Hotel Gold*** sa nachádza priamo v centre obce Terchová, 25 km od mesta Žilina. Hotel ponúka príjemné ubytovanie a pestrý výber izieb, niektoré aj s výhľadom na Malú Fatru a sochu zbojníckeho kapitána Juraja Jánošíka. V reštaurácií pripravujú okrem klasických slovenských jedál aj rôzne špeciality a dobrôtky. Terchovká záhrada...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Hotel Gold***

Hotel Gold*** sa nachádza priamo v centre obce Terchová, 25 km od mesta Žilina. Hotel ponúka príjemné ubytovanie a pestrý výber izieb, niektoré aj s výhľadom na Malú Fatru a sochu zbojníckeho kapitána Juraja Jánošíka. V reštaurácií pripravujú okrem klasických slovenských jedál aj rôzne špeciality a dobrôtky. Terchovká záhrada sa nachádza vedľa hotela a je to príjemné a vyhľadávané miesto na relax po krásnom dni. Obľúbili si ho rodičia a zamilovali deti. Vedľa hotela je Relax centrum s bazénom, vírivkou, saunami, bowlingom, squashom, tenisovou a športovou halou.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 613 022 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Hotel Gold***

Vrátňanská 287
01306 Terchová

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

vratna@hotelgold.sk
http://www.hotel-terchova.sk/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar