SPEAK je kvalitná európska jazyková škola s profesionálnymi zahraničnými lektormi. Učia bez zábran komunikovať v anglickom jazyku deti od 2 rokov, študentov základných a stredných škôl a dospelých. Základom kurzov je kvalitný a stabilný učiteľský tím vrátane 16 zahraničných lektorov. V jazykovej škole SPEAK sú učitelia...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Jazyková škola SPEAK

SPEAK je kvalitná európska jazyková škola s profesionálnymi zahraničnými lektormi. Učia bez zábran komunikovať v anglickom jazyku deti od 2 rokov, študentov základných a stredných škôl a dospelých. Základom kurzov je kvalitný a stabilný učiteľský tím vrátane 16 zahraničných lektorov. V jazykovej škole SPEAK sú učitelia pravidelne školení na komunikačné techniky a motiváciu študentov v triede. Najdôležitejšie je, že učenie neberú len ako zárobkovú činnosť, ale ako celoživotné poslanie. Atmosféra v škole je rodinná, postavená na dôvere a komunikácii. Učí a pracuje tu 42 mladých, dynamických, entuziastických ľudí a škola má v oblasti ľudských zdrojov jasnú víziu. V komunikácii s klientom je SPEAK povestný svojimi kvalitnými službami v ich prospech. Za 16 rokov prešlo ich kurzami viac ako 7 000 študentov, ktorí dnes vďaka nim komunikujú v anglickom, nemeckom, ruskom, španielskom, francúzskom, talianskom a slovenskom jazyku.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 612 898 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Jazyková škola SPEAK

Kuzmányho 19/15068
97401 Banská Bystrica
+421 910 315 695

asistent@speak.sk
https://www.speak.sk/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar