým kostolom a vynikajúcim kláštorným likérom, ktorý budete môcť počas prehliadky ochutnať.

Deň zakončíme návštevou adventných trhov v známom a atraktívnom stredisku Garmish- Partenkirchen, ktorý leží pod najvyšším vrcholom Nemecka Zugspitze. Odchod na ubytovanie.
2. deň ( nedeľa)

Po raňajkách nás čaká návšteva zámku Hohenschwangau a jedného z najkrajších a najnavštevovanejších zámkov v Európe – zámku Neuschwanstein, ktorý vyzerá ako vystrihnutý z rozprávky. Viac rozprávkový zámok nenájdete už ani v rozprávke, i Walt Disney sa doň zamiloval na prvý pohľad a preto mu tento zámok slúžil ako predloha jeho rozprávkových zámkov.


Zaujímavý je i život Ľutovíta II:, nakoľko to bol kráľ, ktorý nechcel kráčať s dobou, nepáčilo sa mu ako sa svet uberal, chcel zastaviť čas. Túžil postaviť zámok, v ktorom si vytvorí svoj vlastný svet. Budete mať možnosť nahliadnuť do priestorov zámku, kde uvidíte priestory pre služobníctvo, kráľovu spálňu, pracovňu, dokonca umelo vybudovanú jaskyňu v jednej z izieb a vypočujete si príbeh života Ľudovíta II. Bavorského. Krásu bavorských zámkov bude umocňovať nádherná prírodná scenéria zasnežených Álp s čarom adventu. Príchod na Slovensko v neskorších večerných hodinách.


Ukončené

Cena : 119 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky