Vynikajúce hodnotenie
Monika, 20.6.2026
Boli sme veľmi spokojní, jediné mínus bolo to, že nám nad ránom bolo chladno v domčeku ( pobyt v polke júna)
Boli sme veľmi spokojní, jediné mínus bolo to, že nám nad ránom bolo chladno v domčeku ( pobyt v polke júna)
Vynikajúce hodnotenie
Martin, 4.11.2023
Zaujímavý pobyt v lone prírody s chutnými raňajkami v košíku. Domček sa nachádza cca 600m od parkoviska. Trasa miestami...
(celé hodnotenie)
Zaujímavý pobyt v lone prírody s chutnými raňajkami v košíku. Domček sa nachádza cca 600m od parkoviska. Trasa miestami vedie do strmšieho kopca, ale dá sa. Keby výhľad z domčeka nerušilo VN-kové el. vedenie, bolo by to dokonalé...
Ďakujeme za pekný pobyt.