Hotel Bouzov získal meno podľa susediaceho hradu Bouzov v olomouckom kraji. Hotel ponúka okrem pekného výhľadu na hrad aj ubytovanie v moderne zariadených izbách. Zabaviť sa dá na viacúčelovom ihrisku či pri ping-pongu. Novomanželský či prezidentský apartmán majú vírivku priamo na izbe. Strava je zabezpečená v hotelovej...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Hotel Bouzov

Hotel Bouzov získal meno podľa susediaceho hradu Bouzov v olomouckom kraji. Hotel ponúka okrem pekného výhľadu na hrad aj ubytovanie v moderne zariadených izbách. Zabaviť sa dá na viacúčelovom ihrisku či pri ping-pongu. Novomanželský či prezidentský apartmán majú vírivku priamo na izbe. Strava je zabezpečená v hotelovej reštaurácií. V Hoteli Bouzov majú ubytovaní hostia zľavy do okolitých konských stajní.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 626 122 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Hotel Bouzov

Bouzov 15
78325 Bouzov
+420 724 486 000

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

hotel@hotelbouzov.cz
http://www.hotelbouzov.cz

Zväčšiť mapu

Vybavenie zariadenia

  • hotel hotel
  • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
  • vaňa vaňa

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar